|

سامسونگ

گلکسی Z فولد 4 همچنان سرگردان؛ این بار بدون اسلات اختصاصی S-Pen

این روزها اخبار مرتبط با گلکسی Z فولد 4 سامسونگ پایان نمی پذیرد و همچنان مشخص نیست که آیا از اسلات اختصاصی S-Pen پشتیبانی خواهد کرد یا خیر!

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- این روزها هرچند که بازار اخبار و شایعات گلکسی Z فولد 4، پرچمدار تاشو آینده ی سامسونگ حسابی داغ است اما ظاهرا تکلیف این گوشی هوشمند هنوز مشخص نیست و مدام اخبار ضد و نقیض مرتبط با قلم این گوشی هوشمند به گوش می رسد.

سال گذشته در ماه نوامبر اخباری به گوش رسید مبنی بر این که سامسونگ قصد دارد تا از ارائه اسلات اختصاصی قلم برای پرچمدار تاشو آینده خود  صرف نظر کند اما طی یکی دو ماه اخیر مجددا اخبار تازه حاکی از آن بودند که این گوشی هوشمند با یک کاور مخصوص که جایگاه قرار گیری S-Pen خواهد داشت عرضه خواهد شد و اکنون نیز به گزارش GSMArena و به نقل از افشاگر معروف Ice Universe ظاهرا گزارش های جدید ادعا می کنند که گلکسی Z  فولد 4 دارای اسلات قلم هوشمند نخواهد بود.

سامسونگ گلکسی Z فولد 4

آنچه که قطع به یقین به نظر می رسد این است که سامسونگ تولید انبوه قلم های گلکسی Z فولد 4 را آغاز کرده است حالا باید ببینیم که آیا این قلم ها بر روی گوشی عرضه خواهند شد و یا مانند گلکسی Z فولد 3 به صورت جداگانه به فروش خواهند رسید.

همان طور که می دانید اگر سامسونگ Z فولد 4 را به همراه اسلات S-Pen عرضه کند تبدیل به اولین گوشی هوشمند تاشویی خواهد شد که به همراه قلم عرضه می شود.

برای اطلاع از به‌ روزترین اخبار خودرو و تکنولوژی صفحه عصر تکنولوژی ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی