|

زنِ علیرضا نیکبخت واسه مال دنیا خودشو کُپ زن حیدری کرد؛ پاشو گذاشت شونه آقاش پرید بالا!

alireza nikbakht shayanews

همسر علیرضا نیکبخت از اون دسته چهره هایی هستش که با قلاب همسرش رفته بالا و حالا طمع بالاتر هم گرفتتش و تصاویری عجیب منتشر می کنند.

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- علیرضا نیکبخت رو قطعا میشناسید. این چهره فوتبالیست سابق کشورمون هستش که سابقه بازی هم در تیم آبی هارو داره و هم قرمزا. علیرضا نیکبخت اما همانند خیلی از هم صنفاش دیگه برای بازی پیر شده و حالا شده یه مرد جذاب که زده تو کارای مختلفی همچون مدلینگی و بیزینس و این حرفا. البته که علیرضا نیکبخت در این راه تنها نیست و همسرشون خانوم مونا نیکبخت هم دستی بر آتش دارند و شدن کبوتر با کبوتر باز با باز!

مونا نیکبخت همسر دوم علیرضا خان می باشد که مدتیه ازدواج کردن و با عکسای دو نفرشون اینستارو گرفتن. البته این تصاویر دو دلیل داره یک برای سوزوندن همسر قبلی و دوم برای نشون دادن لایف استایل شیک و مایه داریشون به هممممه! علیرضا نیکبخت و مونا خانوم بیشتر شبیه به زوج های بلاگری هستند که البته این روند همچین تعجبم نداره چرا که دیگه خیلی از آقایون فوتبالیست و آقایون بازیگرمون همسرانشون رو هم وارد بازی کردن و با انتشار تصاویر مختلف و گاهی هم نامتعارف و شهرت خودشون خانوم رو هم کشیدن بالا! مونا نیکبخت نیز چنین بود و پیجی پابلیک داشت اما انگاری هر چه تلاش میکرد صفحش اونقدرا بالا نمیرفت تا اینکه ظاهرا تصمیم گرفته روند ارام جوینده همسر سپهر حیدری رو بره پیجش رو پرایوت کنه تا کاربر برای دیدن تصاویر و قرتی بازیشاشون مجبور به فالو کردن شه!

اینجوری پیج میره بالا و در نهایت افزایش فالوور ایجاد میشه. آرام جوینده نیز با همین ترفند تونست در عرض حدودا یک سال بیش از 200 هزار جذب فالوور داشته باشه و حالا پیجش بازه! اما در ادامه تصویر جدید که از علیرضا نیکبخت به همراه همسرش منتشر شد رو مشاهده می کنید تا ادامه ماجرا!

hhh

وقتی علیرضا نیکبخت و زنش شُل نمیکنن و تهش میشه این!

تصویر بالایی رو دیدن؟ یه جوری نبود؟ انگاری نقاشیه تا عکس! خب علیرضا نیکبخت و همسرش مونا خانوم کلا عادت دارن به این مدل عکسا و علاقه خاصی به تصاویر طبیعی و همه پسند ندارن!

تنها مدتی پیش که تولد علیرضا خان بود در کیش و بر روی آب ها عکسی یهویی گرفتن که خب ژست و چهره و رنگی طبیعی داشتن در غیر این صورت بیشترررر عکس و حتی فیلماشون یه جوریه که انگار کلی رنگ و افکت و فیلتر بهش پاشیده شده!

حالا این به کنار، علیرضا نیکبخت و مونا نیکبخت چندان استعداد خوبی هم در ژست گرفتن ندارند و همچون عروسک های کوک شده فیگور میگیرن و مجسمه وار منتشرش می کنند! خب زوج عزیز یکم شل کنین بلکه مدلتون طبیعی تر باشه نه مثل مجسمه!

همسر علیرضا نیکبخت دو هیچ از مایکل جکسون زد جلو!

اما مونا نیکبخت همسر آقای فوتبالیست چهره ای بسیااار عمل کرده دارند به طوری که کاملا کوبیده و از نو ساخته اند! البته که شاید بگین دارندگی و برازندگی! اما خب برازندگی مفهومش فرق داره با نداشتن اعتماد به نفس و کلی جراحی و پروتز و دور شدن از چهره اصلی و در نهایت با دو کیلو آرایش کار رو تموم کردن!

مونا نیکبخت در ماشین لوکس همسر جان هر گاه میشینن در طول مسیر با آهنگ ویدیوهایی میگیرن که همه شبیه به هم هستند و تنها لباس خانوم و آقا تغییر کرده. جالب اینجاست که این موارد همگی پست هم میشن با کلی لایک و کامنت که البته برمیگرده به هوش اون شخصی که با استفاده از لاکچری بازی و عاشقانه های دونفره جذب فالوور میکنن و پول در میارن. در ادامه ویدیویی مشاهده می کنید که کاربری نظری جالب داده بود. او نوشت:

از مایکل جکسون بیشتر عمل زیبایی کرده. آخه این چه قیافه ایه واسه خودت درست کردی؟ همش عمل 

وقتی علیرضا نیکبخت و مونا خانوم اول سورپرایز بودن بعد دست و پا درآوردن!

علیرضا نیکبخت در دهه پنجم عمر خود به سر میبره و به تازگی 42 ساله شده اما خب از قدیم گفتن پول در جیب خر در بازار، حکایت این فوتبالیست قدیمی است که سن و سال کمی نداره اما جَوون و جذاب مونده که خب با پول میشه خودسازی هم کرد! ناگفته نمونه که آقای فوتبالیست مدتی هم در عرصه مدلینگ فعالیت داشته و با بازیگران هم رفت و آمد صمیمانه ای دارد.

اما ابتدای متن گفتیم این زوج همپای هم هستند از این لحاظ بود که هر دو خودنمایی شدید در اینستا رو دوست دارند و تصاویر بسیار زیادی هم منتشر می کنند. این تصاویر اغلب در مهمانی و رستوران و سفر است و یا برای مناسبت های مختلف همدیگرو سورپرایز می کنن! هی سورپرایز هی سورپرایز!

rdxrt

rf

s

بیوگرافی علیرضا نیکبخت

علیرضا نیکبخت واحدی  در نهم تیر 1359 در مشهد متولد شده است. او یک برادر و 3 خواهر دارد و یکی از آرزوهای کودکیش دکتر شدن بود که نرسید. ورزش را از دوره نوجوانی با والیبال شروع کرده و به دلیل داشتن قد بلند و اندام و استایل به این ورزش روی آورد. اما بعد از مدتی علاقه اش کم شد و به سمت فوتبال گرایش پیدا کرد و از همان زمان بطور حرفه ای دنبال فوتبال رفت.

او با توجه به تصاویر منتشر شده از زندگی شخصیش وضع مالی خوبی دارد و انواع ماشین های میلیاردی و خانه لوکس مجلل این موضوع را نشان می دهد. وی بسیار هم علاقه مند به خودرو مازراتی می باشد.

aa

ازدواج اول

علیرضا نیکبخت که تا به حال دو بار ازدواج کرده در مورد همسر اولش گفت: از طریق فیسبوک با همسرم آشنا شدم و اما بعد از سه سال کارمان به جدایی کشید. تمام زندگی اعم از خانه و ماشین و اقلام دیگر را به نام همسرم کرده بودم.

ازدواج دوم

اما همسر جدید نیکبخت واحدی ارایشگر می باشد و در حرفه آرایشگری و گریم فعالیت دارد و خودش نیز مدرسه فوتبال دارد که فعلاً به خاطر کرونا تعطیل است. علیرضا نیکبخت درباره زندگی دومی که ساخت احساس رضایت دارد و با همسرش زندگی خوبی دارند.

eee

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی