|

"صبا خانوم" با چه تیپی رفته رستوران؛ اینستا چه پلنگ و خفنِت کرده!

صبا خانم راد تصویری را از خود در رستوران با چهره ای کاملا متفاوت به اشتراک گذاشت.

لینک کوتاه کپی شد
7

صبا خانم راد که حسابی پول و درآمد ایستاگرام بهش مزه کرد در اینستاگرام عکسی را از خود در رستوران با چهره جدیدش به اشتراک گذاشت.

به گزارش «شایانیوز» صبا خانم که تا همین یکی دو سال پیش مجری به خانه برمی گردیم بود مخاطبان هر روز او را با مانتو و مقنعه و البته صدایی دلنشین می دیدند به یکباره زیر میز زد و از صداوسیما خداحافظی کرد و به همراه همسرش مانی به ترکیه رفت.

sabarad.official_1636559637

ترکیه رفتن همانا و تغییر زیاد صبا خانم راد همانا؛ حالا صبا دیگر خیلی در قید و بند حجاب نبود و عکس ها و تصاویر بعضا عجیب از خود در اینستاگرام به اشتراک می گذاشت.

اما انگار در ترکیه خیلی فضا برای صبا و همسرش محیا نبود و خیلی زود تصمیم گرفتند به ایران برگردند. 

صبا خانم اما همچنان سخت مشغول اینستاگرام بود و حتی خصوص ترین فضاها و احوالش را هم استوری می کرد و از این طریق توانست حدود 700 هزار فالوور بدست آورد.

حالا خانم مجری تبدیل به یک بلاگر فخر فروش شده که چندان در دید مردم دوست داشتنی نیست زیرا ریز ریز زندگی و خورد و خوراک لاکچری اش را در اینستاگرام منتشر می کند، به خصوص در چنین شرایط سخت اقتصادی!

حال دلیلی این کار چیست؟ این روز ها هر که از سر راه رسیده تبدیل به بلاگر شده و با تبلیغ گرفتن کسب درآمد می کند. اگر معروف هم باشی که دیگر همه چیز تمام است! صبا راد روزانه معرفی های زیادی در پیجش دارد که برای آن ها نرخ هایی هِنگفت تعیین کرده است. در ادامه ابتدا قیمت های مختلف او را که مدیر تبیغات او فرساده است را مشاهده کنید تا ادامه را متوجه شوید.

55

چرا صبا راد در اینستاگرام فعال است ؟

صبا راد برای مدت زیادی مجری تلویزیون و رادیو بوده و برای او سخت است که حالا که فعالیتی در صدا و سیما ندارد (برخی می گویند ممنوع الکار شده و برخی دیگر نیز می گویند برای همیشه اخراج شده است) بدون مخاطب و دیده شدن زندگی کند.

به همین دلیل به سمت اینستاگرام آمده تا در اینستاگرام با مخاطبان و مردم ارتباط داشته باشد. (نکته جالب اینجاست که فالوورهای او در اینستاگرام اکثرا مربوط به زمانی است که هنوز مهاجرت نکرده بود و همان صبای راد محجبه در تلویزیون با رفتار متفاوت را به یاد دارند) به همین دلیل مدل جدید او را زیاد نمی پسندند.

sabarad.official_2693624782372573722_1108653063

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی