|

بهاره رهنما چه خودش بزک کرده؛ با این همه تبلیغ بایدم گوشوارتون خاص باشه!

بهاره رهنما به مناسبت شب یلدا کلی تبلیغ جدید در اینستاگرام خود استوری کرد و انگاری یلدا برای خانوم رهنما پربرکت بود.

لینک کوتاه کپی شد
6

به جرات میتونیم بگیم که بهاره رهنما یکی از پرحاشیه ترین بازیگرای سینما و تلویزیون ایران است. البته الان دیگه بهاره خانوم تبدیل شدن به شاخ اینستاگرام و یکی از اینفلوئنسرهای فعال این حوزه هستند و انگار که درآمد خیلی خوبی هم دارن طوری که دیگه تقریبا بازیگری بوسیدن و گذاشتن کنار. بهاره خانوم پر حاشیه نزدیک به 5 میلیون فالوور داره و حسابی از این فضایی که براش ایجاد شده برای کسب درآمد استفاده می کند.

به گزارش «شایانیوز»، اگر نگاهی به پیج خانوم بازیگر بندازید می بینید که همه چی تو پیجش هست از تبلیغات بیشمار برای کلینیک های زیبایی و آتلیه های عکاسی گرفته تا عکس های شخصی و خانوادگی؛ بخش زیادی از پیج خانم رهنما مربوط به زندگی شخصی ایشون و عکس هایی است که با همسرش منتشر کرده که این عکس ها بعضا خیلی خصوصی هستند مثل عکس های عروسی و سالگرد ازدواج، انتشار روزمرگی های بهاره رهنما در پیجش نشون میده که او خیلی باهوش هست و کاملا فضای اینستاگرام و نحوه کسب درآمد از این فضا رو شناخته.

b.rahnama_2731469425202110003_30916040

این روزها که داریم به شب یلدا نزدیک میشیم بهاره خانوم هم مثل خیلی از شاخ های مجازی سعی کرده از قافله عقب نیفته و از همین حالا شروع کرده به انتشار استوری های یلدایی و داره از هدایایی که به مناسبت یلدا میگیره رونمایی میکنه. خانم بازیگر معمولا توسط هواداراش خیلی زیاد سورپرایز میشه و معمولا براش هدیه های زیادی می فرستند و این ها رو هم همیشه در پیجش منتشر میکنه و به نوعی با فالورهاش به اشتراک میزاره. 

حاشیه های بهاره رهنما

یه قانون نانوشته ای وجود داره مبنی بر اینکه هر چی بیشتر تو چشم باشی بیشتر برات حرف درمیارن حالا اگه خودت هم با رفتار و کارهایی که انجام میدی به این قضیه دامن بزنی خیلی بیشتر درگیر حاشیه میشی. بهاره رهنما جزء افرادی است که معمولا همیشه با حرف هایی که زده یا نوع پوششی که داشته یه حاشیه ای دنبالش بوده. البته ما در جایگاهی نیستیم که راجع به پوشش ایشون صحبت کنیم اما ایشون هم مثل خیلی از اینفلوئنسرها سبک خاصی در پوشش  دارند. به عنوان مثال خانم بازیگر یه استوری از خودش منتشر کرده که 4 تا گوشواره تو گوشش هست که کمی عجیب به نظر میرسه. اگر پیج بهاره رو دنبال کنید میبینید که از این دست عکس ها خیلی داره.

b.rahnama_2731674579490829596_30916040

بهاره رهنما مدتی پیش با گفتمان ناجورش در لایو حسابی سر و صدا کرد و یه مدتی صدر اخبار تشریف داشت. خانوم خانما توی لایو اینستاگرام گفته بودن اگر الان آسایش دارم به خاطر این که از 18 سالگی کار کردم و اگر کسی هم مثل من این همه مدت کار کرده و به چیزی نرسیده مشکل از خودش، این حرف ها کافی بود تا انبار باروت خشم همکارها و کاربران اینستاگرام علیه خانوم رهنما و منفجر بشه. البته ایشون بعدا گفتن که همکارام از حرف هایی که زدم برداشت بدی کردن.

سورپرایزهای پی در پی بهاره خانوم توسط دوستاش

بهاره رهنما متولد 10 آذر سال 1352 است و همین چند وقت پیش تولدش بود. به مناسبت سالروز تولد خانوم بازیگر دوستاش حسابی براش سنگ تموم گذاشتن و تا دلتون بخواد با کیک و گل و هدیه سورپرایزش کردن مطمئنا بهترین سورپرایز دخترش پریا بود که برای تولد مامانش به ایران اومد یه چیز جالب در مورد تولد بهاره هدیه پریا به مادرش بود که کاربران را بسیار متعجب کرد. او یک مجسمه کرگدن برای مامان خانوم آورد و مادرش را خیلی قوی و محکم خطاب کرد. احتمالا کرگدن را هم نمادی از همین موضوع دانسته!

b.rahnama_1638429106_1

پیشنهادات ویژه

 • ناشناس ارسالی در

  بهاره خانوووووم حال خوب شما مدیون حال ناخوب مردم صبور ایرانه

 • آلا ارسالی در

  حالم بهم میخوره ازین بهاره خانوم

 • حیدر ارسالی در

  زندگی کنید و سعی نکنید ب زندگی خصوصی دیگران کاری نداشته باشید، ممنون

 • مجید ارسالی در

  این خانوم چی میخاد از جون این ملت.

 • صبا ارسالی در

  برا همگی هنرمندها متاسفم فک میکنند هنرمندند،نه بی هنرترین آدمها هستند هنر رو با جلف بازیهاشون و بی حیا بازیهاشون اشتباه گرفتند

 • ناشناس ارسالی در

  خیلی از سلبریتی ها که واقعا حیفه اسم هنرمند که روی اینها گذاشته بشه
  وقتی میبینم پشت دوربین جه آدم هایی هستن حالم از هر چی فیلمه بهم میخوره

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی