|

"شبنم قلی خانی" یه تیپ زد سنتی ولی ژیگول شبیه پرده؛ ملت از دیدن دخترش پَراشون ریخت!

شبنم قلی خانی بازیگر آروم و محبوبی می باشد که جدیدا سبک زندگیش حسابی تغییر کرده و این تغییر در استایل خانوم بازیگر هم دیده میشه!

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- شبنم قلی خانی بازیگری جذاب و با استعداد و در عین حال آروم می باشد که از هرگونه حاشیه ای به دوره. شبنم قلی خانی سالهاست که در این عرصه فعالیت دارد اما خب جدیدا کمی تا قسمتی کمرنگ شده اما در عوض خانوم بازیگر اینستاگرام رو مثل بنز ترکونده و پشت سرهم پست و استوری منتشر میکنه. شبنم قلی خانی چهره ای معصوم و مثبت دارد که همیشه ام در چنین نقش هایی دیده میشه!

البته برخی از چهره ها هم هستند همانند خانوم رویا نونهالی که همیشه ی خدا کاراکترای منفی بهشون داده میشه چرا که اینطور بهشون میاد. شبنم قلی خانی در این مدت اخیر حسابی وقتش رو گذاشته در پی تفریح و گشت و گذار و کلی هم عکس به اشتراک میذاره. خانوم بازیگر تو همین چند وقته تیپاشم به شدت تغییر کرده و حالا با جزئیات بیشتر و امروزی تر میپوشه و دیده میشه که خب در ادامه مشاهده می کنید. اما به تازگی برای جشن حافظ بسیاری از هنرمندان حضور پیدا کردند و یکی از اونها هم شبنم قلی خانی بود که با استایل طرح سنتی و ترندش نگاه هارو به سمت خود جلب کرد.

ناگفته نمونه برخی از کاربران همیشه در صحنه هم بر این عقیده بودند که لباس این بازیگر شبیه به پرده خونه شده!!

jvgj

تغییرات عجیب و پول لازمه شبنم قلی خانی

شبنم خانوم قلی خانی در صفحه اینستاگرام فعالیت بسیار زیادی دارد اما تو این چند وقته تصاویری از او منتشر و دیده میشه که کلا با قبل فرق کرده! حالا میگین چه فرقی؟ شبنم قلی خانی شرایط مالی بسیار خوبی دارد و از پولدارای سینماست به همین دلیل گشت و گذاراشم زیاده که خب نکته همینه که جدیدا یه جاهای خیلی لاکچری میره و عکساشم خیلی لاکچری طور شده!

در ادامه ویدیویی از خانوم بازیگر مشاهده می کنید که در هتل اقامتی فول امکانات هستن و برای اینکه امتیاز این مرحله از کلاس گذاشتن رو از دست ندن تمام کمال نشون دادن!

وقتی کاربران از دیدن دختر شبنم قلی خانی متعجب میشن!

خانومای بازیگر سینمای ما دیگه اونقدری از چهره های نچرال خود دور شدن و هر کدوم به نحوی زیر تیغ جراحی رفتن که حد و حساب نداره! شبنم قلی خانی از جمله هنرمندای تقریبا نچرال فیس در این عرصه می باشد. اما به تازگی شبنم خانوم تصویری همراه با دخترش منتشر کرد که صدای کاربران دراومد و ب این نظر بودن که این مادر و دختر اصلا شباهتی به ندارند!

yj

سفر های داخلی و خارجی شبنم قلی خانی

برخی از بازیگران هستند که خب سفر و تفریحات زیاد هم دارند و در پی گردش هستند. حال برخی خارج و برخی داخل! شبنم قلی خانی سال ها پیش در کشور های خارجی زندگی کرده اما حالا مدتی میشه که دائم در حال سفر به شهر های مختلف ایرانه.

البته کمتر بازیگری پیدا میشه که از شرایط مالی خوب نداشته باشه و اگر هم اینطوره همچون آقای رضا رویگری از سهل انگاری خودشون بوده! شبنم قلی خانی مارکوپلوی این روزهای سینما هستند که تنها برای مراسمات یه سُکسُکی هم در تهران دارند!

fyt

ijih

بیوگرافی شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی متولد سال 1356 و آبان ماهی می باشد. او ازدواج کرده و متاهل است. خانم قلی خانی درسال 1376 فعالیت هنری خودرا شروع کرد و فیلم مریم مقدس کـه محصول سال 1379 اسـت، نقطه شروع و استارت فعالیت حرفه ای او محسوب می شود.

فعالیت غیر از بازیگری شبنم قلی خانی

قلی خانی از سال 2004 عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد ایران بود و به آموزش بازیگری و تئاتر می پرداخت. وی هم چنین بازیگری را به کودکان، برای چندین سال در یک مؤسسهٔ فرهنگی تدریس می کرد. اکنون ایشان در آکادمی آبان مشغول تدریس بازیگری هستند.

زندگی شبنم قلی خانی در استرالیا

وی به علت شغل همسرش و ادامه تحصیل در مقطع دکترای رشته کارگردانی تئاتر در سال 1392 به استرالیا نقل مکان کرد و سال 96 به ایران بازگشت.

yugy

Untitled

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی