عکس خیره کننده "ترلان پروانه" تو اینستاگرام؛ فردین کِراش بازیگرتم که لو داد!

ترلان پروانه بازیگر جوان و جذاب ایرانی است که فعالیت زیادی در فضای مجازی دارد و اینبار هم تصویری خلاق و خوشگل از خود منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد

ترلان پروانه بازیگر جوان و با استعداد سینما و تلوزیون است که از کودکی اش در دنیای هنر و بازیگری حضور داشته و ایفای نقش کرده است. او با وجود سن کمش اما تجربه حضور در پروژه های سنگینی را دارد.

به گزارش«شایانیوز» ترلان پروانه این روز ها خیلی بیشتر از قبل در اینستاگرامش فعال شده و این دلیلی جز خوشحالی او از اکران فیلم «گربه سیاه» ندارد. وی در این فیلم نقش اصلی است و با گریم و جذابیت خاصی هم ایفای نقش دارد. ترلان پروانه تا به حال چند رابطه عاشقانه داشته که البته آنهایی که لو رفته را میدانیم! به گفته آقای امین فردین، ترلان خانم پروانه مدتی هم روی آقای میلاد کی مرام کراش داشته اما موفق به ارتباط نشده. البته این دو هنرمند در سریال شبکه خانگی "سیاوش" هم بازی و دو نقش اصلی فیلم بودند.

از این ها که بگذریم ترلان پروانه تیپ و استایل های مختلفی را امتحان می کند و واقعا هم در هر استایلی که تا به حال دیده شده دوست داشتنی و خوشتیپ بوده. وی به تازگی تصویری خلاق از خود زیر آسمون منتشر کرد و نوشت: 

آسمون خوشگل تر می شه وقتی یکی رو اون بالا داری که باهاش حرف بزنی

ترلان پروانه

ترلان پروانه از هنرمندانی است که از استایل های متفاوت استقبال میکند. گاهی از تیپ های گنگ و خفنش رونمایی می کند گاهی هم خانومانه و داف می شود، بعضی اوقات هم او را با لباس های مردانه و عجیب غریب میبینید!

در ادامه تیپ هایی که خانم بازیگر برای اکران های فیلم گربه سیاه انتخاب کرده بود را مشاهه می کنید که البته هر کدان از آن ها هم با آرایش مخصوص خودش جذاب تر شده بود. ترلان میگوید میکاپ ها کار دست خودش است و سالن ارایشی نرفته!

ترلان پروانه

ترلان پروانه

ترلان پروانه

آخرین مورد هم حضور ترلان خانم در مراسم اکران فیلم سینمایی گربه سیاه بود. در این مراسم ترلان کتی مردانه به تن داشت که آستین هایش از نوک انگشتان او رد می شد.

برخی می گویند که ترلان پروانه این کت را پوشیده تا ژست او جنجالی شود. خودش می گوید چون دوست داشته اینطور تیپ زده است.

ترلان پروانه

ترلان پروانه

ترلان خانم برای اینکه زیبا تر شود کارها و اقداماتی انجام داده از جمله اینکه زاویه چونه اش را ترمیم کرده و لب هاش را ژل تزریق کرده البته آنچه باعث شده ترلان زیبا به نظر برسد مدل چشم های گربه ای اوست که خانم بازیگر گفته بود خدادادی بود او هیچ کار خاصی نکرده است. او در کودکی موهای فر و بلند زیبایی داشت اما با بزرگ شدنش ظاهرا همه چیز تغییر کرد.

ترلان پروانه

بیوگرافی ترلان پروانه

ترلان پروانه 18 تیر 1377 در شیراز متولد شد. فارغ التحصیل لیسانس رشته گرافیک، یک برادر بزرگتر از خود بنام عرفان دارد، مادرش پریسا فروغی خانه دار که علاقه زیادی به بازیگری داشت و پدرش مهندس است.

من برای ارتقای کار بازیگری ام بسیار تلاش کردم و انواع هنرها و فن ها را آموختم. فن بیان، زبان بدن، موسیقی، هنرهای رزمی، سوارکاری و … را یاد گرفتم تا در حرفه ام آماده تر باشم. این در حالی است که درس و مدرسه ام هم همیشه در کنار کارم بوده است.

ترلان پروانه

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

  • منم دیگه ارسالی در

    خوشگله

  • ....کفتری ارسالی در

    خیلی خیره شدم

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی