میکاپ پُر ملات "شیدا یوسفی" که ببینیش کابوس میبینی؛ ترندی ترین تیپای تابستونو زده!

sheida yousefi shayanews

شیدا یوسفی بازیگر خوش چهره ایرانی می باشد که البته برای تست گریم جدیدش حسابی از این رو به اون شده و جای نمایش باید بره فیلم ترسناک بازی کنه!

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- شیدا یوسفی بازیگر جذاااب و خوشگل ایرانی می باشد که کارنامه کاری خوبی در عرصه سینما و تلویزیون داره اما چون چندان نقش هایی بولد و تاثیرگذار نداشته خیلی ها هنوز ایشون رو شاید نشناسن! سریال شبکه خانگی "ممنوعه" رو بیاد دارید؟ سریالی که خیلی سر و صدا کرد و حاشیه هایی ساخت جوری که میگفتن هرچیزی که ممنوعه هستش رو در این سریال نشون میدن! البته که اینها حرف و حدیث هایی بود که پشت سر یک کار پر بیننده همیشه زده میشه تا مخاطب بیشتری رو جذب کنه اما شیدا یوسفی در این کار جزو اکیپی بود که از قضا کاراکتر امیرحسین آرمان رو دوست داشت! شیدا یوسفی به جز این کار در سریال "نون خ" نیز ایفای نقش کرد و یکی از دختران آقای نون خ بود.

شیدا خانوم یوسفی بازیگر قابلی هستند اما در این عرصه تا به حال نقش متفاوت و خاصی از یشون دیده نشده و هربار در یه راستا بازی می کنند و چالش چندانی ندارند. اما این بازیگر جوان هنرش تنها به بازیگری خلاصه نمیشه و یه مدلینگ جذاب نیز هست که با انتشار تصاویر این چنینی از خود جذب فالوور خوبی داشته. اما شیدا یوسفی با توجه به اینکه چهره زیبایی داره اما اصلا حاشیه دار نیست و خب این نشون میده خود بازیگر علاقه ای به این موارد نداره!

اما این روزا هر بازیگری رو که پیدا نمیکننی باید بری تئاتر و نمایش احتمالا اون جا مشغوله! شیدا یوسفی نیز به تازگی تصاویر مخوف از خود منتشر کرد که شبیه به میکاپ های هالووین شده و در کپشن خانوم بازیگر توضیح دادن که این تست گریم نمایش "آدمها گوشت نمی خوردند" می باشد. 

Untitled

Untitled

شیدا یوسفی علاوه بر بازیگری و عشق عکاسی و مواردی که بالاتر گفتیم، تهیه کننده هم هستش و خبر نداشتیم. خانوم بازیگر به تازگی با انتشار ویدویی از سکانس های فیلمی با نام "دو خوابه" با تهیه کنندگی و بازیگری خود خبر داد که خب این نشون میده شیدا یوسفی بیکار ننشسته و اگر چه در سریال ها دیده نمیشه اما فعاله!

این فیلم کوتاه اجتماعی روایتگر قصه زنی است که درگیر مسائل معیشتی بسیاری شده و ... . 

وقتی شیدا یوسفی تو مدلینگ نقش کلیسای سنت اِستپانوس داره!

همونطور که گفتیم شیدا یوسفی تو زمینه مدلینگ هم کم و بیش فعاله و خب از اونجایی که چهره ای دلبرانه و مناسب برای مدل شدن داره هم خودش از این فیس جذاب استفاده می کنه و تصاویر خوبی میگیره و هم برای میکاپ های خاص دعوت میشه.

مثلا به طور مثال مدتی پیش خانوم مریم رهنما که یکی از بهترین میکاپ آرتیست های ایران هستند و کارشون آرایش خانومای بازیگر برای مراسمات و مهمونی ها و... هستش، پروژه ای به راه انداختند که برای روز معمار بود و به عنوان نشون دادن آثار معماری از بازیگران جذاب به عنوان مدل استفاده کردند و با گریم و لباس هایی جالب و منطبق با موضوع آثار مختلف ایرانی رو به تصویر کشیدند.

شیدا خانوم یوسفی یکی از این خانومای مدل بود که گریم کلیسای سنت اِستپانوس روی ایشون انجام شده بود و در نوع خود بسیار جذاب بود و مورد توجه قرار گرفت.

Untitled

زاویه سازی عجیب و غریب شیدا یوسفی با یه مَن ژل!

شیدا خانوم به تازگی یه عکسی تو پیجش گذاشت که نشون میده زمین تا آسمون با قبلش فرق کرده. خانوم بازیگر تو این عکس با یه میکاپ خیلی خفن چهره زیباش رو به نمایش گذاشت و چیزی که خیلی تو پست جدیدش دهن آدم رو از تعجب باز نگه میداره، لب های پروتز شدشه که بیشتر از هر چیز دیگه ای چشم آدم رو به خودش خیره میکنه.

شیدا یوسفی که تنها عمل بینی رو گویا انجام داده بود، حالا داره کم کم به سمت صورت عملیای پر از فیلر و پروتز میره و انگاری از قصد هم یه میکاپی انجام داده بیش از پیش گونه تزریق شده و فک زاویه دارش رو به رخ بکشه!

asd

با اینهمه سور و سات تو صورت بقال سر کوچه هم میشه سیندرلا!

البته که این مسائل انگاری دیگه داره عادی میشه چرا که خیلی از خانومای بازیگر امروزی افتادن تو خطا و خیلی هم دارن تند میرن! در سینمای ما به قول نیکی کریمی پر شده از بازیگران پروتزی و باد کرده که خب حتی اگه خدا هم باشی و از روی یک شابلون برای همه بنده هات استفاده کنی شبیه به هم میشن چه برسه به دکترهای جراح زیبایی در ایران و خانومایی که دوست دارند تا همگی بینی قلمی و لب شتری بشن!

مثلا در ادامه تصاویری جیک تو جیک از شیدا یوسفی با رفیق کُهنش خانوم متین ستوده مشاهده می کنید که دندان های هر دو خانوم بازیگر صاااف و سفید است! پوستی همچون آیینه شفاف و بینی هایی عمل کرده دارند که خب با این تغییرات بقال سر کوچه هم باشه چهره ای زیبا پیدا میکنه!

Untitled

شیدا یوسفی یه منشی صحنه خفن بوده!

خانم یوسفی منشی صحنه فیلم مشهور و موفق و مطرح سینمای کشور بوده که از جمله منشی صحنه فیلم هایی چون پارادایس ، رگ خواب ، نقش نگار ، یاسین ، آقای الف ، رسوایی ، گهواره ای برای مادر ، هیچ کجا هیچ کس ، بوی گندم ، چگونه میلیاردر شدم و ….می باشد.

شیدا یوسفی مجلس دست بگیره

به قول دوستانش مجلس به دست بگیر است تا جایی که وقتی وارد جمعی می شود همه می گن سکوت شیدا یوسفی آمد.

Untitled

Untitled

Untitled

Untitled

Untitled

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی