|

"بهاره رهنما" جلو همه گفت زنِ دوم یه آقا شده؛"هرکیو قضاوت کردم همون شدم"

بهاره رهنما بازیگر جنجالی این روز هاست که دیگر حتی اگر نخواهد هم وارد حاشیه می شود چون خانم خانما هر کلام و کارش غیر معمول می باشد.

لینک کوتاه کپی شد
3

بهاره رهنما بازیگر پر حاشیه و البته پر انرژی سینما و تلویزیون است که همیشه نقش هایی نمکی و طنز را ایفا کرده اما حالا خیلی وقته که دیگه در اینستاگرام دیده می شود و خیلی هم از نظر کاربران دوست داشتنی نیست که هیچ هر کجا هم حرف و عکسی از او دیده شه مورد عنایت الفاظ ناجور فالوور ها هم قرار می گیرد.

به گزارش«شایانیوز» بهاره رهنما در آخرین کاری که حضور داشت سریال نه چندان جالب "گیسو" بود که نقشی فرعی را ایفا کرد و پس آن دیگر هیچ! ظاهرا درامد مشاغل دیگر مثل برند های آرایشی و درآمد اینستایی و تبلیغات خیلی خیلی بیشتر بود و خانم خانما را با دست و پا کرد.

بهاره رهنما مدتی پیش در ترکیه نمایش نامه خوانی داشت که کلی هم حاشیه ساز شد اما برای خانم بازیگر بد هم نبود و حسابی هم خوش گذشت! اما حالا ظاهرا بعد از مدت ها در ایران نمایش نامه خوانی دارند و این روز ها در حال تمرینات هستند. بهاره خانوم در استوری های اخیرش با انتشار تصویری از خود نوشت:

برام جالبه که همیشه نقش زن هایی که به نوعی قضاوتشون کردم قسمتم میشه. زن_ دوم

بهاره رهنما

بهاره رهنما

پست چند جانبه خانم خانما 

دیروز خانم بهاره رهنما با انتشار از آن عکس های بی حجابش در ترکیه متنی جالب نوشت که کاربران همیشه در صحنه آن را تفسیر های مختلفی کردند.

برخی گفتن خانم از حاجی جانش جدا شده برای همین کپشن غمگین گذاشته، عده ای هم نوشتند که شما اول حرف زدن خودشتو یاد بگیر تا به اینهمه آدم توهین نکنی بعد ازین حرفا بزن! بعضی از کاربران همیشه پاچه خوار هم قربون صدقه خانم بازیگر رفتند حالا چرا خدا داند!!! در ادامه عکس و کپشن را مشاهده می کنید.

بهاره رهنما

فالوورا عاشق بهاره شدن؟!

اما یه مورد جدید هم که جالب توجه بود این است که تا چند روز پیش تعداد کامنت های منفی و فحش خانم بازیگر زیر هر پستش آنقدر زیاد بود که اگر کسی وارد پیج او میشد از میزان انرژی های منفی شخصیت او را میفهمید، اما حالا انگاری ورق برگشته و کامنت های خوب و قربون صدقه و تعریف تمجی زیاد شده!

مگر خانم بازیگر چه کرده که به یکباره نظر کاربران عوض شد و کامنت های منفی اینهمه کم؟!

اینکه نظرات را پاک می کند و یا ربات دارد معلوم نیست اما چنین چیزی هم دور از منطق است و باور پذیر نیست.

بهاره رهنما

البته بهاره رهنما در این مدت یک حاشیه جدید هم داشت و آن هم شایعه جدایی و طلاق اش از حاجی بود. ماجرا از آنجا شروع شد که تولد بهاره بود و طبق انتظار صفحه اینستاگرام بهاره خانوم پر شد از عکس و استتوری و تولد بازی و حتی دختر بهاره هم از خارج برای تولد مادرش آمد اما از امیرخسرو خان هیچ خبری نبود به این مورد اضافه کنید که بهاره مدتی پیش تمام کسانی را که در اینستاگرام فالو می کرد را هم آنفالو کرد که یکی از این افراد شوهرش بود.

همزمانی این موارد در کنار هم باعث شد که این شایعه در فضای مجازی بپیچد که بهاره و امیر خسرو از هم جدا شدند اما به یکباره بهاره خانم عکسی از تولدش منتشر کرد از حاجی جونش هم رونمایی کرد اما باز دوباره خبری از آقای شوه نیست!

بهاره رهنما

شایعه طلاق که کمی کمرنگ شد دوباره شبکه های اجتماعی بهاره و حاجی رو مورد هجوم قرار دادن که این ادا اطوار ها و ایجاد حواشی بری جذب فالوور بوده که خانم رهنما از انجایی که از هیچ چیزی برای کارش دریغ نمی کند حتی آبرویش این هم سناریویی از پیش تعیین شده بود تا خانم بازیگر همچنان بر سر زبان ها باشد که هست!

البته همچین ناموفق هم نبود و هر روز بیش از پیش معروف تر می شود و پولدار تر!

بهاره رهنما

بهاره رهنما

بهاره رهنما

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

 • ساحل ارسالی در

  بهارجون دوستت دارم

 • نرگس ارسالی در

  ازت متنفرم خانم رهنما

 • ناشناس ارسالی در

  بهاره رهنما هم شده کپی ریحانه پارسا .حالا خوبه ریحانه یه ریختی داره بهاره رهنما چندش

 • ناشناس ارسالی در

  یه قانونی نداریم این دیونه هارو جمع کنه

 • زیبا ارسالی در

  بهاره جان داریم نگران میشیم ها
  چند وقتیه عکسات تکی هست
  خبری از حاجی نیست

 • ژاکلین ارسالی در

  ایشون نگفت زن دوم شده ایشون زمانی باامیرخسرو که نیمه گمشدشه ازدواج کرد که ۸ سال از جدایی از زن سابقش می گذشت ایشون داره میگه همش میگم زن دوم زن دوم بده بده خودم همش نقش زن دوم نصیبم میشه راست هم میگه یه نقش داشت که هوو بود وخیلی پررو بود و اومده بود واسه سهم الارث یه بارم زن دوم شده بود وبچه دارشده بود و رفته بود مطب زن اولی واسه مشاوره!و جدایی از شوهرش کلا نقشای اینجوری بازی میکرد ولی بعدشم میاد از زن دوم شدن

 • ناشناس ارسالی در

  من ک دوسش دارم...

 • شاه ارسالی در

  بهاره جون خیلی دوستت دارم باتمام وجودم دوست دارم

 • ناشناس ارسالی در

  ای بابا دنیا دو روزه بذارید بنده خدا خوش بگذرونه. بااین روزگاررررر...

 • بس کنید وجمع کنید این رفتارهارو این ارسالی در

  ولله مردم دارن باسختی وبدبختی زندگی میکنند این کارت بهاره خانم اصلا صحیح نیست

 • م ارسالی در

  اشکال نداره تا صد نشه بازی نشه با تمام قوا بتاز به حاجی هم برس تو میتونی دلاور

 • ناشناس ارسالی در

  خدایا این بشر و از دست خودش نجات بده 😤😤😤😤

 • Asma ارسالی در

  خانم رهنما به خودش میرسه داره زندگی میکنه عشق میکنه حال میکنه ب خودش مربوطه اخه ب تو چه که درست یانه مهم خودشه که خوشش میاد

 • ناشناس ارسالی در

  عشقییییییییی

 • Zahra ارسالی در

  الگوی من هیچکدام ازشما به اصطلاح سلبریتی ها نیستید
  الگوی من بانوی دو عالم سیده نساء عالمین حضرت رهرا سلام الله علیها است

 • سمیه ارسالی در

  خیلی زشته تواین سن سال بهاره
  به خودت بیا توبه کن

 • بانو ارسالی در

  سخنی حقوقی و خصوصی با بهاره خانم رهنما: بهاره جان... میدونم که حقوق خوندی و می دونی که 20 ساله که برای 30 سال سابقه م دارم فریاد می زنم و می دوم. میخوام بدونم و ببینم که اگر می تونی خودت، و اگر نمیتونی از وکلایی که آشنات هستند، بخواهی و بهشون بگی که آموزش و پرورش به خاطر اختلافات با همسرم از من انتقام گرفت و حقوقم قطع کرد. میخوام یه وکیلی باشه، که با پانصد( 500)میلیون تومان، مشکل بازنشستگی مو حل کنه... وکیلی باشه که هزینه شو به مفدار بالا که عرض شد، بعد از حل مشکل بازنشسته گیم پرداخت کنم. و یا شما که شکر خدا🤲🤲🤲ثروتمندی، لطف کرده، وجه مذکور رو به خود وکیل منتخب تون بپردازید، تا من بعد از حل مشکل شغلیم، بدهی مو به شما برگردونم. منم برای شادی و سلامتی و عاقبت بخیری تون دعا میکنم. و از خدا توفیق و اجر مضاعف براتون می خوام؛ و امیدوارم، با فاطمه زهراء"س"محشور بشوید. امین یا رب العالمین.

 • ناشناس ارسالی در

  پاسخ به بانو : واقعاً شرم آوره که به کسی که خودش را در معرض دید مردان نامحرم می گذارد و گناه می کند می گو یی با حضرت فاطمه ( س ) محشور شود خجالت بکش شرم کن توبه کن که خداوند تو را ببخشد

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی