|

"فلور جون" با چه تیپایی میچرخه؛ پیشنهاد قلیون از طرف مرد غریبه!

فلور نظری بازیگر قرتی اما سن دار ایرانی است که ظاهرا قصد بلاگر شدن دارد و در این راستا فعالیت می کند.

لینک کوتاه کپی شد

فلور نظری بازیگر 53 ساله سینما و تلوزیون است که بیشتر او را در سریال های طنز دیده ایم. فلور نظری از دسته خانم های بازیگری است که با وجود اینکه سن کمی ندارد اما هنوز هم بسیار جوان به نظر می رسد.

به گزارش«شایانیوز» فلور نظری همراه با پسر و عروسش در آلمان زندگی می کند و البته به گفته خود شش ماه سال را آن جا میگذراند شش ماه دیگر را در ایران. وی از هنرمندان پر انرژی و جذاب تلویزیون می باشد که البته بر خلاف نقش هایی که بازی کرده است بسیار قرتی هم می باشد!

فلور نظری هم مانند خیلی از خانم های بازیگر که علاقه مند به بلاگری شده اند است و عکس و فیلم های زیادی از خود در این قالب منتشر می کند. در ادامه عکس جدید و ویدیویی که خانم بازیگر از خود پست کرده و همانند بلاگر ها جملات انگیزشی می گوید. 

استایل پلنگ طور خانم بازیگر

این نوع پوشش و استایل فلور نظری از نظر برخی جوان پسندانه و زیباست و روحیه پر ذوق او را تحسین هم می کنند اما عده ای هم خانم بازیگر را مسخره کرده و رفتارش را به دور از سن و سال و شخصیتش می دانند اما کار خودش را کرده و ظاهرا قصد بالا بردن پیج میلیونی اش را دارد.

فلور نظری ظاهرا علاقه ای هم به حجاب ندارد و اگر موضوع برگشتش به ایران و سرد بودن هوا در ان جا نبود همان کلاه را هم بر سر نمی گذاشت.

felor_nazarii_1634640346

واکنش فلور خانم به دعوت قلیان توسط مرد غریبه!

فلور نظری گاهی هم لایو می گذارد تا روابط خود را با کاربران و هم وطنانش داشته باشد. اما در یکی از لایو هایش فردی که ظاهرا شیرازی است از فلور نظری می خواهد تا با او قلیان بکشد واکنش این بازیگر زن را در زیر مشاهده نمایید.

البته صحبت های فلور نظری درباره قلیان هم بی حاشیه نبود و کاربران در لایو نسبت به واکنش او انتقاد کردند (افرادی که اهل قلیان بودند) و شروع کردند به تعریف نمونه ها و مدل های مختلف قلیان و ...

پیشنهادات ویژه

  • آرزو ارسالی در

    تو برنامه شام ایرانی داشت از چهره و تیپ خانم افسانه بایگان ایراد میگرفت که وای زشته تو این سن وسال 🤔🤔🤔 نگو داشته دق میکرده که چرا از بقیه عقب مونده 🤨 از قیافش دادمیزنه ته حسوده

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی