|

ساره بیات هم لب پروتزی شد؛ تغییر چهره خانم بازیگر! +عکس

ساره بیات بازیگر مطرح ایرانی است که بالاخره او هم به جمع لب پروتزی های سینما پیوست.

لینک کوتاه کپی شد

ساره بیات بازیگر مطرح و شناخته شده سینما وتلویزیون است که با بازی در سریال «عاشقانه» به شهرت خیلی بیشتری رسید. ساره بیات عموما بازیگری بی حاشیه است که البته آنقدر محکم و با اُبهت هست که اجازه ی حاشیه سازی به کسی را ندهد. ساره بیات به تازگی با علیرضا افکاری موزیسین و نوازنده ایرانی ازدواج کرده است.

به گزارش «شایانیوز» ساره بیات از بازیگران خوش چهره و نچرال سینما می باشد که به تازگی عکسی از خود با لبانی برآمده استوری کرده است که احتمال می رود از فیلتر اینستاگرامی استفاده کرده باشد نه پروتز لب!

ساره بیات

بیوگرافی ساره بیات:

ساره بیات در روز ۱۴ مهر ۱۳۵۸ در مشهد به دنیا آمد. او فارغ‌التحصیل لیسانس هنر و دوره دیده موسسه کارنامه می‌باشد که از ۲۲ سالگی وارد تئاتر شد و از سال ۱۳۸۴ با سریال یک مشت پرعقاب جلوی دوربین رفت. پدر و مادرش مخالف ورودش به عرصه بازیگری بودند به همین دلیل به‌صورت پنهانی رشته دانشگاهی اش را هنر انتخاب کرد تا یواشکی وارد بازیگری شود.

ساره بیات

علیرضا افکاری همسر ساره بیات کیست؟

علیرضا افکاری موزیسین و نوازنده ایرانی متولد ۲۲ شهریور ۱۳۵۶ در اصفهان است. او آهنگساز و تنظیم کننده آهنگ اهل ایران در سبک پاپ و سنتی است که با خوانندگان مشهور و معروف زیادی همکاری داشته است. او سالها پیش با زهرا عاملی ازدواج کرده و یک دختر نوجوان به نام نیکا دارد.

وی تا به حال سه بار موفق به دریافت تندیس طلایی بهترین آهنگساز از جشنواره موسیقی ما در سالهای ۱۳۹۱، ۱۳۹۳ و ١٣٩۶شده‌است. اما در مراسم دریافت تندیس بهترین آهنگساز سال ۱۳۹۱ به دلیل مشکلات ممنوع‌الفعالیتی نتوانست حضور یابد.

ساره بیات

ساره بیات در کنار خواهر و شوهرخواهرش رضا قوچان نژاد
ساره بیات در کنار خواهر و شوهرخواهرش رضا قوچان نژاد

ساره بیات

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه