|

دلبری "خانم بازیگر" با موهای مِصری و پَرکلاغی؛ بیرون ریختن مد شده دیگه!

خاطره اسدی بازیگر آرام و معروف ایرانی است که با انتشار تصویری از خود با هودی و موهایی باز اینستاگرامش را بروزرسانی کرد.

لینک کوتاه کپی شد

خاطره اسدی بازیگر معروف سینما و تلویزیون است که البته بیشتر او را با چهره اش می شناسند تا اسمش. وی با بازی در سریال "سقوط یک فرشته" که نقش یک دختر چادری را داشت که کم کم از راه به در می شود، بیش از پیش شناخته و معروف شد.

به گزارش«شایانیوز» خاطره اسدی از هنرمندان جوان و خوش چهره ای می باشد که از حواشی کاملا به دور است و مانند اشخاصی مثل سحر قریشی با جنجال و چرخیدن با عوامل فیلم ها و بدنامی معروف نشد. وی در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد و بیش از 337 کاربر دنبال کننده او نیز هستند. در ادامه تصویر جدیدی که خانم بازیگر با موهای کوتاهش از خود منتشر کرده را مشاهده می کنید.

ناگفته نماند ظاهرا هودی پوشیدن و کلاهشم رو سر گذاشتن از مواردیه که بین خانومای بازیگر خیلی مد شده و ظاهرا اگر کسی این کارو نکنه بی کلاسیه و از قافله عقب مونده!

خاطره اسدی

بیوگرافی خاطره اسدی

خاطره اسدی متولد 7 مهر 1362 در تهران و لیسانس رشته بازیگری از دانشگاه هنر و معماری دانشگاه آزاد اسـت کـه درسال 86 فارغ التحصیل شده اسـت. او همچنین دوره بازیگری را در مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما درسال 81 گذرانده اسـت.

خاطره اسدی

مخالفت پدر خاطره اسدی با بازیگر شدن او

او گفته اسـت: اصولا پدرم خیلی اینکار را دوست ندارد ولی همین حالا هم چیز خاصی درباره آن نمی‌ گوید. ضمن این کـه مـن هم آن چنان پر کار نیستم کـه بخواهد حساسیت‌ برانگیز شود. وقتی برای بازی در فیلم «آیدا» انتخاب شدم، پدرم اجازه حضورم در سینما را نمی‌ دادند.

آقای صدرعاملی با پدرم صحبت کردند و هنوز هم نمی‌ دانم در آن یکی دو ساعت چـه اتفاقاتی در آن اتاق افتاد کـه پدرم راضی شدند! پدرم گارد عجیبی داشتند. نخستین حضور تلویزیونی‌ این بازیگر در مجموعه تلویزیونی سقوط یک فرشته درسال 90 بـه کارگردانی بهرام بهرامیان ودر کنار مسعود رایگان و فریبا کوثری بود.

خاطره اسدی

خاطره اسدی عاشق نقش های منفی هستم

او گفته اسـت: مـن عاشق ضدقهرمان و نقش‌ های منفی هستم اما همیشه بـه مـن گفته‌ اند چهره‌ات معصوم اسـت و این نقش‌ ها بـه صورتت نمی‌ خورد! تا چند سال پیش با این مسئله مشکل داشتم ولی همین حالا چند وقتی می‌ شود کـه دیگر آن هم حل شده اسـت.

خاطره اسدی

ازدواج و همسر خاطره اسدی

خاطره اسدی مجرد می باشد و تا کنون ازدواج نکرده اسـت. چندی پیش شایعه های مبنی بر ازدواج او با شهرام حقیقت دوست منتشر بود کـه دلیل آن هم انتشار عکسهای دو نفره این دو بود کـه مربوط بـه اکران خصوصی یک فیلم بود.

خاطره اسدی

پیشنهادات ویژه

  • ناشناس ارسالی در

    اینا خیلی بی رگ اند

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی