|

لاکچری بازی "ساره خانوم بیات" با ماشین خفنش؛ عینک پلنگی چی میگه؟

ساره بیات در جدیدترین پست اینستاگرامش عکسی از خودش توی ماشینش منتشر کرد که مثل همیشه بسیار زیبا و لاکچری می باشد.

لینک کوتاه کپی شد

ساره بیات بازیگر خوش چهره سینما با حضور در فیلم جدایی اصغر فرهادی شناخته شد و البته بعدتر با حضور در سریال های شبکه نمایش خانگی به شهرت رسید.

به گزارش «شایانیوز» همواره پشت سر ساره بیات حرف زیاد بود و شایعات مختلفی در خصوص ازدواج او با سلبریتی های مختلف به گوش می رسید. البته داغ ترین این شایعات ازدواج با محمدرضا گلزار بود که گویا علاوه بر همکاری رابطه بسیار گرم و صمیمی هم بین این دو نفر وجود داشت.

ساره+بیات

البته ساره در ابتدا خیلی به این اخبار واکنش نشان نمی داد اما دیگر کار آنقدر بیخ پیدا کرد که ساره بیات با انتشار پستی در اینستاگرام خطاب به شایعه پراکنان نوشت: انسان های قوی، در مسیر تعالی و پویایی، رو به جلو حرکت می کنند و زندگی خودشان را بی دقت به نظرات پوچ دیگران ادامه میدهند.

در مسیر زندگی شان حظ می کنند و لذت میبرند. آن ها به پرت و پلا انسانهای بد طینت تبسم میزنند و همواره کار خودشان را میکنند. بدانیم نظر دادن آدم های کوچک و مریض، در روند زندگی بزرگان هیچ تاثیری ندارد. پس سرتون تو زندگی خودتون باشه و دخالت تو کار بزرگترا نکنین که بیهوده هست.

ما زندگی خودمونو می‌کنیم و شما فقط وقت تلف می کنین. احتمالا وقت آن رسیده که کمی واقع بین باشیم و گرچه که حتماً رویِ صحبتم با شمار معدودی بیکار. با احترام به طرفداران بی نظیرم که عاشقانه دوستون دارم.

sarehbayat__1632236559

ازدواج ساره با آقای موسیقی دان

ساره سرانجام سال گذشته با علیرضا افکاری ازدواج کرد. البته افکاری پیشتر یکبار هم ازدواج کرده بود و یک دختر هم دارد. ساره و علیرضا بعد از ازدواج عاشقانه های زیادی از خود منتشر کردند و تصاویر زیادی از این زوج در اینستاگرام منتشر می شد.

به تازگی هم در سالگرد ازدواج ساره و علیرضا به جزیره کیش سفر کردند و سعی کردند به دور از حواشی کاری و شلوغی های شهر چند روزی در کنار هم خوش باشند.

sarehbayat__2736543001747047168_442765423

ساره خانم موهاش رو بلوند کرد

ساره بیات را تا قبل از ازدواج با موهایی تیره و مشکی می دیدیم اما به محض ازدواج با علیرضا افکاری خانم بازیگر رنگ موهایش را به بلوند تغییر داد که واکنش های مختلفی همراه شد.

برخی از کاربران همچنان موی تیره ساره را دوست داشتند و برخی هم به شوخی می گفتند تا ازدواج کردی رنگ کردی!!!

ساره بیات در جدیدترین پست اینستاگرامش عکسی از خودش توی ماشینش منتشر کرد که مثل همیشه بسیار زیبا و لاکچری می باشد. البته ساره خانوم قبلا هم عکس هایی توی ماشینش منتشر کرده بود.

ساره بیات

ساره بیات

علیرضا افکاری همسر ساره بیات کیست؟

علیرضا افکاری موزیسین و نوازنده ایرانی متولد ۲۲ شهریور ۱۳۵۶ در اصفهان است. او آهنگساز و تنظیم کننده آهنگ اهل ایران در سبک پاپ و سنتی است که با خوانندگان مشهور و معروف زیادی همکاری داشته است. او سالها پیش با زهرا عاملی ازدواج کرده و یک دختر نوجوان به نام نیکا دارد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

  • نظرپور قندعلی. ارسالی در

    خیلی زیبا

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی