|

عکسی تکان دهنده از "رضا رویگری" با حالتی بچگانه و عروسک به دست!

به تازگی تصویری از رضا رویگری هنرمند با سابقه و محبوب ایرانی منتشر شده که با حالتی بچگانه و بسیار ناراحت کننده حضور دارند.

لینک کوتاه کپی شد
1

رضا رویگری بازیگر و خواننده با سابقه ایرانی است که بار ها بازی جذاب ایشان را دیده ایم و صدایشان را در خواندن شنیده ایم. رضا رویگری خواننده سرود «ایران ایران» (اللّٰه اللّٰه) در آغاز انقلاب ۱۳۵۷ ایران است. 

به گزارش «شایانیوز» رویگری از بازیگران خوش تیپ و با اقتدار سینمای ایران بود که با بازی در سریال «مختارنامه» در نقش کیان محبوب دل ها هم شد. اما آن چه که این روز ها آزار دهنده است ندیدن او در قاب تلویزیون است. رضا رویگری چند سالی می شود که در بستر بیماری است. در ادامه تصویری جدید از رضا رویگری مشاهده می کنید که در شرایط بد جسمانی هستند و این تصویر تکان دهنده در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است. ناگفته نماند کاربران از دیدن این هنرمند عزیز و دوست داشتنی در این شرایط بسیار ابراز ناراحتی کردند.

اما نکته ای که در این تصویر وجود دارد این است که رضا رویگری علاوه بر اینکه بسیار شکسته شده بسیار کودک هم شده زیرا از چنین بازیگر با ابهتی بعید است این نوع لباس و اوضاع احوال!

persian_art_news_1631353830

 

واکنش کاربران به تصویر عجیب منتشر شده از رضا رویگری

انتار این تصویر تاسف بار از بازیگر نقش کیان مختارنامه با واکنش کاربران شبکه های اجتماعی موجه شد. با هم نگاهی می اندازیم به واکنش برخی کاربران

farzaneh_darabi: مریم ناظران خیلی بیجا کرد این عکس رو منتشر کرد اصلا در شان آقای رویگری نیست.

miladrezza: اون چیه دادین دستش اخه تو عکس

reyhaneh_rategh76.pv: مرزهای سانسور جابجا شد.

afsaneh.baatefeh: مریم ناظران غلط کرد این عکس منتشر کرد !خوبه یکی عکس خودش وقتی حال و روز مناسبی نداره منتشر کنه ؟!

md.majiddd: به قول مدیری... این دنیا دیگه به درد نمیخوره

rominaz_seyf021: وااای چقدر خوشتیپ بود ب چ روزی افتاده..خیلی دوسش دارم.

بیوگرافی رضا رویگری:

رضا رویگری زاده ۶ دی ۱۳۲۵ در تهران، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون است. او همچنین در حرفه نقاشی نیز فعال بوده و در سال‌های اخیر در نمایشگاه‌هایی در ایران و آمریکا آثارش را به نمایش گذاشته‌است. حاصل ازدواج نخست او، پسری به نام «کیارش رویگری» زاده ۱۳۵۳ است. وی در سال ۱۳۹۱ با تارا کریمی ازدواج کرد.

رضا رویگری و همسرش
رضا رویگری و همسرش تارا کریمی

بیوگرافی تارا کریمی:

تارا کریمی متولد 1368 در شیراز است، او در زمینه مدلینگ فعالیت میکرد و مدتی رو برای انجام کارهای مدلینگ در خارج از کشور سپری کرد. تارا کریمی که در زمینه مدلینگ نیز فعالیت داشته یه تازگی با همسرش به تئاتر وارد شده و گویا میخواهد در شاخه بازیگری فعالیت کند.

وی در سن 23 سالگی و در سال 1392 با رضا رویگری ازدواج کرد. ازدواج این زوج به دلیل اختلاف سنی 43 رضا رویگری با تارا کریمی حاشیه ساز شد و از دیدگاه برخی نیز این ازدواج یک ازدواج نامتعارف بود.

417236_701

مخالفت پدر و خواهر تارا کریمی با ازدواجش با رضا رویگردی

تارا کریمی که موقع ازدواج با رویگری فقط 23 سال داشت درباره مخالفت های والدین اش با این ازدواج بیان می کند: پدرم مخالف بود و حتی خواهر بزرگم مدام به من می گفت چه اتفاقی افتاده، تو که برنامه دیگری برای زندگی ات داشتی و نمی خواستی ازدواج کنی. اما به هر حال این اتفاق افتاد. خیلی ها می گفتند رضا جای پدرت است و از این ازدواج برحذر کن ولی حرف مردم برایم مهم نبود.

46625882-parsnaz-com

ماجرای آشنایی تارا کریمی با رضا رویگری از زبان خودش

تارا کریمی که در شیراز با رویگری آشنا شده با اشاره به اینکه قبل از آشنایی نمی دانسته وی بازیگر است می گوید: من اصلا ایشان را به عنوان بازیگر نمی شناختم و هیچ کاری از ایشان ندیده بودم.

راستش در افتتاحیه برنامه ای در شیراز رضا رویگری به عنوان مهمان دعوت شده بود و دوست من هم وظیفه میزبانی ایشان را برعهده داشت. وقتی برای استقبال از ایشان به فرودگاه رفتیم اولین بار ایشان را دیدم و طی چند روزی که آنجا بودند با هم آشنا شدیم.

وی ادامه می دهد:واقعا تا آن موقع نمی دانستم ایشان بازیگر است و او به من پیشنهاد تماشای فیلم “بوتیک” را داد و زمانی که این فیلم را دیدم یک جورهایی واقعا ترسیدم و فکر کردم نکند شخصیتش مانند شخصیت داخل فیلم باشد

برای همین تا یک مدت به تلفن هایش جواب نمی دادم تا اینکه خودش پیامک داد و من هم پرسیدم شخصیت شما همین طوری ست؟ و ایشان هم پاسخ داد آن فقط یک نقش است و سپس پیشنهاد داد “اجاره نشین ها” و بعد “مختارنامه” را ببینم.

 • ناهید ارسالی در

  دورود برشما خداکن درد بلا از شما دور باش استاد عزیر

 • معلم بازنشسته ارسالی در

  پس انسان دوستی . باخبر شدن از احوال یکدیگر حتی روحیه دادن به صورت زبانی .کمک به یک هم نوع کجا رفته چرا که اینجور اتفاقات تنها برای آقای رویکردی نیست ممکن است برای هرکدام از ماها بیفتد. اینها امتحانی است برای کسانی که حال یک هنرمند محبوب را می می بینند ولی هیچ عکس العملی نشان نمی دهند . واقعا برای حال خودمان نه به حال آقای رویکردی باید گریه کنیم .

 • سعید ارسالی در

  از مریضی مردم یا از به زمین خوردن مردم نباید خوشحال بشی این عکس و حالا هرکسی منتشر کرده کار خیلی اشتباهی کرده

 • بینام ارسالی در

  چرا زمین پرخون چرا پاهای استاد خونی چرا گردنشو سیاه و سانسور کردن چرا تو این شرایط این دونفر خانم هارو عرض میکنم خیلی ریلکس و خنده رو لب دارن؟؟؟؟؟خدا یا زمینت دیگه جای موندن نیست

 • ناشناس ارسالی در

  چرا پاش خونیه چرا کف زمین خون ریخته نکنه خاننش اذیتش میکنه

 • ناشناس ارسالی در

  واقعا براتون متاسفم با این تیتر نابخرادانه ودور ازشان اقای رویگری

 • تینا ارسالی در

  آخه این چ عکسیه ..؟!!!!
  فقط برا اینکه سرگرمی وحرفی برای گفتن داشته باشید ازهیچ بی وجدانی کوتاهی نمیکنید با روحو روان یع هنرمند بازی میکنید. ننگ برشما لعنت برشما
  ایشون دربدترین حالت ممکن همیشه بهترینه

 • ناآشنا ارسالی در

  ایشون بهترینه ولی کسی که این عکسو پخش کرده خیلی کار بدی کرده

 • ناشناس ارسالی در

  سلام من به عنوانه یه مسلامان ابرازتعسفمیکنم که یه ادم هنرمند انجوری خانه نشین بشن ازیه روی دیگرباز میگویم هرکسی باید تاوان کارخود را بدهچون ان دوخترجوان کم سن سال بودچه طوربه خودشان اجازه دادن که از او به عنوان شریک زندگی انتخاب کنندوسلام • ناشناس ارسالی در

  انسان شریفی است خدا پشت وپناهش باشه
  همه ما ممکنه چنین روز داشته باشیم خدا حاضر و ناظر اعمال ماست
  گناه داره کسی که ناتوان روزگاره نباید این کارو کرد باهاش

 • ناشناس ارسالی در

  واقعا چقدر روزگار نامرد به هیچ کس وفا نکرد ای مردم گول دنیای چند روزه ی دنیا رو نخورید که عمر زود گذر واما بابت این هنرمند عزیز متاسفم که اینگونه با ابروی یک ادم بازی میشه از این دولت خواهش میکنم که حمایت از این عزیزان وگرفتاران این کشور بکنن ارزوی عاقبت به خیری برای این هنرمند عزیز دارم من یک خوزستانی هستم

 • سعید ارسالی در

  امیرالمؤمنین می فرمایند : از زمین خوردن کسی‌ خوشحال مشو چون نمی دانی روزگار برای تو چه در آستین دارد!

 • سلینا ارسالی در

  روی زانو های رضا رویگری خون دیده میشه؟

 • سالار از زرند ارسالی در

  رضا رویگری یعنی عشق...فقط همین!

 • اسی ارسالی در

  استاد دوست داشتنی انشالا همیشه سالم وتندرست باشی

 • ناشناس ارسالی در

  حالا خانم نارا اینقدر عمل و خودشو رنگارنگ. کرده که هیچ به سنش کم نمیخوره مانند یک زن چند ساله

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه