|

مهنازِ جذاب ریزه ریزه تاس شد؛ یقه رو باز کرد تتو و گردنبند نشون بده!

مهناز افشار عکسی از خود منتشر کرده که حجاب مدارد و یقه اش باز باز است و خالکوبی روی گردن خانوم برای همه نمایان است.

لینک کوتاه کپی شد
7

مهناز افشار دو سالی می شود که از ایران رفته و ساکن اروپاست. خانوم بازیگر که در ایران جزو سوپراستارهای سینما بود و حضورش در هر فیلم و سریالی فروش و موفیقت آن اثر را به نوعی تضمین می کرد.

به گزارش «شایانیوز» مهناز افشار اما به دلیل حواشی که برایش ایجاد شده بود و البته بحث زندانی شدن همسرش تصمیم گرفت که از ایران برود. البته خود مهناز پیشتر گفته بود که به خاطر دخترم از ایران رفتم. تا همین یکی دو ماه پیش هنوز زمزمه هایی از بازگشت مهناز به ایران و شروع دوباره بازیگری اش شنیده می شد. حتی آن موقع که خانم بازیگر به ترکیه و بعد دبی آمده بود این احتمال تقویت شد که مقصد بعدی خانوم افشار تهران است اما قضیه جور دیگری شد و مهناز از دبی مجدد به آلمان رفت و حجاب از سر برداشت!

در واقع مهناز تا آن زمان هیچ وقت به صورت کامل کشف حجاب نکرده بود و همیشه با یک کلاه و توربان سعی می کرد موهایش را بپوشاند اما تصاویری که اخیراً از خانوم افشار منتشر شده گویای این ماجرا که مهناز بی خیال حجاب شده و گویا دیگر قصدی برای بازگشت به ایران ندارد.

mahnaz_afshar_1643475291

مهناز با یقه باز و خالکوبی عجیب!

مهناز خانوم در همین مدت کوتاه کشف حجاب تند تند رنگ مو عوض کرده، یک بار آبی یک بار صورتی و یک بار هم بلوند. همین موضوع باعث شده خیلی ها بگویند که از آنجا که محبوب خانم خواهر مهناز سالن آرایش داره و تو کار زیبایی است این رنگ موهای عجیب و بعضاً ناجور مهناز تز ایشان بوده است.

mahnaz_afshar_1638786478+(1)

از رنگ موهای مهناز که بگذریم ایشان به تازگی عکسی در استوری اینستاگرام خود منتشر کرده که علاوه بر موهای بدون روسری این بار خانم یقه لباسش هم بسیار باز است. البته گویا هدف خانوم افشار از این یقه باز هدف خاصی داشته و می خواست سینه ریز و خالکوبی روی گردنش رو به همه نشون بده!

mahnaz_afshar_2764811792321908221_241999282

درآمد مهناز خانوم تو فرنگ از چیه؟

موضوع دیگری که در خصوص مهناز افشار و زندگی ش تو آلمان مطرح است منبع درآمد ایشان است. مهناز در اینستاگرام 15 میلیون فالوور دارد و از این حیث حداقل تو ایران رکوردار است. البته خانوم افشار از این پیج میلیونی ش هیچ وقت برای تبلیغ استفاده نکرده و همیشه سعی کرده تا اینستاگرام راه ارتباطش با طرفداران و دوستدارانش باشه. این موضوع علی الخصوص در یکی دو سال اخیر که مهناز در ایران نیست بیش از پیش نمود پیدا کرد. 

اما حالا سوال اینجاست که مهناز چگونه در آلمان زندگی ش رو می چرخونه؟

همان طور که در شروع گفتیم مهناز در ایران جزو سوپراستارهای سینما و به نوعی جزو گران ترین ها بود و وقتی بهاره رهنما با پول و درآمد بازیگری تونسته برای خودش زندگی جمع کنه این مورد قطعا در خصوص مهناز هم صدق می کنه و ایشان با پس انداز دوران درآمد بازیگری شون قطعاً در هر کجای دنیا که بخواهند می توانند در رفاه و آسایش زندگی کنند. علاوه بر این باید اشاره کنیم که مهناز در ابتدای مهاجرت به اروپا با شبکه mbc persia همکاری داشت و برای پرشین گات تلنت پول خوبی به جیب زد.

از همه این ها که گفتیم نباید یاسین خان رامین را هم از یاد ببریم. خانواده رامین در آلمان جایگاه خوبی دارند و اصلاً مهناز آلمان را هم به خاطر موقعیت خانواده همسرش انتخاب کرد و حالا هم که یاسین تبرئه شده و آن طور که شواهد برمیاید رابطه اش هم با مهناز خیلی شکراب نیست احتمالا او هم در صورت نیاز مهناز و دخترش را از لحاظ مالی ساپورت خواهد کرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی