|

عِشوه گری ریزِ "سارا و نیکا" تو اینستا؛ دوقلوها عاشق آرایش لب و چشم اند!

سارا و نیکا فرقانی دوقلوهای معروف سریال پایتخت که دست به هر اقدامی برای دیده شدن می زنند این بار عکسی کاملا مسخره را از خود منتشر کردند.

لینک کوتاه کپی شد
6

سارا و نیکا دو قلوهایی که با سریال پایتخت معروف شدند و بعد از این سریال حواشی ایجاد کردند که خیلی با موازین جاری کشور همخوانی نداشت بنابراین این دو خواهر با تصمیم مسئولان صداوسیما از پایتخت کنار گذاشته شدند.

به گزارش «شایانیوز» سارا و نیکا بعد از اینکه تلویزیون کنار گذاشته شدند سعی کردند تا با در اینستاگرام فعالیت کنند. این دو خواهر که حالا 17 ساله هستند و کم کم اندام و بدنشان هم زنانه شده با عشوه گری و انتشار تصاویر خاص در اینستاگرام فالوور بدست آوردند و بعد از اینکه میلیونی شدند شروع کردند به تبلیغ و کسب درآمد.

saranikaforghanifanpage_1640622187_1

البته سارا و نیکا همواره تاکید کردند که علاقه اول آن ها حضور در تلویزیون است و حتی بعد از اینکه از پایتخت کنار گذاشته شدند با بغض و گریه ابراز پشیمانی کردند اما متاسفانه شرایط طوری پیش رفت که بعید است دیگر اصلاً پایتختی در کار باشد و با وجود اینکه این دو خواهر همواره به دوستدارانشان وعده داده اند که در فیلم ها و سریال های دیگری هم حضور خواهند داشت اما بسیار بعید است که این فرصت به آن ها داده شود.

saranikaforghanifanpage_1639677818

به هر حال حالا سارا و نیکا دیگر بزرگ شده اند و با اینکه خیلی هم در اینستاگرام فعال نیستند و هر از گاهی پست و استوری منتشر می کنند اما همچنان در بین جوانان و نوجوان ایران طرفدار زیاد دارند و کلی عاشق سینه چاک دارند.

علاقه عجیب سارا و نیکا به بدنمایی!

 سارا و نیکا با توجه به اینکه بیشتر عمر خود را در سوئد گذراندند خیلی در روابط خود با پسران غریبه و البته خود پوشش و تصاویری که از خود منتشر می کنند توجیه نیستند که مصداق این موضوع هم حضور آن ها در استخر مختلط بود که وقتی عکس های این دو خواهر دوقلو منتشر شد خواشی زیادی به وجود آورد.

262065951626317531

بعد از رسوایی استخر مختلط تصور می شد سارا و نیکا به هوش شده اند و دیگر چنین اشتباهاتی مرتکب نخواهند شد اما چندی پیش هم انتشار یک استوری عجیب از نیکا داخل حمام دوباره این دو خواهر دوقلو را سوژه کرد.

266063707_1779304445592122_4253110703291022025_n+(1)

سارا و نیکا عاشق آرایش لب و چشم!

سارا و نیکا هر دو علاقه زیادی به آرایش چشم و برآمده کردن لب هایشان دارند و خب از انجایی که عمل زیبایی تا به حال نداشته اند با فیلتر های اینستایی این حرکت را می زنند و با وجود میکاپی که انجام می دهند اما برای داف شدن چهره شان فیلتر اینستا را استفاده می کنند.

اما یکبار که نیکا فرقانی با همین روش استوری گذاشته بود کاربران به او گیر دادند که بدون فیلتر هم بگذارد و خب خانم بازیگر نوجوان هم برای اثبات این که خوشگل است و اعتماد به نفس دارد استوری بعدی را بدون فیلتر گذاشت که ظرافت و پلنگی قبل را نداشت.

البته که هر کسی با هر چهره ای زیبایی خاص خودش را دارد آن هم در این سن و سال و طراوت نوجوانی اما این میزان آرایش و فیلتر نشان دهنده کمبود اعتماد به نفس است و یا شاید هم اگر کسی پلنگ طور نباشد از قافله عقب مانده! در ادامه استوری بدون فیلتر خانم خانما را هم مشاهده می کنید.

sara-forghani-vaghtesobh

 

پیشنهادات ویژه

 • Maryam ارسالی در

  چقدر ذشتند

 • F. T ارسالی در

  خجالت هم خوب چیزیه،این دختر ها خودشون توبه کردن و پشیمون شدن.

 • برایان ارسالی در

  مردشور جفتشونو ببرن

 • امیر ارسالی در

  همه چیزمون تمومه.فقط مشکل آرایش این دو تا رو کم داریم.بابا تو رو خدا دست بردارید

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی