|

ژست ناز و دلبر"خانم بازیگر" البته با شلواری ناجور؛ شُل حجابی با ترفند 1400!

پریچهر قنبری همسر سابق شهاب حسینی است که حالا خود به تنهایی محبوب و معروف شده و تصویر زیبایی که از خود منتشر کرد با نظرات خوب کاربران…

لینک کوتاه کپی شد
1

پریچهر قنبری همسر سابق شهاب حسینی بازیگر و سوپراستار ایرانی است که پس از سالیان سال زندگی مشترک عاشقانه از یکدیگر جدا شده اند. وی دارای چهره ای نچرال اما در عین حال جذاب و زیبا است که خیلی ها او را فقط به خاطر خودش دوست دارند نه صرفا همسر شهاب بودن.

به گزارش«شایانیوز» خانم قنبری از فعالین اینستاگرام است و بیش از 100 هزار دنبال کننده نیز دارد. اما عموما کم پست و استوری منتشر می کند. اگر سری به پیج او بزنید متوجه شاعرانه بودن روحیه اش می شودید، ناگفته نماند پس از جدایی هیچ اثری از شهاب در پیج خود باقی نگذاشت.

پریچهر قنبری تصویری در شهر یزد منتشر کرده است که با حالتی ناز دار و جذاب نشسته. البته شلوار کوتاه او کمی مورد قضاوت کاربران فضای مجازی قرار گرفت.

پریچهر قنبری

پریچهر خانم ظاهرا زیاد هم اهل حجاب نیست زیرا چندی پیش هم ویدیویی کوتاه از خود منتشر کرد که در آن سایه اش بر روی زمین است و با وهایی باز و افشون در خیابان عمومی در حال قدم زدن است.

هنرمندان هم راه های نشان دادن خودشان را با ترفند های مختلف یاد گرفته اند!

اما شایعه طلاق شهاب حسینی و پریچهر قنبری از آن جایی شروع شد که حسینی همسرش را در اینستاگرام آنفالو کرد و از آن طرف پریچهر قنبری نیز استوری ای کنایه دار همراه با پسرش منتشر کرد و همین موضوعات باعث شد تا خبر طلاق او از شهاب حسینی مطرح و رسانه ای شود البته هنوز هیچ کدام از آن ها این خبر را تایید یا تکذیب نکرده اند.

پریچهر قنبری و شهاب حسینی

اعتراف شهاب حسینی در مورد زندگی با همسرش پریچهر

شهاب حسینی سوپر استار سینما میگوید  همسرم هیچ وقت از زندگی با من رضایتی را تجربه نکرده! بازیگران بواسطه شغل پر استرس و زمانبری که دارند و به واسطه قراردادهایی که برای اجرای نقش در لوکیشنهای منتخب کارگردان در شهرها و مکانهای مختلف دارند گاهی چندین ماه از خانواده هایشان دور هستند . به گزارش پارس ناز شهاب حسینی از فاصله های طولانی بین خودش و همسرش پریچهر قنبری میگوید .

ناگفته نماند پریچهر قنبری شغل اصلی اش مزون داری است و برندهای معروفی را به نام خود ثبت کرده.البته در سکانسی از فیلم شهاب حسینی هم ایفای نقش داشته است.

پریچهر قنبری

پیشنهادات ویژه

  • هر کسی ارسالی در

    کم شایعه سازی کن

  • ناشناس ارسالی در

    بنده دیدگاهم رو نوشتم و فرستادم و ممنونم که دنبال دیدگاه دیگران و اظهار نظراتشون هستید فقط خواهشمندم نظرات بنده رو حتما منعکس کنید سپاسگزارم

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی