|

هشتگ یاسین + کامنت لی لی= عروس شدن مهناز؛ آتیش عِشق خانومو چه شنگول کرد!

یاسین رامین و مهناز افشار انگار قصد کرده اند دوباره باهم باشند و می خواهند ازدواج کنند. این را می شود از عکسی که یاسین خان منتشر کرده فهمید

لینک کوتاه کپی شد

مهناز افشار سلبریتی خیلی جالبی است. او تا یکی دو سال پیش سوپراستار اول سینما بود و حضورش در هر فیلم و سریالی به نوعی تضمین فروش اون فیلم محسوب میشد. اما به یکباره و با یک توئیت همه چیز عوض شد و مهناز به نوعی ار عرض به فرش رسید.

به گزارش «شایانیوز» مهناز افشار در زندگی شخصی اش هم بالا و پایین زیاد داشت. او خرداد 93 با یاسین رامین فرزند محمدعلی رامین معاون مطبوعاتی دولت احمدی نژاد ازدواج کرد و برای خطبه عقد هم پیش سید محمد خاتمی رفتند. مهناز و یاسین خیلی زود بچه دار شدند و فرزند آن ها در اردیبهشت 94 به دنیا آمد و اسمش هم شد لیانا. اوضاع اوکی بود مهناز فیلم بازی می کرد و یاسین هم تجارت می کرد و پول روی پول می گذاشت و از دور انگار مهناز و یاسین خوش بخت ترین زوج روی زمین بودند. آن ها باهم به سینما می رفتند و از دورهمی های خانوادگی شان فیلم و عکس منتشر می کردند.

IMGL9757.9238bd

به یکباره اما انگار به زندگی مهناز و یاسین طوفان زد. یاسین متهم شد به کلاهبرداری و اخلال از نظام اقتصادی و به زندان افتاد. مهناز افشار هم آن ماجرای جنجالی روحانی آملی و جریان فتوای جهاد نکاح برایش پیش آمد و شاکی خصوصی پیدا کرد. هرچند این پرونده سرانجام با وساطتت خیلی ها ختم به خیر شد حجت‌الاسلام غفار دریاباری از مهناز و خطای فاحشش گذشت اما توامان شدند این ماجرا ها و فشار زیادی که فضای مجازی به مهناز می آورد باعث شد خانوم بازیگر بار سفر ببندد و راهی اروپا شود. 

633184_268

مهناز بعد از اینکه به آلمان مهاجرت کرد با انتشار استوری در صفحه اینستاگرامش، با اعلام جدایی از یاسین رامین نوشت: «هر آدمی ضعیف یا قوی یک وجودی داره. ولی وقتی تصمیم می‌گیری یک مادر مجرد باشی باید دوتا وجود داشته باشی و اونا رو برای خودت و فرزندت قوی‌تر هم بکنی.»

مهناز کم کم بی خیال برگشتن به ایران شد

مهناز به گفته خودش به خاطر دخترش مجبور شد از ایران مهاجرت کند. دوری از کشور و گذر زمان باعث شد کم کم حواشی هم از مهناز دور و دورتر شود. حالا خانم سوپراستار که تو ایران کلی بروبیا داشت و حسابی برای دیدنش همه سر و دست می شکوندن تک و تنها در کشور غریب روزگار می گذراند. البته در این بین مهناز یک همکاری ناموفق هم با شبکه mbc persia داشت و به عنوان داور در گات تلنت حضور پیدا کرد و در کنار آرش و ابی خواننده های لس آنجلسی نشست.

mahnaz_afshar_151974829_3435466213243436_428959211198804989_n

حضور در این برنامه و البته بعدتر کنار گذاشتن حجاب باعث شد که دیگر همه باور کنند که مهناز ایران برگرد نیست. البته خود خانم بازیگر هیچ وقت به صراحت این موضوع را نگفت اما به هرحال آنچه از شواهد بر می آید اینچنین است که مهناز افشار برای همیشه با سینما و پرده نقره ای در ایران خداحافظی کرده.

یاسین که آزاد شد دل مهناز شاد شد!

زندگی برای مهناز افشار تو اروپا به شدت یکنواخت ادامه داشت و خانوم بازیگر برای گریز از تنهایی به فضای مجازی و اینستاگرام متوسل شده بود و تقریباً هر روز پست و استوری منتشر می کرد. پست های که بعضاً هیچ معنی و مفهومی هم نداشتند و انگار مهناز فقط می خواست بگوید که آی ایها الناس من هنوز هستنم به من توجه کنید.

58

اوضاع به همین منوال ادامه داشت تا اینکه در آذر ماه اعلام شد یاسین رامین از اتهاماتش تبرئه شده و قرار است به زودی از زندان آزاد شود. ابتدا تصور می شد که مهناز نسبت به آزادی همسر سابقش خیلی واکنش خاصی نداشته باشد اما این چنین نبود و مهناز افشار به گرمی در فضای مجازی از شوهر سابقش استقبال کرد. و حتی به مناسبت روز مرد عکسی از یاسین و دخترش را استوری کرد.

یاسین تازه از بند رها شده هم در اینستاگرام و توئیتر و هم در برنامه های اینترنتی که حضور پیدا کرده بود از مهناز و فدارکاری اش تشکر کرد.

مهناز هم این روزها انگار خیلی شاد و خوشحال تر از گذشته است و برخلاف قبل حالا در عکس و فیلماش خنده های دلنشین بیشتری دارد که به زعم کاربران این خوشحالی مهناز به خاطر بودن در کنار یاسین خان رامین است.

اما مگر یاسین پیشه مهنازه؟

چندی پیش عکسی از یاسین و مهناز دوشادوش همدیگر و در یکی از خیابان های آلمان منتشر شد و این شائبه را مطرح کرد که مهناز و یاسین دوباره می خواهند باهم ازدواج کنند. البته هیچ کدام از این دو نسبت به این موضوع واکنشی نشان ندادند.

حال هم یاسین رامین عکسی سه نفره از خودش، مهناز و دخترشان لیانا منتشر کرد نوشت: باد و باران، سرما و طوفان...زمستان در بهار و یا بهار در زمستان همه می آید و می رود، همه گذرا است...

همه اش میگذرد و فقط خاطرات به جا میمانند. خاطراتی که مرور لحظات تلخ کامی و شیرین کامی ما هستند. وقتی تبدیل به خاطره میشوند در تلخ ترین هاشون هم میشه نکات مثبت زیادی پیدا کرد.

و اما در بین همه اینها، یک چیزهایی هست که همیشه و در هر حالتی دل گرمی و امید به آینده و انگیزه برای تلاش مضاعف و استقامت در برابر سختی ها رو پرورش میده

88

از پست یاسین شاید خیلی نتوان به این نتیجه رسید که دوباره قرار است آن ها در کنار هم زندگی کنند اما #خانواده که در انتهای پست آمده و همچنین کامنت لیلی خانوم خواهر زاده مهناز افشار این فرضیه را تقویت می کند که مهناز و یاسین می خواهند دوباره در کنار هم و زیر یک سقف زندگی کنند حال آنکه این سقف در ایران باشد یا اروپا جای سوال است؟

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی