|

آقای کارگردانِ شاخ چه پشت ریحانه خانم دراومد؛ چی بینتونه که اینارو گفته!

سعید سهیلی کارگردان گشت ارشاد در گفتگویی به شدت پشت ریحانه پارسا دراومد و همه رو متعجب کرد.

لینک کوتاه کپی شد
2

ریحانه پارسا هنرمند با استعدادی می باشد که در ایران تازه شکوفا شده بود و اتفاقا داشت ره صد ساله را به یکباره میرفت اما خب خانم بازیگر تا دید به شهرت رسیده فکر پرواز به سرش زد و رفت.

به گزارش«شایانیوز» ریحانه پارسا بعد از سریال پدر آنقدر پیشنهاد کاری و البته ارتباطی به سمتش اومد که به سرعت در فیلم "خوب بد جلف" ایفای نقش کرد و بعد از آن هم سر و صدای ازدواجش با مهدی کوشکی پیچید که خب این خبر و تصاویر ناجور ریحانه که تو اینستاگرام منتشر شد اونو وارد حواشی خاصی کرد که هنوز هم گفته میشه.

خانم خانما اونقدری معروف شد که برای حضور تو برنامه اشکان خطیبی 100 میلیون پول گرفت. حالا سوال اینجاست که درسته که ریحانه پارسا یهو معروف شد اما مگه چه کار خفنی کرده بود که با بازی تو یه سریال به این برنامه دعوتش کنن اونم با این مبلغ؟! اینا مواردیه که پشت پرده تلویزیون انجام میشه و کسی نمیدونه چخبره!

divanebycassowary_1641131361

وقتی آقای کارگردان معروف پشت ریحانه خانم درمیاد!

حالا از این ها که بگذریم بریم سراغ زندگی بعد از مهاجرت ریحانه باید بگیم که خانم بازیگر از وقتی که رفته هنوز هم نتونسته زندگی درست و هدف مشخصی داشته باشه و احتمالا شما هم اگر از دنبال کنندگان او در اینستاگرام نباشید کم و بیش خبرهایی ازش شنیدید و عکسایی هم ازش دیدید!

حالا بعد از اینکه خانم همه فن حریف به فرد منفور در جامعه تبدیل شده آقا کارگردان معروف پشت ریحانه پارسا دراومد و به تازگی ویدیویی از آقای سعید سهیلی منتشر شده که می گوید ریحانه دختری معصوم و آروم بود و حتی پشت صحنه "گشت ارشاد" با وجود اینکه حاشیه داشت و فکر میکردیم خیلی شیطون و خفن باشه اما اینطور نبود! در ادامه این فیلم را مشاهده می کنید.

اما این بار اول نبود که سعید سهیلی از ریحانه پارسا دفاع میکرد و زمانی که همه بدش را میگفتند او خوبش را گفت! او مدتها پیش هم درست زمان که خبر ریحانه خانوم پارسا همه جا تیتر بود با انتشار تصوری از او متنی بلند بالا و جالب نوشت. ظاهرا آقای کارگردان رابطه ای بیشتر از یک بازیگر با ریحانه داشته که اینهمه به قول معروف بالاخواهش درمیاد!

البته اینم بگیم که ریحانه پارسا به گفته خودش در گذشته توسط یه کارگردان بهش تجاوز شده بود و گفته بود اگه یه مرد تو سینمای ایران باشه اون آقای سعید سهیلیه!

Untitled

ریحانه پارسا شاکی از گشت ارشادی ها!

اما ریحانه پارسا ظاهرا از گشت ارشادی ها و آقای سهیلی نه تنها راضی نیست بلکه چند روز پیش خیلی هم گله و شکایت داشت و ظاهرا حرفی دلشو تو استوری زده بود. 

ریحانه چندی پیش استوری منتشر کرد و از عوامل گشت ارشاد سه علی الخصوص تهیه کننده اش محمد شایسته انتقاد کرد و نوشت: اون فیلمی که همه جا از فروش بالاش صحبته و هنوز دستمزد قرارداد منو نداده من توقعی از سود فروش ندارم ...یک درصد اگه به خاطر حضور من دارید میرید فیلم رو ببینید بدونید که هیچی از اون فیلم به من نمی رسه...حتی حق خودم...بعد این آقا (محمد شایسته) داره پو پارو می کنه....

divanebycassowary_2722539632215554577_47818157715

کاسبی جدید ریحانه با عکسای خودش

خب ریحانه پارسا در این همه مدت که رفته هنوز هم نتونسته کار و باری درست و درآمد دار داشته باشه. او مدام در حال از این شاخه به اون شاخه پریدنه و در آخرین تلاشی که داره میکنه که البته فعالیتی خلاق و نو به حساب میاد، فروش عکسای دیجیتالی خودشه!

ریحانه پارسا هر کاری هم که کرده باشه در حال حاضر دختری 23 ساله و جوان هستش که تو ترکیه به تنهایی داره سر میکنه و هرکیم که سمتش میاد برای مدتی کوتاه میمونه و شما هر چقدرم که محکم باشی بازم نمیتونی بدون پشتوانه و تنها تو کشور غریب حتی به قولی نون خودتو دربیاری.

divanebycassowary_1641033452

ریحانه پارسا به تازگی تصاویری از خود منتشر کرد که نامفهوم بود بعد اومد و تو استوریا کامل توضیح داد که پیجی کاری زده به نام "دیوا آرت" که البته دیوانه نوشته شده نه دیوا! در این پیج ریحانه پارسا با پوشش و گریم هایی جالب ژست هایی عجیب از خود تصاویری دیجیتالی ساخته و بر روی شاسی و قاب در هر ابعادی که بخواین عکسای خودشو تابلو و قاب میزنه و فقطم به صورت فیزیکی ارسال میکنه نه فایل عکساش!

Untitled

البته که شاید از نظر من و شما کاری بیهوده و مسخره باشه اما خب فانتزیه جالبیه که ریحانه پارسا علاقه داشته تا اونو انجام بده و علاقه منداش هم ازش حمایت و خریداری می کنند. این تصاویر نسبت به ابعادشون قیمتای مختلفی دارن و ریحانه خانم از این طریق خواسته تا راه درامدی جدید و نو داشته باشه.

divane_art_1640748821_1

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

 • بنده خدا ارسالی در

  سلام و خسته نباشیدبه مدیر سایت یه خو اهش یا یه سوال داشتم ازتون فقط خواهشا جواب منطقی باشه نه احساسی.منم نه شما رو میشناسم نه اهل فرقه و قبیله ای هستم.برادر خدا رو خوش نمیاد اینقدر ابرو ی بندگان خدا رو نبرید مخصوصا خانم پارسا .اگر کاری انجام داده که مناسب نبوده چرا به جای حمایت به جای اینکه فرزندان این آب و خاک رو از غربت برگردونیم و اگر جایی مشکلی پیش اومده مشکلاتشون رو از طریق رسانه بیان کنیم و حل بشه که هم خداوند خشنود بشن هم کاری بزرگ و غیرتمندانه برای یه بنده خدا انجام داده باشین چرا اینقدر آبروبری؟؟؟این دنیا دار مکافاته...خدایی نکرده از یک جایی پروردگار همون کارناشایستی رو که برای یه انسان دیگه انجام دادیم رو میذاره جلو راهمون که هاج و واج فقط نگاه میکنیم که چرا این بلا خدایی نکرده بر سرم اومد...خداوند ستاننده حق بندگانشون هست.تقبیح و ابروبری کاری بس ناجوانمردانه س.یا ستار العیوب

  • ناشناس ارسالی در

   احسنت تمام کسانی که در زندگی این و اون فضولی کنند جوابشون رو یجا میگیرند

 • م.م ارسالی در

  شک نکنید یه چیزی بینشون تو پارتیهای شبانه بوده

 • ناشناس ارسالی در

  کی گفته آقای سهیلی اینجور آدمی نیست این ریحانه هم چون صحنه هایی که در گشت ارشاد بازی کرده رو سانسورش کردن این جوری نیست ریحانه هم جای دختر آقای سهیلیه تجاوز چی

 • مهدی ارسالی در

  غلط کردن همشون میکروبن ،کثافت ها

 • ایرج ارسالی در

  کارگردان ما اینجوری ازش دفاع میکنه خلایق را هر چه لایق

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی