|

خاطره اسدی با شلوار کوتاه در پارک ها تهران!

عکس منتشر شده از خاطره اسدی با شلوار کوتاه در پارک های تهران در حال خوشگذرانی

لینک کوتاه کپی شد

خاطره اسدی بازیگر مطرح ایرانی است. خاطره اسدی در حال حاضر 293.803 فالوور دارد و جزء بازیگران پر طرفدار است. خاطره اسدی در صفحه رسمی اینستاگرامش عکسی از خودش منتشر کرد که این عکس به دلیل کوتاه بودن شلوارش مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

khatereh_asadi_1622652489

بیوگرافی

خاطره اسدی متولد مهرماه 1362 در تهران می باشد. خاطره اسدی در حدود 14 سالگی به کلاس های بازیگری صدا و سیما رفت و از آنجا به بعد این حرفه برایش جدی شد. در همان زمان دوره های این کلاس را گذراند و در سال 1381 هم در دانشگاه هنر و معماری در همین رشته ادامه تحصیل داد. 

khatereh_asadi_1616857294

خاطره اسدی از همان دوران کودکی به کارهای هنری علاقه مند بوده و فعالیتهایی مانند نقاشی و سفاگری و... را انجام می داده است. خاطره اسدی بازیگر جوانی است که از اوایل دهه 80 در سینما و تلویزیون فعالیت می کند.

khatereh_asadi_1593867104

خاطره اسدی فعالیت سینمایی خود را از سال ۱۳۸۳ با بازی در فیلم دیشب باباتو دیدم آیدا شروع کرد. اولین حضور تلویزیونی‌ اش را در مجموعه تلویزیونی «سقوط یک فرشته» به کارگردانی بهرام بهرامیان و در کنار مسعود رایگان و فریبا کوثری تجربه کرد. پس از آن علاوه بر سینما و تلویزیون، با نمایش‌های حسین کیانی به روی صحنه تئاتر آمد.
khatereh_asadi_1539457251

خاطره اسدی بازیگر جوان کشورمان را کمتر در رسانه ها خبری ازش می شنویم و اصولا آدم کم حاشیه یا می توان گفت بی حاشیه هست او در حالی در اتوبان صیاد شیرازی تهران ماشینش چپ کرد و از آن حادثه جان سالم به در برد ولی باز هم در صدر اخبار رسانه ها قرار نگرفت چون معتقد است که بازیگر باید بتواند با اخبار حرفه در اوج باشد نه با حاشیه.

enter|شایا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها