|

دختر ساده ستایش با یه تیپ خنجر خورده و بعید؛ تو زمینه قلب رُبایی از هالیوودم زده جلو!

لاله مرزبان یا همون نازگل دختر ستایش از هنرمندای جوان و پرجنب و جوش سینمامونه که برخلاف نقشش روحیه ای شیطون داره و عکس هایی ای چنینی میگیره.

لینک کوتاه کپی شد
4

شایانیوز- لاله مرزبان از هنرمندای جوان و خوش چهره ای می باشد که تا به حال سابقه بازی هم در تلویزیون رو داشته و هم سینما که اتفاقا با بازیگران خوب و خفنی هم همبازی بوده. حالا میگن کی کجا؟ لاله مرزبان در فیلم "بی همه چیز" با هدیه تهرانی نشست و برخواست داشت و در سریال پر بیننده "ستایش" هم با نرگس محمدی و مهدی سلوکی و سیما تیرانداز و داریوش ارجمند! لاله مرزبان البته در فصل سوم به این سریال پیوست و نقش دختری ساده رو داره که دختر ستایش خانوم میشه.

لاله مرزبان اما برخلاف اونچه که این شبها ازش در ستایش می بینین، بسیار بسیار جینگول طور و شیطونه. خانوم بازیگر از اون دسته هنرمنداییه که سعی داره تا با استایل های عجیب و خاص و مثلا هنری جلب توجه کنه و اهل تیپای ساده و معمول نیست. 

حالا جدا از عجیب بودن تیپای خانوم بازیگر، لاله مرزبان نامتعارف پوش نیز هست و طبق روال بسیاری از خانومای بازیگر که میرن خارج از کشور همه جای لباس رو بیخیال میشن و فقط با یه تل یا باندانا ذره ای از جلوی موهارو میپوشونن لاله خانوم نیز چنین بود که در ادامه عکس خارجکی خانوم بازیگر رو مشاهده می کنید.

lale

لاله مرزبان هِرکول خونشونه!

لاله مرزبان متولد 29 دی 1372 در تهران، بازیگر است. فارغ التحصیل لیسانس رشته حسابداری می باشد میمیک صورت و قد لاله ویژگی های خاصی برای وی ساخته است یک خواهر بنام سها دارد، لاله از نوجوانی وارد بازیگری شده است.

لاله اهل ورزش است و به قول خودش بادی بیلدینگ کار است و هر روز یا به باشگاه می رود و یا مثل ایام کرونا در منزل ساعاتی را به تمرین و نرمش اختصاص می دهد.

qsq

یکم در رابطه با لاله مرزبان بدونیم

لاله مرزبان متولد سال ۱۳۷۲ از دوران نوجوانی در مدرسه و سپس به صورت حرفه‌ای به تئاتر مشغول بوده‌است و نقش‌هایی در سریال هوش سیاه و هیس دخترها فریاد نمی‌زنند داشته‌است. مرزبان در سال ۱۳۹۵ با طی کردن یک فراخوان برای فیلم به عنوان نقش اصلی در فیلم «زیر سقف دودی» بازی کرد. و در سال ۱۳۹۶ جلوی دوربین جواد افشار رفته‌است تا به عنوان یکی از بازیگران اصلی سریال آنام ایفای نقش کند.

td

pjupo0uj

لاله مرزبان رو تو ستایش دیدن؟ حالا خانوم فشن استایل رو در اینستا ببینین!

لاله مرزبان فعالیت زیادی هم در اینستاگرام داره با کلی پست و استوری. البته که وی در میان بازیگران هم رده خودش تونسته هوادارای زیادی رو جذب کنه و در حال حاضر 222 هزار فالوور رُند داره.

بعضیا هستند که اصلا خدادادی چهره ای ساده و مثبت دارند و برخی هم هستند مثل خانوم رویا نونهالی که خدا چهرشون رو شیطون و منفی نقاشی کرده اما لاله مرزبان جزو دسته اوله که خب با خواست و سلیقه خودش دوست داره همچون چهرش ساده و بی آلایش نباشه. همونطور که در ابتدای متن گفتیم!

اما لاله خانوم مرزبان ظاهرا به جز بازیگری استعداد خوبی در مدلینگ هم داره چرا که عکس های اینستاییه وی همگی با فیگور هایی خاص و با حال هستند. حالا چرا میگیم استعداد چون خیلی ها مثل فریبا نادری هستند که اتفاقا عکس گرفتند خیلی دوست دارند اما هیچ هنری تو ژست گرفتن ندارن و در نهایت پیجشون پر میشه از عکس هایی که کُپ هم هستند! در ادامه چند تصویر اینستایی از دختر ساده ستایش مشاهده می کنید.

h

kp

tj

ihyi8y

pi

rs

sd

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی