|

عمر باتری آیفون ۱۴ پرو مکس قوی تر از قوی ترین ها

آیفون ۱۴ پرومکس موفق شد تا پیکسل ۷ گوگل را با اختلاف زیاد در آزمون عمر باتری پشت سر بگذارد و قدرت ماروایی چیپست خود را به نمایش گذارد.

لینک کوتاه کپی شد

براساس جدیدترین آزمایش عمر باتری، آیفون ۱۴ پرو مکس با وجود ظرفیت باتری کمتر، با اختلافی بسیار، پیکسل ۷ پرو را شکست می‌دهد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از زومیت، اپل به بهینه‌سازی سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مشهور است که به آیفون اجازه می‌دهد عمر باتری بیشتری ارائه دهد. باوجوداین، همیشه این سؤال مطرح است که آیا آیفون درسطح گوشی‌های هوشمند اندرویدی قرار می‌گیرد یا خیر. بااین‌تفاسیر، یوتیوبری جدیدترین آیفون ۱۴ پرو مکس اپل را دربرابر پیکسل ۷ پرو گوگل در آزمون عمر باتری قرار داده است.

آیفون ۱۴ پرو مکس با ۲۱ درصد عمر باتری بیشتر، پیکسل ۷ پرو را شکست داد

وقتی صحبت از ظرفیت باتری می‌شود، آیفون شاید در مقایسه با گوشی‌های اندرویدی شما را هیجان زده نکند. برای مثال، آیفون ۱۴ پرو مکس با باتری کوچک‌تر ۴۳۲۳ میلی‌آمپر‌ساعتی در مقایسه با باتری ۵۰۰۰ میلی‌آمپر‌ساعتی پیکسل ۷ پرو عرضه می‌شود. هر دو گوشی هوشمند دارای صفحه‌نمایش ۶٫۷ اینچی با وضوح و نرخ نوسازی مشابه هستند. روی کاغذ، پیکسل ۷ پرو گوشی قوی‌تر است که باید عمر باتری بیشتری ارائه دهد. باوجوداین، همه چیز به بهینه‌سازی‌ها و تراشه‌های قدرت‌بخش این گوشی بستگی دارد.

Apple iPhone 14

آزمون عمر باتری آیفون ۱۴ پرو مکس و پیکسل ۷ پرو توسط کانال یوتیوب Phonebuff انجام شد. این آزمون ۱۱ مرحله مختلف را شامل می‌شود و هر گوشی که دوام بیشتری داشته باشد، برنده است.آ

نتایج حاکی از آن است که آیفون ۱۴ پرو مکس در آزمون عمر باتری دربرابر پیکسل ۷ پرو گوگل با اختلاف زیادی پیروز شد. با تسلیم‌شدن پیکسل ۷ پرو، ۲۱ درصد از عمر باتری آیفون ۱۴ پرو مکس باقی مانده بود. 

براساس آزمایش، Phonebuff بیان کرد که باتری ۲۱ درصدی به بیش از چهار ساعت اینستاگرام‌گردی و ۳ ساعت و ۳۰ دقیقه پیام‌رسانی تبدیل شد. در مورد زمان استفاده، آیفون ۱۴ پرو مکس ۱۱ ساعت و ۴۴ دقیقه با ۱۶ ساعت باتری در حالت استندبای فعال بود که در مجموع ۲۷ ساعت و ۴۴ دقیقه می‌شود. درمقابل، پیکسل ۷ پرو به مدت ۹ ساعت و ۴۱ دقیقه و ۱۶ ساعت در حالت استندبای فعال بود که کل زمان را به ۲۵ ساعت و ۴۱ دقیقه می‌رساند.

با  اطمینان می‌توانیم نتیجه بگیریم که تراشه‌ی A16 Bionic آیفون و iOS 16.1 بدون هیچ مشکلی برای ارائه‌ی عمر باتری طولانی‌تر در مقایسه با تراشه Tensor G2 و اندروید ۱۳ کار می‌کند.

برای اطلاع از به‌روزترین اخبار خودرو و تکنولوژی صفحه عصر تکنولوژی ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی