|

زَن و زندگی لوکس "رضا قوچان نژاد" اونور آب؛ درخت کریسمس میلیونی چی میگه!

رضا قوچان نژاد فوتبالیست محبوب ایرانی می باشد که به تازگی برای همسرش سروین بیات تولدی لاکچری اما سه نفره گرفت.

لینک کوتاه کپی شد

رضا قوچان نژاد فوتبالیست درجه یک ایرانی است که البته به همراه همسر و فرزندش در هلند زندگی می کند. وی چند سالی می شود که با سروین بیات خواهر ساره بیات بازیگر سرشناس ایرانی ازواج کرده است.

به گزارش«شایانیوز» رضا قوچان نژاد در کنار همسرش سروین زندگی آرام و خوبی دارند که البته این موضوع رابطه مستقیمی با شخصیت بالای این دو نفر دارد که خود را وارد حواشی و قرتی بازی های الکی نمی کنند. رضا قوچان نژاد به تازگی با انتشار تصویری بسیار جذاب و سه نفره تولد همسرش را تبریک گفت. این زوج شرایط مالی خوبی دارند و اکثر عکس هایشان در فضاهایی لاکچری است.

رضا قوچان نژاد

بیوگرافی سروین بیات

سروین بیات متولد 4 دی 1369 در تهران، طراح و مدل ایرانی است.بیوگرافی سروین بیات و همسرش رضا قوچان نژاد او در دبیرستان رشته گرافیک و هنر خواند سپس بعد از اتمام تحصیلات مدرسه ای به آمریکا مهاجرت کرد و با شور و شوق دنبال هنر و طراحی رفت سپس در دانشگاه واشنگتن دی سی در رشته طراحی داخلی پذیرفته و فارغ التحصیل شد.

سروین بیات

سروین بیات خیلی زود با تکمیل دوره آموزش در فنگشوی طراحی داخلی از موسسه نیویورک کارش را آغاز کرد او همچنین از اولین شرکت کنندگان دوره های هانتر دالاس آمریکا با مدرک طراحی درو پنجر است.

او صاحب شرکت طراحی داخلی و فنگشوی در آمریکا بنام OPULENCE است.

رضا قوچان نژاد

بیوگرافی رضا قوچان نژاد

رضا قوچان‌نژاد نورنیا زادهٔ ۲۹ شهریور ۱۳۶۶ در قوچان بازیکن فوتبال ایرانی است. نام مستعار رضا قوچان نژاد در کشور هلند و بلژیک گوچی (Gucci) است.

رضا قوچان نژاد در یک خانواده ورزشی در مشهد به دنیا آمد. او برادرزاده جبار قوچان نژاد مربی سابق والیبال میزان خراسان است. رضا در دوران کودکی به همراه خانواده اش به هلند و مهاجرت کرد و فوتبال پایه را در این کشور آغاز کرد. وی فارغ التحصیل رشته علوم سیاسی است و ویلن می نوازد. رضا در اظهاراتش از علاقه اش به شهر مشهد و تیم فوتبال ابومسلم خراسان سخن گفته بود.

رضا قوچان نژاد

او تنها گل تیم ملی ایران در جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ در بازی آخر مقابل تیم ملی بوسنی و هرزگوین را به ثمر رساند. وی هشتمین گلزن برتر تاریخ فوتبال ایران با ۱۷ گل ملی است. قوچان‌نژاد در تاریخ ۷ تیر ۱۳۹۷ بعد از پایان کار ایران در جام جهانی روسیه با انتشار پستی در اینستاگرام از تیم ملی ایران خداحافظی کرد.

رضا قوچان نژاد

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی