|

نزدیکی بیش از اندازه خانم بازیگر با "آقای رپر"؛ لیلا با حمید محرم است؟

لیلا بلوکات بازیگر زن سینما و تلویزیون که دوستی نزدیکی با حمید صفت خواننده رپ دارد در جشن آزادی این خواننده حاضر شد.

لینک کوتاه کپی شد

هفته گذشته سرانجام حکم پرونده حمید صفت خواننده معروف موسیقی رپ صادر شد و او از اتهام قتل تبرئه شد. حمید صفت بلافاصله بعد از صدور حکم از زندان آزاد شد و به مناسب این آزادی جشنی با عنوان تولد دوباره گرفت که جمعی از دوستان این هنرمند نیز در این مراسم حضور داشتند.

لیلا بلوکات بازیگر سینما و تلویزیون به همراه مهران غفوریان و پوریا پورسرخ از معروف ترین چهره هایی بودند که برای تبریک به حمید خان صفت در منزل این این هنرمند حضور پیدا کردند.

leilabolukat_1634028180_2

mehranghafourian_official__1633856679

mehranghafourian_official__2682988569864459081_45780174230

leyla-bolokat-vaghtesobh-3

ماجرای بازداشت و آزادی حمید صفت

در تاریخ ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، حمید صفت به قتل شوهر مادرش اعتراف کرد. او گفت ناپدری‌اش مردی تندخو بوده و مدام مادرش را کتک می‌زده‌است. وی پس از بازداشت به زندان رجایی‌شهر بند زندانیان اعدامی انتقال یافت. پزشکی قانونی اعلام کرده‌بود که پدرخواندهٔ حمید صفت به دلیل «خونریزی و آسیب مغزی در اثر اصابت جسم سخت به آهیانه راست متوفی» فوت کرده‌است. وی در تاریخ ۶ خرداد ۱۳۹۷ با وثیقهٔ ۶۰۰ میلیون تومانی آزاد شد. کمیسیون ۷ نفرهٔ پزشکی قانونی در گزارش خود ۵۰ درصد علت مرگ مقتول را بیماری وی اعلام کرده‌است.

وی همچنین مدتی بعد از آزادی، ترانه‌ای به نام «عجایب شهر» خواند که در مورد دوران حبس و سپس آزادی وی است. حمید صفت بار دیگر در ارتباط با این پرونده در روز دوشنبه، ۱۸ اسفندماه ۱۳۹۹ بازداشت و به زندان رجایی‌شهر کرج منتقل شد. دادگاه او در ۱۴۰۰/۱/۱۴در شعبه دهم دادگاه کیفری یک به ریاست قاضی راسخ برگزار شده و به قصاص محکوم شد. او هم‌اکنون در زندان رجایی‌شهر کرج محبوس است. ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ خبر رسید که وی به قصاص محکوم شده است.

ایوب میلکی، یکی از وکلای مدافع حمید صفت، دهم مهر ۱۴۰۰ اعلام کرد که حکم برائت موکلش به او ابلاغ شد و او روز ۱۱ مهر ماه ۱۴۰۰ از زندان با وثیقه ۱ میلیارد تومانی آزاد شد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه