|

"مریم معصومی" با رژی قرمز و جیغ تنها تو ماشین با یک مرد! +عکس

مریم معصومی عکسی از خود در ماشین با چهره ای پر از آرایش منتشر کرد که در این عکس نکته ای وجود دارد.

لینک کوتاه کپی شد

مریم معصومی بازیگر خوشگل و مطرح ایرانی است. وی از فعالان اینستاگرام می باشد و 852 پست نیز دارد که اغلب عکس هایش هم با لباس هایی شیک و با کلاس در فضاهایی لاکچری است.

به گزارش «شایانیوز» خانم بازیگر علاقه مند به حیوانات به خصوص سگ ها است و خودش هم سگی خانگی و کوچک دارد. مریم معصومی در فیلم و سریال هایی که ایفای نقش دارد معمولا دختری آرام و ساده است اما در واقعیت دختری شیطون و پرجنب و جوش می باشد. این بازیگر جوان دارنده برند «مرصام» است. مریم معصومی بیشتر تیپ هایی که می زند با جنجال و حواشی همراه می شود زیرا اغلب پوشش هایی نامتعارف اما جذاب دارد.

 معصومی به تازگی تصویری از خود با چهره ای پر از آرایش منتشر کرده که در کنار او آقایی هم نشسته اما مشخص نیست که چه کسی می باشد. به همین دلیل نظرات این پست خانم بازیگر پر شده از سوال اون آقا کیست!

maryammasoumi__1631359942

مریم معصومی ظاهرا علاقه زیادی به عکاسی دارد و واقعا هم عکس و فیلم های کوتاهی که در اینستاگرامش منتشر می کند دارای خلاقیت خوبی هستند. او حتی برای معرفی یک کتاب هم سعی می کند به زیباترین شکل آن را به اشتراک بگذارد.

بیوگرافی مریم معصومی:

مریم معصومی متولد ۲۴ اسفند ۱۳۶۵ در تهران است. او دانش‌آموخته دوره بازیگری و کارگردانی در آکادمی حمید سمندریان می‌باشد و همچنین دوره رشته عکاسی و فیلم‌نامه‌نویسی را گذرانده‌است. البته به ورزش هم علاقه‌مند بوده و همراه هنر در ورزش موتور سواری نیز فعالیت می‌کند.

این بازیگر جوان دو تا خواهر و دوتا برادر دارد پدرش بازنشسته و مادرش خانه دار است . مریم معصومی برادر بزرگ تر خیلی صمیمی است و مشوق او در کارهایش است.

maryammasoumi__1615754813_1

maryammasoumi__1569763877_1

maryammasoumi__1566843300_1

maryammasoumi__1567683336

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه