|

آرایش کیلویی "خانم بازیگر" تو تولدش با این سن؛ چه همه ام "سانتی مانتال" اومدن!

نعیمه نظام دوست در جشن تولد 47 سالگی اش اندازه و کیلو آرایش داشت که همین موضوع باعث حرف و حدیث هایی برای خانم بازیگر شد.

لینک کوتاه کپی شد
4

نعیمه نظام دوست بازیگر نام آشنای ایرانی است که اغلب او را در نقش های طنز گونه دیده ایم. این بازیگر بیشتر در تلویزیون کاز می کند و کمتر در سینما انتخاب می شود.

به گزارش«شایانیوز» نعیمه نظام دوست از هنرمندان تپل ایرانی بود که همانند مهران غفوریان وزن قابل توجهی را کم کرد. اما از آن جایی که ما بازیگران را بیشتر در فیلم و سریال ها دنبال می کنیم فکر می کنیم در واقعیت هم همان قدر ساده و بی آلایش هستند اما نعیمه خانم نمونه بارز یک بانوی هنرمند است که در اینستاگرام و واقعیت بسیار قرتی و اهل میکاپ های سنگین می باشد.

اما این بازیگر زن به تازگی 47 ساله شده و به مناسبت زادروزش جشن تولدی همراه با برخی همکارانش داشت که در ادامه تصاویر آن را مشاهده می کنید.

نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام دوست

اما موضوعی که در این تصاویر نظر کاربران را جلب کرد و مدام درموردش صحبت کردند نوع میکاپ این بازیگر بود. نعیمه نظام دوست در روز تولدش آنقدر آرایش کرده که انگار قلمبه قلمبه مواد آرایشی را بر روی صورتش چسبانده و جدا از اینکه کانتور بینی اش به خوبی فِید نشده میزان زیاد یهم مواد استفاده کرده!

یکی از کاربران نوشته بود" حالا چون تولدشه باید اینهمخه آرایش میکرد؟ یکم نچرال تر"

اما مورد دیگری هم که در نظرات گفته شده بود حضور مرجانه گلچین با موهای بلوند شده اش است. خانم گلچین به تازگی مادر خود را از دست داده اند و حضورشان در این جشن کمی مخاطبین را متعجب کرد!

تیپ و چهره غیر طبیعی و عمل کرده زهره فکورصبور همه دیگر نیازی به توضیح ندارد، او را می توان یکی از پلنگان اینتساگرام دانست.

نعیمه نظام دوست

اما مدتی پیش هم فیلمی از حمید لولایی و نعیمه نظام دوست منتشر شد که در آن لولایی به خانم بازیگر می گوید؛ میبوسمت!

این ویدیو در اینتساگرام وایرال شد و با نظرات مختلفی نیز همراه شد.

بیوگرافی نعیمه نظام دوست 

نعیمه نظام دوست متولد 23 آبان 1353 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است.

فارغ التحصیل فوق دیپلم رشته تصویر برداری و دیپلم علوم تجربی می باشد که در کودکی عاشق فوتبال و پست دروازه بانی بود اما حالا زیاد غصه می خورد.

در یک خانواده 6 نفره با اصالت گیلکی در شهر تهران به دنیا آمد و در بین چهار خواهر فرزند سوم می باشد که سال ها پیش پدرش را از دست داده است.

خانم بازیگر از 17 السگی وارد دنیای هنر شده اما با بازی در فیلم «توفیق اجباری» دیده و شناخته شد.

شغل دوم

یک مزون کوچک لباس دارم و از این طریق هر از گاهی دوستانم را می بینم ، به اندازه یک آب باریکه درآمد دارد و در فکر گسترش آن نیز هستم.

نعیمه نظام دوست

بیماری چاقی

چند سال قبل به دلیل یک بیماری مجبور به استفاده از کورتون شدم که همین باعث شد افزایش وزن پیدا کنم و همینجوری چاق تر شوم. مدتی بعد بالن معده هم گذاشتم اما جواب منفی گرفتم و باعث شد بیشتر از قبل هم غذا بخورم.

کاهش 35 کیلویی

در سال 96 خانم نعیمه نظام دوست 43 ساله با عمل اسلیو معده توانست تا 40 کیلو کاهش وزن بدهد که قبل از او نیز بهاره رهنما با همین عمل لاغر کرده بود.

نعیمه نظام دوست

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی