|

سادگی و در عین حال خوشگلی همسر رضا قوچان نژاد اما با لباسی بدن نما! +عکس

رضا قوچان نژاد عکسی زیبا همراه با همسرش منتشر کرد که سادگی اما در عین حال جذابیت این زوج را نشان می دهد.

لینک کوتاه کپی شد

رضا قوچان نژاد بازیکن و فوتبالیست درجه یک ایرانی است که تنها برای بازی در تیم ملی به ایران می آید و در حال حاظر در هلند به همراه همسرش سروین بیات و فرزندشان زندگی می کند.

به گزارش «شایانیوز» رضا قوچان نژاد از بازیکنان لاکچری اما خانواده دوست می باشد که تنها از همسر و فزندش عکس به اشتراک می گذارد. از تصاویری که رضا قوچان نژاد در صفحه شخصی اینستاگرامش منتشر می کند مشخص است که خانواده ای اهل تفریح و گردش هستند و گاهی هم لحظاتشان را در فضای مجازی ثبت می کنند. قوچان نژاد به تازگی عکسی دو نفره همراه با سروین همسرش منتشر کرده است که نشان می دهد همسر آقای فوتبالیست مانند خیلی از خانم ها علاقه ای به پلنگ شدن ندارد و با وجود سادگی زیبایی خاص خودش را نیز دارد.

رضا قوچان نژاد

بیوگرافی رضا قوچان نژاد:

رضا قوچان‌نژاد نورنیا زادهٔ ۲۹ شهریور ۱۳۶۶ در قوچان بازیکن فوتبال ایرانی است.نام مستعار رضا قوچان نژاد در کشور هلند و بلژیک گوچی (Gucci) است. وی فارغ التحصیل رشته علوم سیاسی است و ویلن می نوازد.

بیوگرافی سروین بیات:

سروین بیات متولد 4 دی 1369 در تهران ، طراح و مدل ایرانی است.او در دبیرستان رشته گرافیک و هنر خواند سپس بعد از اتمام تحصیلات مدرسه ای به آمریکا مهاجرت کرد و با شورو شوق دنبال هنر و طراحی رفت سپس در دانشگاه واشنگتن دی سی در رشته طراحی داخلی پذیرفته و فارغ التحصیل شد. 

وی خواهر کوچک ساره بیات بازیگر سینما و تلویزیون نیز می باشد.

رضا قوچان نژاد

Untitled

رضا قوچان نژاد

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه