|

امین حیایی؛ آرزوی زندگی مردم عادی رو دارم برای اونا بهتره! +فیلم

امین حیایی در مصاحبه ای گفت: زندگی مردم عادی بهتر از بازیگران است و آن ها مشکلات ما را ندارند.

لینک کوتاه کپی شد

امین حیایی بازیگر همه فن حریف سینمای ایران است. حیایی را کمتر کسی است که دوست نداشته باشد. او در کاراکتر های مختلف بهترین ایفای نقش را داشته است و حالا هم پسرش دارا حیایی به دنیای بازیگری آمده و همانند پدرش بازیگری درجه یک است. دارا حیایی در سریال پربیننده «ازسرنوشت» نقش هاشم را بازی کرد.

به گزارش «شایانیوز» امین حیایی هیچ گاه خود را وارد حواشی نکرده است و با استعداد و تلاش خودش به چنین جایگاهی رسید. او در حال حاظر از محبوب ترین هنرمندان در بین آقایان است. بازیگران به دلیل شهرتی که دارند در هر مکان عمومی نمی توانند به راحتی حضور داشته باشند. آن ها گاهی حتی برای یک تفریح ساده هم ممکن است حسرت بخورند. حالا امین حیایی در مصاحبه ای این موضوع را بیان کرد و گفت آرزوی زندگی مردم عادی را دارد و کمی از مشکلات شهرت صحبت هایی داشت.

صحبت های امین حیایی عزیز تا حدودی درست بود اما برای یکسری از کاربران قابل درک نبود زیرا آن ها اعتراض هایی داشتند که  هنرمندان به دلیل شهرت کمی مشکلات دارند اما به جایش از لحاظ مالی و رفاهی تامین هستند در صورتی که مردم شهرت ندارند درست اما پول هم ندارند!

امین حیایی

 بیوگرافی امین حیایی:

امین حیایی در ۱۹ خرداد ۱۳۴۹ در تهران در  قیطریه تهران به دنیا آمد.در دوران تحصیل به فعالیت در تئاتر پرداخت و پس از گرفتن دیپلم، ضمن خدمت سربازی در مرکز هنرهای نمایشی عقیدتی - سیاسی نیروی هوایی فعالیتش را آغاز کرد.

ورور امین حیایی به بازیگری

امین حیایی در سال ۱۳۷۰ بازیگر یک تئاتر کودکان به کارگردانی ثریا قاسمی بود. در پانزدهمین جشنوارهٔ فیلم فجر نامزد دریافت جایزهٔ بازیگر نقش دوم برای فیلم «براده‌های خورشید» شد.

امین حیایی

خیلی زمان برد تا بتواند به عنوان بازیگر نقش اول در فیلم‌های سینمایی بازی کند و در نخستین نقش‌آفرینی‌اش به عنوان بازیگر نقش اول در فیلم «سیب سرخ حوا» (۱۳۷۸) چندان موفق نبود. او در سال ۱۳۸۱ با بازی در شش فیلم: مزاحم، مانی و ندا، مونس، اثیری، رز زرد و بوی بهشت روی پردهٔ سینماهای تهران رفت و از این حیث رکورددار بود.

امین حیایی و ازدواج با نیلوفر خوش خلق

امین حیایی با نیلوفر خوش خلق که بازیگر است ازدواج کرد. نیلوفر خوش خلق متولد 1351 است. او در فیلم هایی همچون قلاده طلا ، دایره زنگی ، مانی و ندا و سریال خوب بد زشت با همسرش امین حیایی همبازی بود.

امین حیایی

دارا فرزند امین حیایی

حاصل ازدواج امین حیایی و همسر سابق وی (مونا بانکی پور) پسری به نام دارا حیایی است که در این اواخر وارد عرصه بازیگری شده است.

امین حیایی

امین حیایی در برنامه عصر جدید

امین حیایی در کنار آریا عظیمی نژاد، رویا نونهالی و سید بشیر حسینی در برنامه استعدادیابی احسان علیخانی به‌عنوان داور حاضر شد.در فصل اول این برنامه، حیایی تنها داوری بود که تقریباً به همه رأی سفید می‌داد و با شوخی و دلجویی ناکامان را بدرقه می‌کرد، اقدامی که به قول خود حیایی باعث شد خیلی‌ها به او لقب خرس مهربان برنامه «عصر جدید» را بدهند.اما با شروع فصل دوم، حیایی رویه‌اش را به‌کلی عوض کرد.

امین حیایی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه