|

وقتی "مریم بانو" روزمرگی لاکچریشو میکنه تو چشم کاربرا؛ بابا سوشی خورِ باکلاس!

مریم معصومی بازیگر جوان و جذاب ایرانی است که دست از لاکچری بازی برنمیداره و اینبار به جز عکس و فیلم از خودش از سوشی که خوردند هم پست گذاشت!

لینک کوتاه کپی شد
1

مریم معصومی بازیگر شناخته شده و دوست داشتنی ایرانی است که بیشتر او را با بازی در سریال های تلویزیونی می شناسیم تا سینما! وی از هنرمندا بی حاشیه اما داف استایل می باشد.

به گزارش«شایانیوز» مریم خانم از نوع استایل هایی که میزند و گشت و گذار هایش مشخص است که وضع مالی خوبی دارد و لاکچری طور زندگی می کند. او سگی به نام "سیمبا معصومی" هم دارد، بله درست فهمیدید خانم بازیگر فامیلی خودش را بر روی سگ خانگی اش گذاشته و شناسنامه دارش کرده است.

مریم معصومی از فعالین اینستاگرام است که به طور روزانه پست و استوری منتشر می کند و نزدیک به 2 میلیون هم دنبال کننده دارد. وی به تازگی هم استوری هایی منتشر کرد که در ماشین است و حسابی تو فاز موزیکش رفته، اما تصاویری خفن هم پست کرد که ظاهرا با خواهر جانش به رستوران لاکچری رفته اند و سوشی میل نموده اند!!!

مریم معصومی

مریم معصومی

چشم و هم چشمی و نشان دادن وضع مالی و تفریحات میان بازیگران به خصوص خانم ها آنقدر زیاد شده که دیگه صدای کاربران و طرفدارانشان را درآورده. مریم معصومی هم احتمالا اگر عکی سوشی را نمیگذاشت از کلاس کار کم میشد!

البته ناگفته نماند در حال حاضر شاخ شدن در اینستاگرام و حاشیه و گرفتن تبلیغ برای بازیگرا سکوی پرتاب شده و رقابتی دیدنی بینشون شکل گرفته. در کل معرفی پیج و ها در اینستاگرام درآمد بسیار بالایی دارد حالا اگر شما بازیگر و معروف هم باشید و اهل کلاس و قرتی بازی هم باشید دیگر همه چیز مهیاست!

راستی داشتن سگ و گربه هم در این راه خیییلی مهمه که مریم خانم اونم داره!!!

مریم معصومی

مریم معصومی هنوز ازدواج نکرده و حتی سگ خانگی اش را جایگزین بچه اش گذاشته اما اگر از دنبال کنندگان او در اینستاگرام باشید استیکر حلقه را در بیو دیده اید. ضمن اینکه مریم خانم مدتی پیش هم تصویری در ماشین منتشر کرد که نشان دهد مردی در کنار او نشسته اما همچنان چیزی از آقای داماد رو نکرده!

ناگفته نماند از ماشین و گوشی آیفون آقای شوهر معلومه پولدار و مرفه هم هستن.

مریم معصومی

خانم بازیگر: من خواستگار زیاد دارم

اما خانم معصومی مدتی پیش هم در برنامه «دورهمی» مهران مدیری برای کنایه زدن به نرگس محمدی که گفته بود خواستگار (شوهر) کم است وقتی روی صندلی این برنامه نشست به صورتی کاملا مغرورانه می گوید که برخلاف فلان خانم من خواستگار زیاد دارم.

خیلی از کاربران در واکنش به این ویدیو برچسب مغرور بودن و غرور کاذب را به مریم معصومی زدند و به شدت از او انتقاد کردن. کل مصاحبه ی مریم معصومی در این برنامه حاوی چنین صحنه هایی بود که متاسفانه ناشی از همان غرور اوست.

مریم معصومی

بیوگرافی مریم معصومی

مریم معصومی متولد ۲۴ اسفند ۱۳۶۵ در تهران است. او دانش‌آموخته دوره بازیگری و کارگردانی در آکادمی حمید سمندریان می‌باشد و همچنین دوره رشته عکاسی و فیلم‌نامه‌نویسی را گذرانده‌ است. او به ورزش هم علاقه‌مند بوده و همراه هنر در ورزش موتور سواری نیز فعالیت می‌کند.

این بازیگر جوان دو تا خواهر و دوتا برادر دارد پدرش بازنشسته و مادرش خانه دار است. مریم معصومی با برادر بزرگترش خیلی صمیمی است و مشوق او در کارهایش است.

 

پیشنهادات ویژه

  • ناشناس ارسالی در

    یا رب مباد گدا معتبر شود

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی