|

سلفی منشوری و ناجور "شبنم قلی خانی" با رفیقاش؛ خانوما پشت صحنه بهشون بد نگذره!

شبنم قلی خانی بازیگر معروف ایرانی می باشد که همراه با رفیق جانش در پشت صحنه عکسی گرفت که با حرف و حدیث های بسیاری همراه شد.

لینک کوتاه کپی شد
5

شبنم قلی خانی بازیگر آرام و محبوب ایرانی است که هیچگاه از او حاشیه خاصی هم دیده نشده اما فعالیت بسیار زیادی در اینستاگرام دارد.

به گزارش«شایانیوز» شبنم قلی خانی از هنرمندان بی سر و صدایی می باشد که ریز و زیرپوستی در مراسمات مختلف حضور دارد اما خب چیزی که جنجالی شه ازش بیرون نمیاد. اما به تازگی تصویری از شبنم قلی خانی و جوانه دلشاد و خانم هایی دیگر منتشر شده که انگاری پشت صحنه و فیلم یا تئاتر هستند اما خانمی که گوشی به دست است با ژست و پوششی بسیار نامتعارف می باشد و با نظرات بسیار ناجوری هم همراه شد.

حالا تو این تصویر سوال اینجاست که آن ها در حال سلفی گرفتن هستند و کسی از روبرو ازشون عکس گرفته اونم تو این زاویه و یا روبروشون آینه هستش و تو آینه دارن عکس میگیرن!

1

 

قلی خانی: من بین مردم محبوبم!

یکی از نکاتی که درباره شبنم قلی خانی وجود دارد تحصیل او در استرالیا می باشد که او را می توان از هنرمندان باسواد سینما دانست. اما مورد دیگر این است که قلی خانی می گوید برخی از همکارانش قصد دارند تا با تحریک مردم در فضای مجازی فالوور جذب کنند اما او اهل این کار ها نیست!

وی درباره خود می گوید در میان مردم محبوب است اما بدون حاشیه و جنجال. در ادامه صحبت های این هنرمند عزیز را مشاهده می کنید.

بیوگرافی شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی متولد 19 آبان 1356 در تهران هنرپیشه و کارگردان اهل ایران است که در تلویزیون ، سینما و تئاتر فعالیت می کند. وی دارای مدرک لیسانس و فوق لیساننس تئاتر گرایش طراحی صحنه در ایران و فوق لیسانس کارگردانی فیلم از استرالیا است.

خانواده

در یک خانواده 5 نفره زندگی کرده و یک برادر به نام شهرام و یک خواهر به نام شیدا دارد و پدرش سالها پیش فوت کرده است. شبنم قلی خانی در سال 1386 وقتی 30 ساله بود  ازدواج کرده که ثمره این زندگی یک دختر بنام شانا است.

bazigarane_zan_style_1631174365

anahita.love.shabnam_1637180553

شبنم+قلی+خانی

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

  • Fati ارسالی در

    کجاشش ناجورههه😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

  • ناشناس ارسالی در

    خیلی.زیباست.❤❤❤🤔🤔

  • ارشیدا ارسالی در

    شبنم جونم لطفا یکم آرایش کن تا خوشگل شی لاغل

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی