|

خوشگلاسیون "متین ستوده" وقتی از فِیس رفیقش شابلون زده؛ آرایشگرش مثل تیوپ باد شده!

متین ستوده بازیگر جذاب و مدل ایرانی می باشد که در مجازی با تصاویری که انتشار میده بیشتر مشهور میشه و اینبار هم با خنده های مصنوعی چنین شد.

لینک کوتاه کپی شد
6

شایانیوز- متین ستوده بازیگر جذاب و خوش استعداد ایرانی می باشد که اولین بار حضور او را در سریال "لیسانسه ها" حس کردیم و شناختیمش. البته که متین ستوده سریال های دیگری هم ایفای نقش داشته اما شاید بشه گفت پررنگ ترینش این کار بود! متین ستوده هنرمندی محبوب است که صرفا بخاطر بازیگر بودنش مشهور نشد و حالا خانوم خانوما هوادارن بسیاری دارد چرا که در فضای مجازی خیلی اکتیو شد و اینستاگرام رو دست کم نگرفت. 

البته که خیلی از بازیگران هستند که در این فضا بیشتر از سینما و تلویزیون و عرصه بازیگری دیده میشن اما خب از حق نگذریم این روزا کمتر کسی پیدا میشه اعتیاد به اینستا پیدا نکرده باشه و نخواد خودنمایی کنه! متین ستوده اما از جمله هنرمنانی می باشد که اینستارو تبدیل به مجله ای از عکس های رنگارنگ و جذاب خودش کرده و خب از اونجایی هم که از اون دسته چهره هاست که با هر میکاپ به شخصی جدید تبدیل میشن، پست و استوری های بسیار متنوعی در پیجش وجود داره!

متین ستوده با برخی از بازیگران شبیه به خودش هم رفاقتی بسیار صمیمانه داره که خب تا دو روز پیش او را همراه با سمیرا حسن پور و سمیرا حسینی خیلی می دیدیم، حالا با شیدا خانون یوسفی حسابی جیک تو جیک شدن!

uu

تصاویر بالایی رو مشاهده کردید؟ دندان های هر دو خانوم بازیگر صاااف و سفید! پوستی همچون آیینه شفاف و بینی هایی عمل کرده که خب با این تغییرات بقال سر کوچه هم باشه چهره ای زیبا پیدا میکنه!

تغییر خوشگلاسیون متین ستوده وقتی پول ازش میباره!

متین ستوده از دسته هنرمندان مایه داری هستش که همسرشون رستورانی مجلل دارند و اغلب هنرمندان در اونجا حضور پیدا می کنند. حالا چرا گفتیم این خانوم بازیگر پولدار هستند چرا که متین ستوده راه به راه در حال تغییر قیافست و از میکاپ های متنوع زیر دست میکاپ آرتیست های خفن بگیر تا انوع و اقسام استایل هایی که او میزند همه و همه نیازمند پول زیادی است که خانوم خانوما کلا تو این موارد غلت میزنند!

ناگفته نمونه که متین ستوده به تازگی یه تغییر دکوراسیون دیگه هم در ظاهرش داده که اونهم رنگ موی جدید خانوم بازیگر هستش. متین ستوده در مدلینگ نیز فعالیت زیادی داره که در ادامه مشاهده می کنید.

Untitled

Untitled

Untitled

مسئول خوشگلاسیون متین ستوده خودش یه پا خوشگلاسیون شدست!

اما خب برای جینگول بازیای اینجوری قطعا جاهای جینگولم باید رفت. متین ستوده هم رفیقی به نام شادی احسانی داره که خیلی خیلی چهرشون پفکی طوره و یه پونصدتایی عمل کردن. خانوم بازیگر مدتی پیش رفتن پیش ایشون و به موهاشون یه صفای جذاب دادن. 

پیش تر هم گفته بودیم که یکسری از خانومای بازیگر هستند که بیشتر از اینکه به فکر بازی و بازیگری باشن، تو فکر دیده شدن و کلاس گذاشتن و خوشگلاسیونن و در جا هم عکس گرفتن از اون ظاهرشون!!

t

البته که وقتی از اونور بوم بیوفتی نه تنها خوشگل نمیشه بلکه بد شکل هم خواهی شد! میگید نه؟ در ادامه مشاهده می کنید!

r

وقتی متین ستوده واسه عشقش عزاردار میشه!

اما این روزا خیلی از هنرمندانمون حیوان خونگی دارن و یه جورایی جا افتاده که انگار اگه سگی گربه ای طوطی چیزی نداشته باشید از قافله عقبید و اصلا زشته!

اگر سری به صفحه بازیگران خانوم بزنید متوجه این خواهید شد که 90 درصد اونها گربه خونگی دارن و خب برخی هم سگ دارن که انگاری جدیدا کلاس کاریه گربه بیشتر شده چرا که قبلا اگه کسی سگ داشت خیلی شاخ بود!!

متین ستوده نیز گربه ای سفید و ناز داشت که همین چند مدت پیش به دلیل مصرف غذای خشک نامرغوب تلف شده و حالا متین ستوده به دلیل عذادار شدن و همچنین اطلاع به کاربران که از این برند غذا برای حیواناتشون تهیه نکنند استوری گذاشت که خب نشون میداد چندان زیاد به گربش وابسته نبوده!

Untitled

بیوگرافی متین ستوده

متین ستوده متولد 22 اردیبهشت 1364 بازیگر سینما و تلویزیون می باشد. متین ستوده در رشته مدیریت بازرگانی تحصیل کرده است و در کلاس های بازیگری امین تارخ نیز شرکت کرده است.

راستی گربه ای که تصویرش رو بالاتر مشاهده کردید تنها گربه متین ستوده نبوده و خاتنوم بازیگر ظاهرا گربه باز هستند چرا که این طفلکی رو هم دارن واسه عکس له می کنند!

ojuo

متین ستوده قد بلنده سینما نگران پارتنر آینده!

ایشان قدبلندترین بازیگر زن ایرانی می باشد که اغلب نگران نداشتن پارتنر هم قد می باشد. اما سرانجام با علی زندی ازدواج کرد. علی زندی صاحب رستورانی به نام تهران پاریس است و اغلب هم میزبان سلبریتی ها و بازیگران است.

i0i

Untitled

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی