|

وقتی "ترلان پروانه" نشون میده چه قَهاریه تو آرایش؛ خانوم هر انگشتش شونصدتا هنر داره!

tarlan parvanee shayanews

ترلان پروانه بازیگر زیبای سینما که کلی طرفدار داره تصویری تو استوری گذاشت که دیگه کسی به متن نگاه نکرد و نظرا به سمت خانوم خانوما جلب شد.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- ترلان پروانه از بازیگرای جوان و جذابی هستش که البته نو پا نیست! چرا که خانو خانوما از بچگی تو این فضا بوده و یه جورایی خونه دومش سینماست. ترلان پروانه یه دختر دهه هفتادیه که با مریم مومن همسنه اما چهره ای ریز تر و بی بی فیس تر از ایشون داره. ترلان پروانه اما اگه بخوایم مقایسه کنیم جزو بازیگرا پر طرفداریه که سابقه کاریش از برخی از هنرمندای میانسال هم بیشتره!

ترلان خانوم پروانه جدیدا دو فیلم تازه اکران شده دارد که هر دو در حال ترکوندن هتسند. یکی "گربه سیاه" و دیگری "علفزار" که در هر دو هم بازیگران به نام زیاد ایفای نقش کردن. به همن دلیل ترلان خانوم از قبل عید اکران و مراسمات سینمایی زیادی رفتن و همچنان هم دارن میرن و طوری هوادارا جمع میشن که باقیه هنرمندا تعجب میکنن! 

این دختر دهه هفتادی مدتی میشه که با هوادارا و مخاطبین خیلی بیشتر از قبل مهربون شده و این رفتارش در صفحه اینستاگرامش هم کاملا واضحه و با فالووراش که بیش 2 میلیون و 300 هزار نفر هستند زیاد صحبت میکنه و براشون عکس و فیلم منتشر میکنه. اما خانوم خانوما به تازگی تو استوریاش باکس گذاشت تا ازش سوال کنن که خب یکی از سوالا در رابطه با میکاپ کردنش بود. در ادامه تصویر جذاب ترلان پروانه رو مشاهده می کنید که قبل از دیدن متن عکسشون جلب توجه میکنه!

uuk

ترلان پروانه با پارتی بازی مونده یا استعداد؟!

گفته بودیم ترلان پروانه از بچگی تو سینما و تلویزیون بوده. خب این بازیگر جوان نه تنها در فیلم و سریال، بلکه برای تبلیغات تلویزیونی هم حضور داشت و خب از اونجایی که برای تبلیغات از بچهای خوشگل استفاده میسشه، ترلان پروانه نیز بسیار بانمک و ناز بود.

خیلی ها بر این باورند که ترلان پروانه استعدادی در این عرصه نداره و با پارتی بازی داره ادامه میده. اما بهتره که بدونیم ترلان پروانه با اینکه سن و سال بالایی نداره اما سابقه کاری اش از خیلی از هنرمندان سن دار هم ممکنه بیشتر باشه و در این فضا بزرگ شده! اگه بازیگری همچون سارا و نیکا فرقانی باشی و تنها برای یک سریال بازی کرده باشی، اونهم به دلیل اینکه چندین فصل شد و ادامه پیدا کرد، میشه گفت اون دختر جوان استعداد خاصی نداره چرا که دیالوک و حرکات خاصی هم نداشته! اما ترلان پروانه چنین نبوده و نیست. ویدیویی از کودکی ترلان در تبلیغ شامپوگلرنگ مشاهده می کنید.

gukg

وقتی ترلان پروانه از هر انگشتش هنر میباااره انقدری که سیل میشه!

ترلان پروانه حالا 24 سال سن داره و در اوج جوانی و جذابیت و البته کار خود به سر میبره و خب از این شرایط هم حسابی در حال استفادست! خانوم خانوما اهل همه جور تیپی هست و معمولا سعی داره تا تنوع داشته باشه و درمورد میکاپ و لباسشم همیشه فکر شده عمل میکنه، اما به تازگی ظاهری از او در جشن شب تهیه کنندگان سینمای ایران دیده شد که با همیشه اش زمین تا آسمون فرق کرده. در ادامه ویدیویی از او را در کنار بهاره افشاری مشاهده می کنید تا ادامه ماجرا....

خودشیفتگیِ ترلان پروانه از کجا میاد؟!

ترلان پروانه همانطور که گفتیم از استایل های مختلف استقبال میکنه و دوست داره تا هم عجیب غریب نباشه و هم جلب توجه کنه حسابی! به همین علت خب با آرایش و تیپ خود که گاهی نامتعارف نیز میشد به خواسته اش میرسید.

اما اینبار خانوم خانوما از یه استایل رسمی استفاده کرد و با پاشنه بلند سر تیز تکمیلش کرد. کت شلوار ترلان پروانه اینبار نامتعارف نبود اما به دلیل هارمونی رنگیش و مخالف بودن رنگاش در کت و شلوار، به اندازه زیادی نگاه هارو به سمت خودش کشوند.

همه خانومای بازیگر برای چنین مراسماتی حالا یا میرن به سالن مریم رهنما که بازیگران رو آرایش میکنه و خوشگل تحولی میده و یا میرن پیش میکاپ آرتیست مخصوص خودشون. اما ترلان پروانه همیشه گفته که برای همه مراسمات خودش، خودش رو آرایش میکنه و از حق هم نگذریم اگه چنین باشه واقعا خوب و درست و آرایش میکاپ میکنه! 

جوری که میگی ایشون حتما شغل دیگشون مکاپ آرتیست هستش! در ادامه تصویری از چهره ترلان پروانه مشاهده می کنید که برای اکران علفزار رفته بود.

y

بیوگرافی جذاب ترلان پروانه

ترلان پروانه 18 تیر 1377 در شیراز متولد شد، او یکی از بازیگران جوان سینما و تلویزیون میباشد که از دوران کودکی وارد این حرفه شده است. 

فارغ التحصیل لیسانس رشته گرافیک، یک برادر بزرگتر از خود بنام عرفان دارد، مادرش پریسا فروغی خانه دار که علاقه زیادی به بازیگری داشت و پدرش مهندس است. وی ازدواج نکرده و مجرد است.

ترلان پروانه برای هرچه خفن تر شدن در هنر بازیگری کلاس های بسیاری مثل سوارکاری، فن بیا، زبان بدن، موسیقی، هنر های رزمی و... را رفته است.

uu

uull

uull

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی