|

چهره "ریحانه پارسا" هَپلی و خوابالو؛ خانوم بازیگر تو ترکیه بی هدف و درب داغون!

ریحانه پارسا بازیگر جوان ایرانی می باشد که هر روز یه فاز داره و اینبار هم عکس و فیلمی از خود با حالی خوابالو منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد
6

شایانیوز- ریحانه پارسا بازیگر سابق سینمای ایران و بازیگر حال حاضر اینستاگرام می باشد که یک سال و نیم پیش از کشور رفت و مهاجر ترکیه شد. این بازیگر دهه هفتادی تو این مدت وارد فضا و کارهای زیادی شد که البته چندان جالب نبوند و به همین دلیل هم هر روز خانوم بازیگر رو با شکل و شمایلی جدید و فازی نو می بینیم.

جالبه که ریحانه پارسا با همین اطوارها تونست به نزدیک به 3 میلیون دنبال کننده برسه اما جالبتر اینه که این بازیگر جوان با وجود اینکه شرایط مالی خوبی هم نداره و پشتوانه ای هم نداره اما تا به حال تبلیغات اینستایی انجام نداده و این در صورتیه که خیلییی از بازیگرای و یا اشخاص معروف در ایران هستند که مثل خانوم صبا راد روزی روزگاری مجری بودن اما حالا مثل بنننز تبلیغات میکنن و پول درمیارن اما ریحانه پارسا چنین نبوده!!

حالا شاید بگین کی به ریحانه پارسا تبلیغ میده واسه معرفی!! اما اگر از فعالین اینستاگرام باشید میدونید که خیلی ها هستند که پیج هایی بسیار ناجور تر از این بازیگر تبلیغ میدن! 

reyhaneparsaj_1651098768_1

دیوونگی ریحانه سر به فلک کشیده!

حالا از اینها که بگذریم ریحانه پارسا همونجور که گفتیم فازی عجیب داره و محتوای خاصی هم در صفحه خود منتشر نمی کنه. اینبار هم خانوم بازیکر استوری شطرنجی گذاشت که میگه خوابم میاد و چهرم خوابالوعه! اما بعدش اومد و همون چهره خوابالوش رو با عکس پست کرد که این باز اعتماد به نفسش رو نشون میده که از فیلتر استفاده نمیکنه! اما دیوانگی دیوانگیه دیگه و ریحانه پارسا هم که راه و هدف خاصی انگار نداره.

reyhaneparsaj_1652375518_1

ریحانه پارسا از فاجعه تجاوز تا مظلومیت!!

حالا ریحانه پارسا اومد و چند روز پیش از فاجعه ای که در زمان 16 سالگیش رخ داد گفت و کاملا با اسم و مشخصات شخصی که اون زمان بهش تجاوز کرده بود رو لو داد و در این توضیحات کاملا خود را تبرعه و شخص رو مقصر دونست.

ریحانه پارسا تو حرفاش دلیل سکوتش رو علاقه به بازیگری میگه اما واقعا علاقه به بازیگری باید باعث شه اجازه بدی کسی بهت دست درازی کنه؟! و آیا حالا زندگی ای درست داری که بگی اون موقع بهم ظلم شد و خواسته من نبود؟ 

ریحانه پارسا در این مدت که از کشور رفت با پسران زیادی دیده شد و با حال و اوضاعی بسیااار زشت و زننده عکس و فیلم از خودش پخش کرد که خب اینا نشون میداد خانوم بازیگر خودش هم چندان راه درستی انتخاب نکرده و نمیخواد کنه!

در مجموع ریحانه پارسا ظاهرا عادت داره که اشتباهاتش رو گردن دیگران بندازه و فراری شدنش رو تقصیر پدر و مادر و حالات روحیش رو هم تقصیر متجاوزگر انداخت!! 

15220541

ازدواج سفید ریحانه تو ایران و دوست بازی تو خارج!

 ریحانه پارسا در ایران مدتی با مهدی کوشکی در رابطه بود. رابطه ای که گویا رسمی هم نبود و ارتباط خانم بازیگر با کوشکی به نوعی ازدواج سفید بود. این را ریحانه بعد از اینکه از ایران رفت لو داد. البته کوشکی هم به خاطر اینکه موقعیت اش در ایران به خطر نیوفتد گفت که پدرش بین او و ریحانه صیغه محرمیت خوانده و آن ها رسماً زن و شوهر بودند. البته کسی خیلی حرف های مهدی را باور نکرد.

ریحانه+پارسا

ریحنه خانوم تو ترکیه تند تند عاشق می شه!

در ترکیه ریحانه آزادانه و بی پروا عیاشی می کرد و هر از چند زمانی با یک نفر بود. اگر نگاهی بیاندازیم به سیاهه کسانی که ریحانه با آن ها در ترکیه دوست بود متوجه می شویم که ریحانه از این دوستی ها بیشتر برای رسیدن به اهداف مالی و موقعیت های کاری بهره می برد. مثلا در ابتدا که ریحانه به ترکیه رفته بود مدتی با پویان مختاری قمارباز دوست بود و حتی در منزل شخصی او سکونت داشت. بعد از اینکه بساط قماربازان در ترکیه برچیده شد ریحانه مدتی با یک کارگردان و عکاس ایرانی که در زمینه تولید موزیک ویدیو و تیزر و عکاسی فعالیت داشت دوست شد و به برکت این رابطه ریحانه خانوم هم در ترکیه مدل شد!

البته از حق هم نباید بگذریم که ریحانه چهره جذاب و زیبایی دارد و اصلاً آغاز فعالیت بازیگری اش در ایران هم به لطف همین زیبایی اش بود.

reyparsa.diva_1643482564_2

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی