|

ستِ لاکچری "مهدی قایدی" و همسرش در امارات؛ شوگر مامیِ خوش استایل!

ستاره معصومی پس از مدتی طولانی که عکس خاصی با همسرش نگذاشته بود، حالا با تصویری لاکچری اینستاگرام خود را بروزرسانی کرد.

لینک کوتاه کپی شد
3

ستاره معصومی چهره پر حاشیه این روزهای اینستاگرام است که البته برعکس اسمش اصلا معصوم نیست که هیچ خیلی هم سیاستمدار و زیرک است. او با برنامه ریزی مهدی قایدی را از استقلال جدا و به امارات برد بلکه به آرزو های خودش برسد!

به گزارش«شایانیوز» ستاره معصومی با استوری هایی که می گذارد دائم در حال یادآوری به کاربران است که ما در برج سکونت داریم. ظاهرا اگر یک روز این عمل را انجام ندهد شبش نمیرسد! ستاره معصومی با فخر فروشی های خود نظر کاربران و هواداران مهدی را عوض کرده و حالا دیگر تنها تعداد اندکی دوستدار آن ها نیز هستند.

مدتی پیش وی ویدیویی کوتاه از خود به همراه مهدی منتشر کرد که در حال پاساژ گردی بودند که این ویدیو بازتاب زیادی در فضای مجازی داشت. حالا به تازگی عکسی پست کرد که دقیقا هان لباس ها را به تن دارند و مشخص است همان روز گرفته شده اما برای اینکه او را تازه به دوران رسیده خطاب نکنند پشت هم انتشار نداد. وی در کپشن عکس زیر نوشت: آدم خوبهِ زندگی خودت باش...!

مهدی قایدی وستاره معصومی

فخرفروشی ستاره تمامی ندارد!

همانطور که گفتیم او بسیار علاه مند است از ارتفاعاتی که هستند استوری بگذارد و نشان دهد پس از خروج از ایران به چه جایگاهی رسیده اند. ناگفته نماند ستاره و مهدی خانواده هایشان را هم با خود برده و ظاهرا همه باهم در آنجا زندگی می کنند. در ادامه استوری برج نشینی آقای فوتبالیست با همسرش را مشاهده می کنید.

خیلی از بازیکنان جوان اصلا ازدواج نمی کنند تا به راحتی بتوانند با دختران در ارتباط باشند اما مهدی قایدی با وجود سن کمی که دارد دو سالی می شود که ازدواج کرده و ظاهرا افسار خود و زندگی اش هم به کلی دست همسرش می باشد.

ستاره معصومی با فاصله سنی هفت سال از مهدی قایدی بزرگتر است و به همین دلیل مورد قضاوت شدید کاربران قرار می گیرد. وی توسط شهرت مهدی و تصاویر نامتعارف از استایل های داف طور خودش توانست به بیش از نیم میلیون فالوور برسد و به یک شاخ اینستایی نیز تبدیل شود. در ادامه ویدیویی که ستار معصومی همانند بلاگر ها در یک رستوران متشر کرد را مشاهده می کنید.

دلایل رفتار همسر آقای فوتبالیست 

برخی بر این باورند که دلیل نمایش های ستاره معصومی همسر مهدی قائدی از زندگی اشرافی و لوکس خود در دبی ذوق زدگی اوست و بعد از مدتی برای او عادی می شود و رفتار او طبیعی تر خواهد بود. همسر مهدی قائدی هم می خواهد بلاگر باشد و هم همسر یک فوتبالیست ! هم در مسائل فوتبالی مهدی دخالت می کند و هم سبک زندگی خودش را به نمایش می گذارد !

پیشنهادات ویژه

 • ناشناس ارسالی در

  اینم خوش اندامه

 • ناشناس ارسالی در

  بی بند وباری ومستی از هیکل ستاره داره می باره واضحه که چون زیاد تو کف شوهر مانده بوده حالا داره با عشوه گری این بچه رو گول میزنه فقط شانس بیاره از دست عربهای مست وپولدار قسر دربروند

 • محسن ارسالی در

  كثافت و لجن و وقاحت و عقده‌اي

 • ایران ارسالی در

  انگار داداش کوچیکش هست اصلا به هم نمیان درواقع مهدی فریب خورده و تا چند وقت دیگه که به هوش اومد متوجه اشتباهش میشه

 • ناشناس ارسالی در

  واقعا تاسف آوره کارهای زن یک فوتبالیست اگر به کشور بیگانه رفته اید طوری رفتار کنید که هم شایسته کشورمان ویک ورزشکار باشد
  با این حرکات کاربران حق دارند به شما بگویند تازه به دوران رسید غیرت همسرت کجا رفته؟

 • امیر محمد ارسالی در

  فقط یک جمله : تازه به دوران رسیده
  تماممممم

 • پری ارسالی در

  دوتا ته دیگ بباهمازدواج کردن بچشون چی میشه؟😂

 • آریایی ارسالی در

  چکار به انتخاب و زندگی مردم دارین آخه یا از حسودیه یا از بی فرهنگی بعضیاست ، رئیس جمهور فرانسه ۲۴ سال از زنش کوچک تره

 • علی احمدی ارسالی در

  درجواب آریایی ،اون رئیس جمهور فرانسه است بعدشم فرهنگ اونا وما کلی فرق داره وزنش از اول اینطور بوده نه اینکه تا زن اون شد لخت بیاد بیرون ،ایرانی به غیرت ومردونگیش معروفه نه به عکس لختی زنش آقای مثلا آریایی

 • ناشناس ارسالی در

  خاک برسش کنند بی عرضه.ی.نیست تو بوشهر یا فوتبالیستها اینها رو از خواب بیدار کنند .بگو خاک برسر دیگه همه دیدن و دارن .اون کسی هم که ندارن .تو گوشی این چیزها رو دیدن.به نظرم مهدی قاعدی حتی نمیتونه به معصومه نزدیک هم بشه...

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی