|

"مریم معصومی" با کلاه لبه دار و پیرهن کوتاه ؛ خانومی تیپ گَنگ به چهره ظریفت نمیاد!

مریم معصومی بازیگر جذاب ایرانی است که از تیپ های مختلف استقبال می کند و اینبار هم با پوششی گنگ طور و گشاد تصاویر خود را منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد

مریم معصومی بازیگر معروف ایرانی است که البته نصف این شهرت به خاطر بازی او در سریال های تلویزیونی می باشد و نصف دیگرش برای عکس های شیک و خوشگلش تو اینستا!

به گزارش«شایانیوز» البته مریم خانم این روز ها بیکار هم نیستند و دائما در تئاتر نقش آفرینی دارند. وی از دختران بسیار فعال است که یا سرکار به سر میبره یا تو گشت و گذار و تفریح و یا در اینستا حسابی اکتیوه! مریم معصومی هنوز چیزی از آقای شوهر نشون نداده اما اینطور که لا به لای حرفاش میگه ظاهرا نامزد طور هستند و آقای شوهر هم بیار پولدار.

البته خانم بازیگر از خوش پوش ترین هنرمندان در میان خانم های بازیگر نیز هستند و همیشه هم با استال هایی جذاب و گرون عکساشونو منتشر می کنند. در ادامه یکی از تیپ های گنگ و اسپورت مریم معصومی را مشاهده می کنید که بلندی قدش را هم حسابی به رخ کشیده!

مریم معصومی

مریم معصومی

تیپ خوشگل مریم بانو تو اکران خصوصی 

اما این روز ها با توجه به اینکه چند ماهی میشه که سینما ها باز هستن و فیلم ها بر روی پرده سینما نمایش داده می شوند، اکران های زیادی هم پشت هم بود که راه به راه هنرمندان و بازیگران در ان شرکت داشتند.

سلبریتی ها به خصوص خانم ها در انتخاب تیپ و استایل به دلیل حساس بودن و البته چشم و هم چشمی طراخی های خاص تر دارند و در نتیجه حواشی بیشتری را هم به دنبال خواهند داشت. مریم خانم معصومی نیز چند روز پیش که در اکران خصوصی فیلم "بیهمه چیز" دعوت شده بود با استایلی شیک و آراسته حضور پیدا کرد.

مریم معصومی از دسته هنرمندانی حساب میشه که پوشش هایی نکته دار و جب رو انتخاب میکنه نه زرق و برق دار و طرحای عجیب.

مریم معصومی

مریم معصومی: شوهر زیاده!

مریم معصومی در برنامه ای که حضور داشت به همراه چند بازیگر زن دیگر عنوان کرد که شوهر زیاده و این گفته او سوژه رسانه ها و خانم ها شد. حالا دوباره درباره این صحبتش توضیحاتی را ارائه داده است که باز سوژه شده و بهتر بود به قول مهران مدیری توضیح بیشتری نمی داد.

مریم معصومی هروقت درباره ازدواج صحبت می کند حاشیه ساز می شود.

برای مثال او یکبار درباره ازدواج کردن در سن پایین توضیحاتی را ارائه داد که خودش یکبار می خواسته این اشتباه را دچار شود و با هوشیاری خانواده اش جلوی اینکار گرفته شد و خب این باعث واکنش دخترهایی شد که دوست داشتند در سن پایین ازدواج کنند.

مریم معصومی

بیوگرافی مریم معصومی

مریم معصومی متولد 24 اسفند 1365 در اصفهان، بازیگر است. وی فارغ التحصیل لیسانس رشته علوم سیاسی است، این بازیگر جوان دو تا خواهر و دوتا برادر دارد پدرش بازنشسته و مادرش خانه دار است. 

مریم معصومی

مریم معصومی با برادر بزرگترش خیلی صمیمی است و مشوق او در کارهایش است. و دانش‌آموخته دوره بازیگری و کارگردانی در آکادمی حمید سمندریان می‌باشد و همچنین دوره رشته عکاسی و فیلم‌نامه‌نویسی را گذرانده‌ است. او به ورزش هم علاقه‌مند بوده و همراه هنر در ورزش موتور سواری نیز فعالیت می‌کند.

مریم معصومی

مریم معصومی

مریم معصومی

پیشنهادات ویژه

  • ناشناس ارسالی در

    بی حجاب

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی