|

"مریم معصومی خوش استایل" اینبار با مانتوی شتری؛ مامان سیمبا چه به خودش رسیده!

مریم معصومی بازیگر خوب کشورمان با انتشار تصاویری که مربوط به حضورش در اکران خصوصی فیلم بی همه چیز بود اینستاگرامش را به روز کرد.

لینک کوتاه کپی شد

مریم معصومی جزء بازیگرای خوش تیپ و خوش استایل سینما و تلویزیون ایران است. مثل خیلی از بازیگرهای دیگه مریم خانوم هم از فعالان فضای مجازی است و پیج اینستاگرام خانم بازیگر بیش از 1 میلیون فالوور دارد. مریم معصومی با بازی در سریال پر بیننده  «سه دنگ سه دنگ» به شهرات خیلی زیادی رسید. 

به گزارش «شایانیوز»، مریم خانوم معصومی را اغلب در فیلم ها در نقش دخترهای خیلی ساده دیده ایم اما خانوم بازیگر در زندگی واقعی خیلی لاکچری تشریف دارند و بیشتر عکس هایی هم که در صفحه اینستاگرامشان منتشر می کنند با فیلترهای اینستایی است دقیقا مثل الهام خانم حمیدی. مریم خانوم صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکس هایی از حضورش در اکران خصوصی فیلم بی همه چیز به روز کرده است پوشش و استایل شیک خانم معصومی در این عکس ها حسابی جلب توجه کرده است.

maryammasoumi__1639833555_5

این روزها داشتن حیوان خانگی بین بازیگرا حسابی مد شده و هر کی که میخواد از قافله عقب نیفته باید یه سگ یا گربه داشته و باشه و حتما هم باهاشون عکس بگیره و بزار تو پیجش خانوم بازیگر خوش تیپ هم سگی به نام «سیمبا» داره این طور که از شواهد پیداست جناب سیمبا برای خانم معصومی خیلی عزیز هستند تا جایی که ایشان برای جناب سیمبا به اسم خودشون شناسنامه هم گرفتند.

در حال حاضر جناب سیمبا معصومی پیج اینستاگرام هم دارند و مامان جانش (به گفته خودش) برایش پست و استوری هم منتشر می کند و از جانب سیمبا کپشن می نویسد. این پیج 710 دنبال کننده نیز دارد که از دوست داران خانم بازیگر هستند که به سگ خانگی اش هم علاقه مند شده اند.

عشق و علاقه زیاد خانوم بازیگر به سگش برایش بدون حاشیه هم نبوده وقتی که مریم خانم از شناسنامه آقا سیمبا رونمایی کردند کاربران زیادی از او انتقاد کردند. یکی از دلایل اصلی انتقاد مردم از رفتارهای مریم معصومی با سگش مخالفت او با تشکیل خانواده رسیدگی بیه سگش به عنوان فرزند بود. (افراط در علاقه به حیوانات همیشه باعث وجود حاشیه هایی می شود.)

maryammasoumi__1566843300_2

شوهر ایده آل از نظر خانم معصومی

او در مصاحبه ای در خصوص ویژگی های همسر ایده آلش گفته که در درجه اول تحصیلات خیلی برایم مهم است. به خاطر اینکه می دانم دنیای آدم تحصیل کرده با دنیای آدم های دیگر فرق می کند خانواده هم یکی دیگر از فاکتورهای مهم برای من است اینکه آن مردم در چه خانواده ای زیر سایه چه پدر و مادری و با چه نگرشی بزرگ شده است دوست دارم همسر آینده ام چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ فکری مستقل از خانواده اش باشد من مرد کامل و مستقل دوست دارم.

maryammasoumi__1591637040_1

بیوگرافی مریم معصومی

مریم معصومی متولد 24 اسفند 1365 در اصفهان، بازیگر است. وی فارغ التحصیل لیسانس رشته علوم سیاسی است، این بازیگر جوان دو تا خواهر و دوتا برادر دارد پدرش بازنشسته و مادرش خانه دار است. مریم معصومی با برادر بزرگترش خیلی صمیمی است و مشوق او در کارهایش است. و دانش‌آموخته دوره بازیگری و کارگردانی در آکادمی حمید سمندریان می‌باشد و همچنین دوره رشته عکاسی و فیلم‌نامه‌نویسی را گذرانده‌ است. او به ورزش هم علاقه‌مند بوده و همراه هنر در ورزش موتور سواری نیز فعالیت می‌کند.

maryammasoumi__1632244485_1

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی