|

یکارایی از نازنین بیاتی که ندیدین ولی همونا سِتارش کرد؛ تو تئاتر چه افشون شده

نازنین بیاتی از بازیگران پرحاشیه و شیطون سینماست که همیشه با انتشار عکساش یه جنجالی به پا میکنه. او اخیرا پستی درباره اتفاقات بد اخیر گذاشت.

لینک کوتاه کپی شد
7

شایانیوز- نازنین بیاتی از بازیگران پرحاشیه و شیطونِ سینماست که این ویژگی او در آثاری که بازی کرده هم بسیار مشهوده. نازنین خانوم اولین بار با فیلم دربند وارد فضای حرفه ای سینما شد و معتقده یکی از دلایل موفقیتش رفاقت و کمک های پگاه آهنگرانی بود که در دربند هم تجربه همکاری با یکدیگر رو داشتند. پس از اون تو سریال گلشیفته و مانکن به اوج شهرت رسید و این روزا هم حسابی مشغولِ حاشیه ساختن تو فضای مجازیه.

نازنین بیاتی اخیرا پستی منتشر کرد و از شرایط بدی که به تازگی تو کشور پدید اومده، به سبک خودش گلایه کرد. او به همین واسطه عکسی از 7 سال پیش، زمانی که برای آخرین بار تو سینمای عصر جدید بود گذاشت و به گفته کاربران میخواست به نحوی یاد گذشته خوب سینما رو گرامی بداره. او در کمال تعجب این دفعه عکس جنجالی از خودش منتشر نکرد و به یه عکس تار قدیمی تو سینما و فیلمی در همین رابطه رضایت داد!

نازنین تو کپشن پستش هم نوشت: کاش جای ویران کردن آباد کردن را بلد بودیم. ما ویران کردن را از خودمان از کودکی شروع می کنیم تا به یکدیگر برسیم و بعد از ویران کردن یکدیگر، می رسیم به طبیعت، حیوانات، زمین و زمان…

کاش توی مدارس به جای اموزش دفاع شخصی و تاریخ جنگ ها و دشمنی ها، آموزش محبت کردن، عشق ورزیدن، شاد زیستن، معرفت داشتن و با وجدان بودن را یاد می دادن جای اینکه تاریخ و زمان جنگ هارو حفظ می کردیم تاریخ اباد کردن ها و محبت کردن ادام هارو حفظ می کردیم تاریخ جشن ها و شادی ها....این عکس ها خاطره و تصویر من از سینمای عصر جدید حدودا ۷ سال پیش

281419850_428381391958737_5273859697700221519_n

ادا و اصولایی که از یه بازیگر ستاره ساخت!

نازنین بیاتی به تازگی سوژه های زیادی تو فضای مجازی واسه کاربرا درست میکنه و بعضی اوقات فراتر از کارش و با استفاده از ژست و استایلای متفاوت دنبال شهرت بیشتره. او برخلاف بازیگرای دیگه برای پول تبلیغات جورواجور انجام نمیده، ولی با جذب نزدیک به 1.2 میلیون فالوور داره تونسته به یک سلبریتی تمام عیار، اونم فقط با چند تا عکس جنجالی تبدیل بشه.

bayati__nazanin_1605685256

nazaninbayati_1651825630_1

خانوم عجیب با خودش درگیره!

نازنین بیاتی بازیگر حرفه ای با شیطنت های خاصیه که سبک رفتاریش به صورت ذاتی و از همون اول درونش وجود داشت و با وجود اینکه گفته علاقه ای به بازی تو فیلمای کمدی نداره، ولی به قول کاربران لوس بازیا و ادا و اصولاش بیشتر تو کمدی جوابه و همونطوری که دیدین دینامیت رو با نقش درخشانش ترکوند!

اما اخیرا نازنین خانوم در تئاتری به نام عروس مردگان نقش آفرینی میکنه که با انتشار بخشی از تمرینش به شیطنت ها و تفاوتی که در واقعیت و خارج از نقش داره بیشتر پی میبرید. او در پشت صحنه خیلی حرکات عجیب غریبی از خودش نشون میده و با ولنگاری که تو استایلش داره یه جور حس بد نسبت به تئاتر رو در کاربران فضای مجازی پدید میاره.

وقتی شهرت به هر قیمتی مد میشه!

امروزه استایل های عجیب و غریب تو سینمای ایران کم نمیبینیم و بی شک یکی از این جنجال برانگیزها نازنین بیاتیه که با تیپ های متفاوت و منحصر به خودش فقط دوست داره به چشم بیاد و ستاره شدن رو نه تنها تو فضای واقعی که تو اینستا هم تصاحب کنه.

او معمولا تو عکساش یا استایل خیلی چشم گیری داره، یا با موهاش یه جوری ور رفته که موجب تعجب کاربرا و حتی هواداراش شده و درواقع همیشه در تلاشه تا بتونه بین یه عالمه بازیگر باتجربه در این زمینه به چشم بیاد.

nazaninbayati_1650039867

nazaninbayati_1654589766_1

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی