|

ریحانه خانوم با دو تا دوستاش تو خونه؛ ایران سوپر استار اونور... استار!

ریحانه خانم پارسا که بعد از مهاجرت شرایط درستی نداشته و ندارد قبل از رفتن داشت به یکی از هنرمندان به نام سینما تبدیل میشد.

لینک کوتاه کپی شد
1

ریحانه پارسا بازیگر با استعداد ایرامی است که دیگر کسی او را بازیگر و یا هنرمند نمیداند و در ذهن همه تبدیل به شخصیتی منفر و فاسد شده که خیلی ها بهش فحش میدن و یکسری هم از روی دلسوزی بهم ترحم میکنن و بعضی ها هم با نگاه مریض و جنسی که به همه چی دارن جور دیگه ای ریحانه رو مبینن که البته فکر نمیکنم خانم پارسا هم از این نگاه ناراحت باشه.

به گزارش«شایانیوز» ریحانه پارسا تو این مدت که رفته هنوز هم دستاورد خاصی ازش شنیده نشده و همچنان تو گُنگی به سر میبره و تا به حال صد جور فاز عوض کرده! اما از موارد جدید خانم بازیگر میتوان به فیلمی که نقش پارتنر یک مرد سن بالا را بازی کرد اشاره کرد که عکس و ویدیویی هم همراه با او در اینستاگرام منتشر کرد. اما قبل از این ریحانه پارسا با پسری به نام اشکان مستی خیلی چیک تو جیک شده بود و حتی عشق هم خطابش میکرد. آقای مستی عکاس ریحانه بود و خیلی از تصاویر  خانم خانما رو هم ایشون گرفته بود.

اما به تازگی ریحانه پارسا تصویری جمعی منتشر کرد که هم اشکان مستی هست و هم آقای شوگرددی که احتمال میره سر فیلم برداری همون فیلم بوده. در ادامه این تصویر را مشاهده می کنید.

Untitled

ریحانه پارسا بعد اونهمه مدت که رفته هنوز هم با چهارتا ادم درست حسابی و کار خوب نتونسته ارتباط برقرار کنه.

اون از اولش که به امید پویان مختاری رفت و مدتی هم باهاش چرخید اما دست اخر ولش کرد به امون خدا. بعد هم با تتلو و آقایونه دیگه که اون ها هم دست ریحانه رو تو کار درستی نزاشتن و باز خانم بازیگر فاز عوض کرد.

انگاری تنها کاری که ریحانه پارسا تو این مدت انجام داد حضور در موزیک ویدیو شادمهر عقیلی بود که اونم باز برای اقای خواننده حاشیه داست اما حداقل واسه ریحانه تجربه چندان بدی نبود.

divanebycassowary_1640530040

اما ریحانه تو ایران چکاره بود؟

ریحانه پارسا در ایران ابتدا با سریال پدر وارد شد که نقش اصلی رو هم داتش و به خوبی بازی کرد. این سریال سکوی پرتابی شد برای ریحانه تا به مخاطب و تهیه کننده و کارگردان ها شناسانده شود که همین هم شد.

بعد از آن که خانم بازیگر حسابی معروف و دیده شد، برا بازی در فیلم "خوب بد جلف" پیشنهاد و ایفای نقش کرد و اینبار هم نقش ریحانه پارسا در این فیلم بسیار چشمگیر بود و فروش خوبی هم داشت.

1637352

ریحانه برای سومین پروژه با "گشت ارشاد 3" وارد سینما شد که اتفاقا تو این فیلم هم انقدری تاثیرگذار بود که خیلی ها برخاطر حضور او و کنجاوی نقشش در انتظار اکران این فیلم بودند که به یکباره خانم بازیگر گذاشت و از ایران رفت.

حالا گشت اکران شده و روی پرده نقره ای برای بینندگان نشان داده میشود اما ظاهرا بی ریحانه! 

محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اخیراً در دیدار با اعضای شورای عالی تهیه‌کنندگان سینما، بدون نام بردن از آخرین ساخته سعید سهیلی گفته بود: «اگر یک تهیه‌کننده و یا کارگردانی ۱۰میلیارد تومان هزینه می‌کند و یک فیلم سینمایی می‌سازد، نباید سرمایه این افراد برای رفتار یک بازیگر به خطر بیفتد.»

ac-image-3P1598848284iv

و اینطور که معلومه تمام سکانس های مربوط به ریحانه پارسا حذف نشده و اتفاقا گشت فروش خیلی خوبی هم داره و در عرض یک هفته بیش از 7 میلیارد تومان فروخت. البته که ریحانه پارسا هم از این موضوع ناراحت بود و چند روز پیش اعتراض داشت و با بددهنی گفت ذره ای از این فیلم بمن چیزی نرسید حتی دستمزد اون مدتی که ودمم بهم ندادن و. حالا دارن پول پارو میکنن!

حالا متوجه صعود و پیشرفت ریحانه پارسا در سینمای ایران شدید که با مهاجرت و فساد پل های پشت سرش رو هم خراب و حالا از اون دختر با استعداد چیزی جز خبرای نه چندان جالب نمونده.

divanebycassowary_1640622818

divanebycassowary_1641900806_1

parsadivaaa_1634575288

پیشنهادات ویژه

  • رضا ارسالی در

    الکی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی