|

سامسونگ یا آیفون

(ویدئو) گلکسی اس 23 اولترا یا آیفون 14 پرو مکس کدام یک در آزمون سقوط موفق تر خواهد بود؟

galaxy s23 ultra vs iphone 14 pro max

به طرز باورنکردنی ای هر دو پرچمدار رده بالای این روز های دنیای گوشی های هوشمند در آزمون سقوط سربلند بیرون آمدند اما یکی از آن ها برتر است...

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- این روز ها پرچمدار های دو غول فناوری کره ای و کوپرتینویی در کشور ما حسابی سر و صدا به پا کرده اند یکی به خاطر امکانات جالب توجهش و یکی به خاطر عدم رجیستری در ایران اما جدای از مسئله رجیستری نسل جدید گوشی های هوشمند آیفون امکانات و تغعیرات قابل توجه آن نیز حساتبی کاربران آیفون دوست درا به وجد آورده است. و حالا پس از رونمایی هر اعضای رده بالای هر دو پرچمدار تست ها و آزمون های متعددی صورت گرفته است که گلکسی اس 23 اولترا و آیفون 14 پرو مکس را به چجالش می کشند تا مشخص شود کدام یک از این پرچمداران در میدان رقابت پیروز خواهد شد.

یکی از مهم ترین تست هایی که همیشه بر روی گوشی های هوشمند رده بالا صورت می گیرد تست سقوط است و حالا نیز یوتوبر معروف  PhoneBuff، تصمیم به مقایسه مقاومت این گوشی‌های هوشمند در تست سقوط گرفته است. در ادامه ویدئو این آزمون جذاب را می بینیم.

همان طور که در ویدئو بالا مشاهده کردید اگرچه هر دو گوشی هوشمند عملکرد بسیار خوبی را از خود نشان دادند اما پرچمدار رده بالای کره ای گلکسی اس 23 اولترا سامسونگ با اختلاف بسیار اندکی توانست در این آزمون پیروز شود و از ایفون 14 پرو مکس پیشی بگیرد.

برای اطلاع از به‌روزترین اخبار خودرو و تکنولوژی صفحه عصر تکنولوژی ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی