|

"حدیث خانم" چشم رنگی جذاب تر از خیلی ها؛ با این سن خوب چه مونده!

حدیث فولادوند بازیگر خوشگل اما کم کار در سینما و حتی فضای مجازی است که چند تصویر زیبا از خود منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد
7

حدیث فولادوند بازیگر جوان و خوشگل ایرانی مدتی می شود در قاب تلویزیون دیده نمی شود. خانم بازیگر زمانی که مجرد بود فعالیت خیلی بیشتری در سینما و تلویزیون داشت.

به گزارش«شایانیوز» حدیث فولادوند از بازیگران بسیار کم حاشیه است که اصلا انقدر نبوده که از یاد ها رفته! وی دوست صمیمی پرستو صالحی است که از جوانی با هم بوده و همچنان هستند تا اینکه صالحی از ایران رفت.

حدیث فولادوند در اینستاگرام فعالیت به نسبت کمی دارد و اغلب هم تصاویر خودش است و همانند برخی هنرمندان تیزر فیلم و سریال و موارد هنری نمی گذارد. خانم بازیگر 420 هزار دنبال کننده دارد که در ادامه تعدادی از تصاویر او را مشاهده می کنید.

حدیث فولادوند

حدیث فولادوند

حدیث فولادوند

بیوگرافی حدیث فولادوند

حدیث فولادوند (متولد ۲۰ دی ۱۳۵۶ در شیراز) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است. فارغ التحصیل فوق دیپلم رشته معماری است و اصالتا از ایل بزرگ بختیاری بنام باب ممیوند چهارلنگ و از طایقه شناخته شده فولادوند می باشد.

12 ساله بود که زیر نظر گلاب آدینه (بازیگر) دوره های بازی را گذراند و اولین بار با نمایش گل های دوستی روی صحنه رفت و تا مدت ها تئاتر بازی می کرد.

حدیث فولادوند

ازدواج خانم و آقای بازیگر باهم!

حدیثه فولادوند در سال 1389 وقتی 33 ساله بود با رامبد شکرابی 38 ساله ازدواج کرد، این زوج چندین سال در شمال و شهر ساری زندگی می کردند و حالا در تهران هستند.

رامبد شکرآبی متولد 17 فروردین 1351 در تهران، بازیگر است. دیپلمه ریاضی فیزیک دارد و برادرش مهراد شکرابی هم از گریمور های شناخته شده است. این هنرمند علاوه بر بازیگری سینما و تلویزیون در تئاتر نیز فعالیت دارد.

حدیث فولادوند و همسرش

آقای شکرابی و خانوم فولادوند چند سالی است بعنوان شغل دوم یک بوتیک لباس های مجلسی زنانه دارند.

علت کم کاری

این زوج در مورد علت کم کاری خود می گویند :

بعضی ها شاید دوست دارند که ما نباشیم، البته دلیل اصلی کم بودن پیشنهادات به علت ارتباطات است که ما اهل ارتباط نزدیک به خاطر کار نیستیم.

حدیث فولادوند

پیشنهادات ویژه

  • زری ارسالی در

    دوست دارم حدیث جون😘😘😘😘😘

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی