|

گلایه تند هستی مهدوی فر از شهاب حسینی!

هستی مهدوی فر از سانسوری که در برنامه همرفیق صورت گرفته بود گلایه تندی کرد.

لینک کوتاه کپی شد

هستی مهدوی فر بازیگر مطرح  سینما و تلویزیون با انتشار پستی گلایه شدیدی به برنامه همرفیق شهاب حسینی کرد. هستی مهدوی با انتشار عکسی که در ادامه مشاهده میکنید نوشت:

تیغ سانسور این بار تیز تر از همیشه !

سلام دوستان عزیز

از اول مرداد ماه سال گذشته از برنامه همرفیق با من تماس گرفتند تا مهمانشان باشم.

رفقات حکم میکرد تا پس از مدتها مهمان برنامه اى باشم که براى عواملش احترام قائل بودم.

مهر ماه با برادرم عزیزم مهمان همرفیق بودیم.

بنا به دلایلى ، قرار شد تا آذر ماه دوباره و اینبار به همراه یک رفیق صمیمى مهمان همرفیق باشم.

از صمیمى ترین دوستم نهال دشتى خواهش کردم که در برنامه کنار من باشد.او هم رفاقت کرد و آمد.

نزدیک به هشت ماه از آن روز و آن برنامه که به گمانم جذاب هم شده بود میگذرد.

اگر شما از آن برنامه چیزى دیده اید من هم دیده ام!

اگر خبرى خوانده اید من هم خوانده ام!

تهیه کننده همرفیق هم ظاهرا در چند ماه گذشته آنقدر گرفتار انواع و اقسام مصائب شده اند که نمیتوانند پاسخى به من بدهند و اگر هم پاسخى باشد در حد امروز و فردا کردن و وعده آینده دادن است.در نتیجه علت پخش نشدن برنامه،برای شخص من در هاله ای از ابهام باقی ماند.

از سویى شرمنده رفیقى هستم که به خاطر من به همرفیق آمد و از سویى امروز بدهکارِ خودم هستم که چرا رفاقت کردم و به همرفیق رفتم! و حتی خارج از وظایفم کمکی کردم!

hastimahdavi_1626107651

خود سانسوری نکنم.

میخواهم بگویم کسانى که بر همرفیق نظارت میکنند و مانع پخش آن به واسطه حضور ما و یا به هر دلیلی بودند مفهوم رفاقت را در ذهن من تغییر داده اند.

و این رشته سر دراز دارد…

اگر قرار باشد نظارت هاى کلافه کننده و بى مورد تلویزیون در پلتفرمهاى اینترنتى هم اعمال شود از امروز باید بر عاقبت این پلتفرمها گریست. آنچنان که امروز همه علاقه مندان به هنر به حال وضعیت تلویزیون میگریند.

اینکه با اصرار مهمانى را دعوت کنیم (حتی برای دوبار)و بعد چنین رفتارى با او کنیم، یا گفتگویش را پاره پاره کنیم یا صورتش را بیرنگ کنیم نه فقط نامش رفاقت نیست بلکه دشمنى آشکار است.پا بر گلوی جوانان گذاشتن است ، انکارشان است، فراری دادنشان است!

و از همه رنج آور تر عدم پاسخگویى است که مستقیما مفهوم بى احترامى دارد.

امیدى ندارم که توضیحى در خور از جانب سانسور کنندگان یا تهیه کننده محترم(که احتمالا خودشان زیر فشار سانسور کنندگان هستند)بگیرم اما قطعا این رفتار ناپسند سبب خواهد شد که در آینده فریب مدعیان رفاقت را نخورم و براى رسم رفاقت وقت و دقت بیشترى صرف کنم.گرچه همیشه زیر تیغ بُرنده ی سانسور بوده ام،خواستم لااقل اینبار دیگر

در پایان از شهاب عزیز،برادر عزیزم‌ هومن و خصوصا دوست مهربانم نهال ممنونم که در کنارم بودند تا همرفیقى تماشایى رقم بزنیم.

حیف

دوستدار شما هستی مهدوی

193324977-parsnaz-com

بیوگرافی هستی مهدوی فر

هستی مهدوی‌فر، بازیگر تلویزیون و سینما، سال 1370 متولد شد. مهدوی‌فر با بازی در مجموعه تلویزیونی «جراحت» محمدمهدی اصغرپور «1386»، وارد عرصه‌ی بازیگری شد. فیلم «سوت پایان» نخستین تجربه ی سینمایی هستی مهدوی بـه حساب می آید.

TY0MDQ0MTk3N

هستی مهدوی‌فر یکی از جوانترین ستاره‌های سینمای کشور ایران بـه‌حساب می آید. بیشتر از ربع قرن از عمرش می‌گذرد اما بدلیل فیزیک و چهره‌اش همان‌ گونه برای نقش دخترهای نوجوان انتخاب میشود. البته او در همین محدوده توانسته کاراکترهای متفاوتی رابه نمایش بگذارد.

421036749-parsnaz-com

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها