|

"غزل شاکری" بازیگر ساده جیران با تیپای فضاییش چه رُخی اومده؛ در کجا سیر میکنی بانو!

ghazal shakeri shayanews

غزل شاکری از بازیگران سریال جیران که با استایلای عجیب و غریب کل اینستا رو مالِ خود کرده حالا با یه تیپ جدید تو آسانسور از خودش رونمایی کرد!

لینک کوتاه کپی شد
2

شایانیوز- غزل شاکری از بازیگران محبوب و خوش چهره سینما و تلویزیونه که به تازگی در سریال پرمخاطب و البته حاشیه ساز "جیران" در نقش مَلک خاتون به ایفای نقش پرداخت. غزل شاکری با وجود علاقه زیادی که به بازیگری داره، اما همواره در فیلم و سریالهایی دیده میشه که با انبوهی از جوایز و طرفداری مردم همراهه. اما اولین نقشی که باعث شد غزل شاکری تا ابد در ذهن علاقه مندان به سینما و تلویزیون باقی بمونه، نقش آذر در سریال "شهرزاد" بود که تاکنون هم از دید بسیاری از مردم بهترین نقش این بازیگر به حساب میاد.

شاید تصور کنید که غزل شاکری مثل نقش هاش خیلی آروم و به دور از حاشیه اس. اما خانوم بازیگر با کلی چیتان پیتانی که تو پیج شخصیش انجام میده، همیشه در حال جمع کردن کلی طرفدار برای خودشه و معمولا با یه استایلایی از خودش در جاهای مختلف رونمایی میکنه که اگه ببینینش اول باید خوب دقت کنین که اینی که پوشیده مانتوئه یا شومیز و بعد راجع به اینکه کیه تصمیم بگیرین. کلا غزل خانوم اهل میکاپ کردنای آنچنانی نیست، اما با فرم خاص تیپش با انتشار یه عکس ساده هم کل چشما رو رو خودش زوم میکنه!

خانوم شاکری به تازگی عکسی از خودش منتشر کرد که او رو باز هم بدون هیچ میکاپی نشون میده که البته سعی داره با استایلش بیشتر نظرات رو به سمت خودش جلب کنه. خانوم خانوما با یه توربان عجیب مخملی که معلوم نیست شاله و اینطوری بستش یا همون توربانه و همچینی کُپ سرش کرده که چی! این بازیگر با وجود اینکه ظاهر خوبی برای اینکه بتونه استایلای شیک و جذاب بزنه، ولی همیشه با یه فرم خیلی نافرم به چشم اومده و حالا هم با یه شومیز جینگول که با تار کردنش طرحش رو محو کرده، به جمع سلبریتیای آسانسوری پیوست و با گوشی اپلش یه فوتو گرفته خوراااک اینستا!!!

q

غزل شاکری با شاخ بازیایی که ازش بعید بود!

از اونجایی که غزل شاکری یکی از بازیگران مطرح سینماس و همیشه هم تو نقشای آروم و خیل متین بازی کرده، این تصور رو برای همه به وجود میاره که کلا ظاهرش هم خیلی متین و موقره. ولی غزل خانوم از اون دسته بازیگراییه که تو تیپ زدن به هیچی به غیر از راحتی فکر نمیکنه و اصلا براش مهم نیس که چی رو داره با چی میپوشه.

غزل شاکری به تازگی یه عکسی از خودش گذاشت که در حال سیر و سفر در یکی از شهرای ایران بود و با یه ژست گنگ بالایی داشت رُخ میداد به بیرون که بیا و ببین! خانوم با کلی فاز آرامش بخش و چای و متعلقاتش یهو با یه شومیز جینگول مستون که شما باشی حاضر نیستی هیچ جا بپوشیش، به عنوان یه سلبریتی از خودش رونمایی کرد.

e

i

r

کمی بیشتر با غزل شاکری!

غزل شاکری متولد 22 اسفند سال 1357 در شهر تهرانه. این بازیگر اولین فعالیت های حرفه ای خودش رو زیر نظر مادرش، فرشته طائرپور که او هم از افتخارات سرزمینمون در حوزه تهیه کنندگی شروع کرد و تونست پس از سالها با بازی در سریال شهرزاد به درخشش باورنکردنی برسه.

بعد از اون هم در سریال خاتون با نقش جذابش بسیار دیده شد و البته اخیرا در هر فیلم و سریالی که بازی میکنه، همیشه سعی میکنن از صدای خاص او هم استفاده ای ببرن. غزل خانوم شاکری از بازیگران خوش صداییِ که در حوزه دوبلوری هم تجربه داره و خلاصه اینکه خانوم خانوما یه همه کارِ دوست داشتنیه و بس!

t

o

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

  • ناشناس ارسالی در

    بندگان خدا تا معروف می شن اول تقیه می کنند البته قصدشان تقیه نیست خودنمایی و... خدا داده بذار دنیایی که دوست دارند رو ترجمه کنند به هر حال ی دنیای داشته باشند شاید به قول بعضیا اون دنیا حرفی بیش نیست خب اینا ضرر نکنن

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی