|

فولکس واگن

نسخه جدید فولکس واگن ترامونت ایکس رونمایی شد؛ پیش نمایشی از اطلس کراس اسپرت آینده فولکس واگن

New Volkswagen Teramont X Could Preview Revamped Atlas Cross Sport

فولکس واگن خودرو ساز محبوب آلمانی نسل جدیدی از ترامونت ایکس را در بازار چین رونمایی کرده است که ظاهر اسپرتِ ارتقا یافته اش خودنمایی می کند.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- به تازگی فولکس واگن کراس اوور محبوب خود ترامونت ایکس را در بازار چین به روز رسانی کرده است و حالا با توجه به گزارش های منتشر شده توسط Motor1 می توانیم بگوییم که این نسخه جدید احتمالا پیش نمایشی از کراس اسپرت آینده فولکس واگن در بازار های غیر به خصوص امریکا، اطلس، خواهد بود. نسل تازه ی ترامونت ایکس با طراحی های اصلاح شده، فناوری ها و ویژگی های جدید، پیشرفت زیادی را در طراحی خود تجربه کرده است.

شاید اولین چیزی که در ظاهر این کراس اور تازه نفس توجه شما را به خود جلب کند جلو پنجره مشکی براقی است که آن را با نسل قبلی خود متمایز کرده است، البته در کنار چراغ های جلویی که از طراحی ای اصلاح شده برخوردار می باشند. نکته دیگر در رابطه با طراحی این جلو پنجره نواری است که چراغ های LED ماتریسی را به هم متصل می کند و باعث درخشش دو برابر لوگوی فولکس واگن شده است. در طراحی این خودرو با تغییراتی بسیار جزئی، فولکس از تریم مشکی برای پنجره ها، سقف و درها استفاده نموده است. در قسمت چرخ ها رنگ قرمز کالیپرهای ترمز در میان مشکی براق رینگ های آن خودنمایی می کند.

volkswagen-teramont-x (2)

در قسمت پشتی خودرو نیز طراحی تغیر شکل یافته چراغ ها را می بینیم که در کنار اسپویلر مشکی و سپری که تریم مشکی دارد به خوبی جلوه پیدا کرده است. درست در بین چراغ های عقب لوگو جدید فولکس واگن با رنگ قرمز قرار گرفته است که باعث می شود بیشتر به چشم بیاید. در ارتباط با سیستم انتقال قدرت این خودرو باید اشاره کنیم که فولکس هیچ گونه تغییری را اعمال نکرده است که احتمالا به معنی آن است که خط موتور فعلی در این نسل نیز پیاده سازی شده است.

طراحی مجدد این کراس اور بیشتر بر المان های اسپرت این مدل تاکید کرده است و به همین دلیل هم این گمانه زنی وجود دارد که پیش نمایشی از یک اطلس کراس اسپرت به روز رسانی شده باشد. اطلس کراس اسپرت فعلی دارای پیشرانه 4 سیلندر 2.0 لیتری توربو و 6 سیلندر 3.6 لیتری استفاده می کند. نسخه 4 سیلندر این کراس اسپرت 235 اسب بخار قدرت و 349 نیوتن متر گشتاور تولید می کند در حالی که نسخه 6 سیلندر آن 276 اسب بخار قدرت را به همراه 360 نیوتن متر گشتاور ارائه می دهد. در هر دو نسخه نیز یک گیربکس 8 سرعته اتوماتیک نیرو را به چرخ های جلویی منتقل می کند.

اطلس کراس اسپرت فعلی هنوز یک خودرو خوب و معقول است که حرفی برای گفتن دارد اما این روز ها مصرف کنندگان بیشتر ترجیح می دهند که از شاسی بلند های بزرگتر مانند کراس اور ها استفاده کنند به این ترتیب مسلم است که فولکس سعی می کند تا برای باقی ماندن در میدان رقابت راهی پیدا کند.

تصاویر New Volkswagen Teramont X :

volkswagen-teramont-x (3)volkswagen-teramont-x (4)volkswagen-teramont-xvolkswagen-teramont-x (1)volkswagen-teramont-x (5)volkswagen-teramont-x (6)volkswagen-teramont-x (7)

برای اطلاع از به‌روزترین اخبار خودرو و تکنولوژی صفحه عصر تکنولوژی ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها