|

خوشگلی "متین خانم" در کنار همسر چشم سبزش دوچندان شد؛ چه زوج جذابی!

متین ستوده بازیگر خوشگل ایرانی است که به مناسبت روز تولد همسرش تصویری دو نفره و جذاب منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد
2

متین ستوده بازیگر جوان و خوشگل ایرانی است که اغلب در تلویزیون بازی دارد تا سینما. او به تازگی در سریال شبکه خانگی «آهوی من مارال» ایفای نقش کرده است.

به گزارش«شایانیوز» متین ستوده هنرمندی کم حاشیه است و از دسته خانم هایی می باشد که اگر کمی آرایش کند چهره اش از این رو به آن رو می شود. وی در اینتساگرام به نسبت فعالیت زیادی دارد و نزدیک به 1 میلیون دنبال کننده نیز دوستدار او هستند. متین خانم چند ماهی است که  به جمع متاهلین پیوسته و از قرتی های سینما نیز می باشد.

وی به تازگی برای زادروز همسرش علی زندی تصویری دو نفره و جذاب منتشر کرد که با نظرات خوب کاربران همراه بود.

متین ستوده

متین ستوده علاقه خاصی به میکاپ های متفاوت دارد به گونه ای که به کلی تغییر چهره می دهد و به سختی می توان خانم بازیگر را شناخت. البته ناگفته نماند ستوده در انتخاب و دوخت لباس هم واقعا ستودنی است و معمولا لباس هایی که برای مناسبت های مختلف انتخاب می کند متفاوت و فکر شده می باشد البته گاهی هم ممکن است به دلیل نامتعارف بودنشان کمی وارد حاشیه شود.

متین ستوده

بیوگرافی متین ستوده

متین ستوده متولد 22 اردیبهشت 1364 بازیگر سینما و تلویزیون می باشد. در رشته مدیریت بازرگانی تحصیل کرده است و در کلاس های بازیگری امین تارخ نیز شرکت کرده است.

متین ستوده

علی زندی همسر متین ستوده کیست؟

اطلاعات زیادی از بیوگرافی همسر متین ستوده در دست نیست اما او صاحب رستورانی به نام تهران پاریس است که همیشه میزبان سلبریتی ها و بازیگران است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

  • ه ارسالی در

    از بس آرایش کرده چاقو تو صورتش فرو نمیره

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی