|

"فلور نظری" برای همیشه رفت اونور عشق و حال؛ اینستا ترکید از عکسای پلنگش!

فلور نظری بازیگر ایرانی است که البته این روز ها در ایران دیده نمیشود و مدام در اینستاگرام عکس های خارجی طورش را منتشر می کند.

لینک کوتاه کپی شد
2

فلور نظری بازیگر محبوب و قرتی ایرانی است که اغلب او را در نقش هایی متفاوت از شخصیت واقعی اش دیده ایم. وی از هنرمندان سن دار اما جذاب سینماست که همچنان مانند دختران 18 ساله میچرخد و پر انرژی است.

به گزارش«شایانیوز» فلور نظری در اینستاگرام فعالیت بسیار بالایی دارد و از آن جایی هم که خیلی اهل گشت گذاره تعداد زیادی عکس و فیلم انتشار داده. وی مدت زیادی می شود که در آلمان زندگی می کند اما برای اینکه کشف حجاب کرده خوانده نشود همیشه تکه ای روسری و یا کلاه به سرش دارد اما در کل تیپ هایی داف طور می زند. ناگفته نماند در آخرین پستش هم کاربری ازش پرسید برای همیشه رفتین خارج که در جوابش خانم بازیگر گفتن بله!

در ادامه پست های جدید فلور خانم را مشاهده می کنید که انگار نه انگار 53 سال سن دارد از بس که استایلش تینیجری است!

فلور نظری

فلور نظری

البته داشتن روحیه شاد و به خود رسیدن در خانم ها که قلب خانه و خانواده هستند خیلی هم عالیست و برخی هنرمندان خانم با این کار باعث ترغیب خانم های خانه دار در شاد بودن می شوند اما خیلی ها هم زیاده روی او را مسخره می کنند و نظراتی مخالف دارند.

ناگفته نماند فلور خانم عمل های زیبایی هم داشته اند و قطعا داشتن پول در جوان ماندنشان بسیار تاثیر گذار بوده. فلور نظری همراه با تنها پسر و عروسش در آلمان است و طبق گفته های قبلی خودش شش ماه سال را در ایران به سر میبرد شش ماه دیگر را آنور.

در ادامه ویدیوی کوتاه خانم بازیگر را مشاهده می کنید که در برگ های پاییزی صحنه جالبی را ساخته اند.

خانم های بازیگرایرانی با کلی فیلتر و آرایش

البته تغییر چهره فلور نظری نسبت به قبلش زیاد بود که هیچ آرایش و از همه مهمتر فیلتر های اینستایی که استفاده می کند و خود را پلنگ طور می کند بیشتر مورد بحث کاربران فضای مجازی نیز قرار می گیرد.

این روز ها خانم های ایرانی آن قدر با صورت های خود وَر میروند و دستکاری می کنند که نه تنها از طبیعی بودن در می آیند بلکه چهره هایی پفکی و عروسکی پیدا می کنند و این شاید از کمبود اعتماد به نفس و یا عادت بدِ چشم و چشمی است!

فلور نظری

بیوگرافی فلور نظری

فلور نظری متولد 1 بهمن 1347 در لاهیجان می باشد و هم اکنون 53 سال سن دارد. وی از سال 1375 وارد عرصه هنر و بازیگری شد. 

تحصیلات:نظری دانش آموخته رشته بازیگری از دانشگاه سوره می باشد و همچنین دارای مدرک کارشناسی مدیریت است. آخرین کار او در تلویزیون حضور در سریال گسل در نقش لیلا می باشد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

  • ناشناس ارسالی در

    موفق باشه ایشالله ....

  • Box ارسالی در

    برمیگرده تا چند وقت دیگه به ایران نگران نباشید

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی