|

استایل تینیجری و شاخ بازی "کتایون ریاحی" تو مراسم؛ "وقت ندارم سریالامو ببینم"

کتایون ریاحی بازیگر مطرح و با سابقه ایرانی است که در مراسمی با صحبت هایش درمورد ندیدن سریال «یوسف پیامبر» حرف و حدیث هایی برای خود ساخت.

لینک کوتاه کپی شد
1

کتایون ریاحی بازیگر قدیمی و دوست داشتنی تلویزیون است که با وجود کم کاری در عرصه هنر و سینما اما همچنان محبوب دل هاست.

به گزارش«شایانیوز» کتایون ریاحی برای آخرین بار در سریال «یوسف پیامبر» نقش زیلخا را ایفا کرد و پس از آن طی یادداشتی به سایت "سینما فیلم" اعلام به کناره گیری از دنیای بازیگری کرد. این هنرمند عزیز در اینستاگرام فعال است و به تازگی هم تصاویری از خود در مراسمی در مرکز خرید اوپال منتشر کرد که با نظرا خوب کاربران همراه بود.

اما در حاشیه این مراسم خانم بازیگر در جواب سوال آرش ظلی پور که می گوید چند بار سریال «یوسف پیامبر» را دیده اید می گوید: تا به حال این سریال را ندیدم. من تقریبا هیچکدام از کارهایم را نمی‌بینم مگر اینکه زمان اکران‌های خصوصی دیده باشم و بخاطر مشغله نمی‌رسیم کارهایمان را ببینیم!

اما صحبت های کتایون ریاحی با حواشی زیادی همراه شد و خیلی از کاربران این حرف های او را پای کلاس گذاشتن زدند و گفتند مگر چقدر مشغله داری که هیچ چیزی از تلویزیون را نمی بینی!

کتایون ریاحی

از دیگر موضوعاتی که توجه کاربران را به خود جلب کرد پُف صورت خانم بازیگر بود و نوع تیپ و استایل و موهایی که از دو طرف بیرون ریخته بود از نظر برخی جالب و جذاب بنظر آمد از نظر تعدادی از کاربران هم جلف و بچگانه!

از خودراضی بودن کتایون ریاحی (به گفته کاربران) خیلی ها را عصبانی کرد و باعث شد تا همین چند کلمه صحبت او کامنت هایی منفی را به سویش روانه کند.

کتایون ریاحی

کتایون ریاحی

دلیل رفتن خانم بازیگر از سینما و تلویزیون

فرج‌الله سلحشور کارگردان سریال یوسف پیامبر در گفتگویی در مورد کناره گیری کتایون ریاحی از سینما گفت: خانم ریاحی پس از سریال یوسف پیامبر گفت دیگر نمی‌توانم فضاهای موجود سینما را تحمل کنم و از حرفه بازیگری کناره‌گیری کرد

چون در فیلم حضرت یوسف مسائل معنوی، آرامش، احترام، حیا و حجاب مطرح بود و وی نمی‌توانست صحنه‌های دیگر را تحمل کند، گفت: دیگر نمی‌خواهم کار کنم و می‌خواهم شیرینی سریال یوسف پیامبر در ذائقه من بماند.

کتایون ریاحی

بیوگرافی کتایون ریاحی

کتایون ریاحی متولد 10 دی 1340 در تهران، بازیگر است. وی فارغ التحصیل لیسانس رشته ادبیات و مردم شناسی می باشد. کتایون ریاحی با نقش زلیخا در سریال یوسف پیامبر مشهور شد و حالا موسس خیریه ای بنام کمک است.

کتایون ریاحی

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی