|

تیپ جذب و ژست منشوری "مریم معصومی" در باشگاه زنانه! +عکس

مریم معصومی بازیگر جوان ایرانی عکسی از خود در باشگاه زنانه با پوششی نامتعارف منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد

مریم معصومی بازیگر جذاب و نام آشنای ایرانی است که با ایفای نقش در سریال پربیننده «سه دنگ سه دنگ» به شهرت رسید. مریم معصومی گهگاهی با انتشار عکس های نا متعارف و حجاب نیمه باعث حواشی و سوژه می شود.

به گزارش «شایانیوز» مریم معصومی چهره ای ساده و مثبت دارد اما نوع پوشش وی کاملا برعکس چهره اش است که در ادامه نمونه هایی از استایل این هنرمند را مشاهده می کنید. وی از دسته خانم های بازیگری است که علاقه ای به پوشش ایرانی اسلامی ندارد و همیشه در تصاویری که به اشتراک می گذارد تیپی نه چندان درست می زند. در ادامه مریم معصومی را در باشگاه زنانه با ژستی ناجور مشاهده می کنید.

البته در باشگاه خانم ها با لباس هایی راحت و جذب هستند اما انتشار این نوع لباس آن هم برای هنرمندان در فضای مجازی کمی نادرست می باشد.

مریم معصومی

آیا مریم معصومی ممنوع الکار می شود؟

مریم معصومی در رشته علوم سیاسی در مقطع فوق لیسانس قبول شد اما عشق به بازیگری نگذاشت که مریم معصومی این رشته را ادامه دهد. مریم معصومی در سریال فاصله ها برای اولین بار ایفای نقش کرد. عکس های مختلفی از مریم معصومی در تیپ های رنگارنگ منتشر شده است که اگر خانم بازیگر کمی جلوتر برود مکن است ممنوع الکار شود.

بیوگرافی :

مریم معصومی متولد 24 اسفند 1365 در اصفهان، بازیگر است. دو خواهر و دو برادر دارد پدرش بازنشسته و مادرش خانه دار است . وی با برادر بزرگ تر خیلی صمیمی است و مشوق او در کارهایش می باشد.

مریم معصومی در کنار پدرش
مریم معصومی در کنار پدرش

مریم معصومی

مریم معصومی

مریم معصومی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه