|

"لعیا زنگنه" واسه عشق کوفیش میکاپ کرده خلیجی؛ خانوم راز خوشگلی کراش العالمین لو داد!

laya zanganeh shayanews

لعیا زنگنه بازیگر جذاب سینما و تلویزیون در آستانه 60 سالگی تو یک سریال اونهم با یه گریم بسیار جذاب حضور پیدا کرد و چشم هارو به خودش خره کرد

لینک کوتاه کپی شد

لعیا زنگنه بی تردید جزو جذاب ترین بازیگران زن سینما و تلویزیون در یکی دو دهه اخیر است که شاید اگر تمایل شخصی ایشان به کم کاری نبود حالا جزو سوپراستارهای سینما و تلویزیون محسوب می شد و نسبت به امروز کارنامه درخشان تری داشت.

به گزارش «شایانیوز» لعیا خانوم زنگنه بعد از اینکه چندین و چند سال خیلی فعالیت مهمی تو دنیای تصویر نداشت گویا تو این چند مدت اخیر تصمیم گرفته که حضور پررنگ تری به عنوان بازیگر داشته باشد و در روزهای اخیر تصویر جذابی از لعیا در پشت صحنه سریال  عشق کوفی منتشر شده که نکته مهم این عکس صورت تتو شده خانوم بازیگر و جذابیت ویژه ایشان در آستانه 60 سالگی است.

download+(4)

لعیا خانوم زنگنه که بیشتر تو مجموعه های تلویزیونی و در قامت یک مادر و همسر چادری نمونه ایفای نقش می کرد تا به حال سابقه نداشت که در مراسمات و اکران های خصوصی حضور پیدا کند اما تغییر رویه خانوم بازیگر باعث شده که شاهد حضور لعیا خانوم زنگنه در مراسمات اینچنینی و به الطبع آن وایرال شدن ویدیوهای ایشان در فضای مجازی و اینستاگرام باشیم.

خانوم بازیگر برای اکران فیلم "بی صدا حلزون" حضور داشتند که خب دیدارشون با آقای رامین پرچمی حواشی باحالی داشت. در ادامه اولین دیدار این دو هنرمند را بعد از 28 سال مشاهده می کنید که لعیا خانوم به رامین خان میگه بی معرفت کجایی؟ این شد تا حسابی کاربران ذوق کنن.

افشاگری لعیا زنگنه درباره خوشگلی دردسر دار پارسا پیروزفر!

لعیا خانوم زنگنه که خوب همه می دونن اهل حاشیه و جنجال درست کردن نیست اما چندی پیش دست به افشاگری زد و در ویدیویی که منتشر کرد افشاگری هایی درباره سانسور خیلی زیاد سریال "در پناه تو" می کند اونهم بعد از 25 ساااال که با واکنش کاربران همراه شد.

لعیا خانوم در بخشی از گفتگو با فریدون جیرانی گفت یکی از موارد این بوده که تلویزیون نمی‌توانسته خوش‌چهره بودن پارسا پیروزفر را در سریال «در پناه تو» بپذیرد. به همین دلیل هم چندباری گریمش را تغییر داده‌اند، تا زیبایی‌اش را بگیرند.

سلفی ژذاب لعیا خانوم با یه زیبارو

لعیا زنگنه چشمانی شهلا و زیبا دارد با فِیسی مهربون که توجه هر بیننده ای رو به اون کار جلب میکنه. به تازگی تصویری از خانوم بازیگر منتشر شده که در کنار دختر کوچولویی زیبا هستند. ظاهرا لعیا خانوم زنگنه قصد پیر شدن ندارند و همچنان بشاش و خوش خنده می باشند.

ناگفته نماند دختر خانوم هم حسابی توجه کاربران رو به خودش جلب کرد و حتی یکی هم ایشون رو ملکه خطاب کرد!!!

Untitled (8)

دنیای وارونه؛ وقتی بهاره رهنما به لعیا زنگنه کنایه زد!

چند سال پیش و در آستانه سال نو احسان علیخانی برنامه سه ستاره را داشت که تو این از این برنامه ها لعیا زنگنه و بهاره رهنما مهمان بودند البته حضور این دو نفر همزمان نبود و اول لعیا خانم آمد و بعدش بهاره رهنما رودروی علیخانی نشست.

لعیا زنگنه قبل از آمدن بهاره رهنما گفته بود: متاسفم بعد از خانم افسانه بایگان که ستاره اول زنان هنرمند بود و بعد از من اتفاقی نیفتاد. کسی به عنوان پدیده ظاهر نشد. کسی نبود که بگوییم فلانی آمده و عالی است و دارد پیش می‌رود.

رهنما در واکنش به سخنان لعیا زنگنه که به لزوم حرمت‌گذاشتن برای بانوان و توقف روند ستاره‌سازی در تلویزیون بعد از افسانه بایگان و خودش در تلویزیون تأکید کرده بود، گفت: ما داشتیم برمی گشتیم. خانم زنگنه مزاح قشنگی کرد و گفت بعد از خودش و افسانه بایگان اتفاقی نیفتاده است همان موقع گفتم پس ما برویم خانه و سریال‌های قدیمی را نگاه کنیم.

بهاره+رهنما+_+لعیا+زنگنه

بیوگرافی لعیا زنگنه دلیل کم کاری خانوم!

لعیا زنگنه متولد 1 مهر 1344 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است. فارغ التحصیل لیسانس ادبیات نمایشی از دانشگاه هنر تهران می باشد که دوره نقاشی را هم گذرانده و بشدت عشق فوتبال دارد و طرفدار تیم ملی آرژانتین است.

لعیا زنگنه در شهر تهران بعنوان فرزند دوم در یک خانواده بسیار مذهبی به دنیا آمد ، 1برادر بزرگتر و 2 برادر و 1 خواهر کوچکتر از خود دارد. پدرش کارمند اداری بانک مرکزی و مادرش «طیبه خانم» خانه دار بودند.

کار ضعیف هم قبول می کنم البته به یک شرط

در سینما و تلویزیون گزیده کار کردم و برای پذیرفتن هر نقش ابتدا باید گروه را دوست داشته باشم، حتی اگر کار هم ضعیف باشد چنانچه ارتباط مناسبی با گروه برقرار کنم حاضرم در فیلم حضور یابم.

لعیا+زنگنه

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی