|

پرویی "زنِ قایدی" برای هوادارای مهدی؛ مایه داریشو کرد تو چشم همه!

ستاره معصومی همسر مهدی قایدی است که ظاهرا نمی خواهد دست از دعوا با کاربران و هواداران مهدی بردارد.

لینک کوتاه کپی شد
3

مهدی قایدی فوتبالیست 23 ساله ایرانی است که اصالتی جنوب دارد. این بازیکن جوان به تازگی از استقلال جدا شده و به الاهلی امارات پیوست. قایدی متاهل می باشد و دو سالی می شود که با ستاره معصومی ازدواج کرده است.

به گزارش«شایانیوز» مهدی قایدی یکی از بازیکنان آینده دار فوتبال ایران بود و درخشش او در خط حمله تیم استقلال باعث شد تا  پیشنهادهایی از سوی تیم خارجی داشته باشد. اما از آن جایی که ستاره خانم لاکچری پسند است حالا با دریافت مبلغ زیاد مهدی از تیم الاهلی زندگی مایه داری را تجربه می کند. اما این تمام ماجرا نیست و چون قایدی هواداران زیاد داشت، همسرش مورد هجوم این هواداران قرار گرفت و دائما در حال شنیدن الفاظ ناجور از کاربران است.

وی گاهی اوقات برای نشان دادن خفن بودن حال و احوالشان فیلم و عکس هایی منتشر می کند و گاهی هم در جوابه بدگویی کاربران استوری هایی می گذراد. حالا اینبار با جمله (خدا مارا کافیست) ظاهرا قصد مظلوم نمایی داشته است.

Untitled

ستاره معصومی همسر پر حاشیه مهدی قائدی به یکباره شاخ اینستاگرامی شد و حالا خیلی ها او را می شناسند. همه چیز از یک تولد لاکچری برای او شروع شد و شایعه اختلاف سنی هفت ساله اش با مهدی قائدی و به مرور زمان خبرهای دسته اولی که از باشگاه استقلال داشت و هواداران برای شنیدنش او را فالو می کردند. ولی این اواخر دیگر رفتار او حاشیه ای شده است.
 

حالا مدتی است که همسر آقای فوتبالیست جوان با انتشار تصاوی داف طور خودش با پوشش هایی نامتعارف جنجالی شده و آنقدری که ستاره معصومی باعث حواشی شد خود مهدی قایدی حاشیه ای نداشت.

اما چیزی که مشخص اینست که ستاره معصومی توانست به اعتبار مهدی قایدی و انتشار تصاویر غیر اخلاقی خودش به بیش از نیم میلیون فالوور برسد و البته بسیار معروف شود. در صورتی که همسران فوتبالیست ها آنقدر معروف و شناخته شده نیستند. ستاره معصومی ظاهرا در گذشته در یک کلینیک مشغول به کار بوده است.

ستاره معصومی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه