|

تیپ باورنکردنی همسر آقای بازیگر؛ "مونا بانکی پور" تغییر جنسیت داد؟

مونا بانکی پور همسر سابق امین حیایی می باشد که به تازگی همراه با پسرش دارا حیایی تصاویری منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد
2

مونا بانکی پور همسر سابق امین حیایی است که سال ها پیش از یکدیگر طلاق گرفته اند. امین حیایی از هنرمندان خفن و محبوب ایرانی می باشد و حالا پسرش دارا حیایی نیز به او رفته و بازیگری بانمک و با استعداد است.

به گزارش«شایانیوز» دارا حیایی در استایل، چهره و حتی نوع صحبت و تن صدا بسیار شبیه به امین است. تنها چیزی که شباهتی به پدر و مادرش ندارد چشمان رنگی او می باشد که به گفته مادرش دارا به پدر بزرگش رفته و چشمانی سبز رنگ دارد. اما مونا بانکی پور همسر سابق امین، بازیگر و کارگردان سینما می باشد که فعالیتی کم داد اما همچنان هست.

مونا بانکی پور علاقه زیادی به پسرش دارد و این را به راحتی می توان از پست های اینستاگرامی اش فهمید. وی به دلیل نوع استایل و تیپ مردانه ای که دارد بسیار مورد انتقاد قرار می گیرد اما از آن طرف هم به دلیل متفاوت بودنش طرفداران بسیاری نیز دارد. مونا بانکی پور به تازگی تصاویری همراه با پسرش دارا منتشر کرده که همانند همیشه مورد استقبال کاربران قرار گرفت اما شباهتی به مادر پسر ندارد و انگار دو پسر در یک تصویر حضور دارند!

مونا بانکی پور

مونا بانکی پور

بیوگرافی مونا بانکی پور:

مونا بانکی پور متولد خرداد ماه سال ۱۳۵۵ در تهران، همسر اول امین حیایی، هنرپیشه سینما و تلویزیون و داور مسابقه عصر جدید است. مونا بانکی پور فرزند فرزانه داوری بوده و حاصل ازدواجش با امین حیایی، پسری به نام دارا است که سابقه بازیگری هم دارد. مونا بانکی پور از خرداد ماهی های قبل از انقلاب بوده و پدرش امیر همایون بانکی پور، هنرپیشه سینما نیست.

مونا بانکی پور پس از مدت کوتاهی از امین حیایی جدا شد و امین حیایی با نیلوفر خوش خلق ازدواج کرد. مونا بانکی پور در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر به همراه پسرش دارا حیایی، در اکران فیلم شعله حضور یافت.

مونا بانکی پور

بیوگرافی دارا حیایی:

دارا حیایی در 11 شهریورماه سال 1376 متولد شد. وی راه پدرش را در دنیای هنر ادامه داد و بازیگری را در موسسه بازیگری پدرش آموخت و به صورت جدی وارد دنیای هنر شد.

این هنرمند جوان سالها به همراه مادرش در خارج از کشور زندگی کرده و چند سالی است که به ایران آمده و به صورت جدی مشغول بازیگری است.

بازیگری دارا حیایی

دارا حیایی در دوران کودکی و زمانی که حدودا 6 یا 7 سال داشت در سریال مسافر پردردسر و و بعد از آن در سریال امین و مینا ایفای نقش کرد اما تجربه های جدی بازیگری او با فیلم شعله ور اتفاق افتاد. اما در اصل با بازی در سریال «از سرنوشت» بسیار دیده و شناخته شد.

امین حیایی و پسرش

 • اصفهان ارسالی در

  اَی حالم به هم خورد این مونا بانکی پور زشت نیست ولی شروع کرده برا تبلیغ و خود نمایی بی شخصیت بازی در میاره اَدا مَردا رو در میاره آخه دیگه این مردا چی هستن که تو ادا شون رو در میاری ( میمون چیه که اداش باشه

 • ناشناس ارسالی در

  خوب کردی تغییر جنسیت دادی از چهره پسرت معلوم خجالت می کشه بنده خدا مانده به تو بگه ننه یا بابا بیچاره پسرت ببین دوتا پدر گیر کرد اخی

 • ناشناس ارسالی در

  خدا بده شفا

 • علی ارسالی در

  مو کوتاه بهش میاد

 • Am ارسالی در

  این بازیگرا و تقریبا همه افراد مشهور دیگه شورش رو درآوردن آقا این چه وضع پوششه ،والا وقاحت داره با این تیپ و لباس ها،زن باید زن باشه با لباس عرف نه الان با این فضای باز پوششی،مرد هم باید متعارف بپوشه،در ضمن واقعا انتشار این تصاویر از محارم و از خودشون نشانه بی غیرتی هستش،از تمام صفحات مجازی و مخصوصا شما می خوام این تصاویر بی مایه و بی ارزش از این افراد را پخش نکنید،این ها الگو نیستند،بلکه یک مشت از خود راضی و واقعا بی استعداد هستند

 • Azeta ارسالی در

  خیلیم خوشگل خوش‌قیافه است اغادارا مامان خوش‌تیپی داری انشاالله سالیان سال خوب خوش تندرست درکنار هم زندگی کنید

 • مری ارسالی در

  این چرااینطوریه

 • مری ارسالی در

  این چرااینطوریه

 • ناشناس ارسالی در

  روانی

 • ناشناس ارسالی در

  روانی

 • ناشناس ارسالی در

  این چه ریختی تو جامه مسلمان اون این خوب خدااز آدمهای اینجوری نگذره

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه