|

اپل

باز هم اخبار جدید از دوربین سلفی آیفون 14 پرو اپل!

گمانه زنی های حول طراحی دوربین سلفی نسل جدید پرچمدار های آیفون پایان نمی یابد؛این بار طراحی با دو بریدگی برای آیفون 14 اپل پیش بینی می شود.

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- یکی از جذاب ترین رونمایی هایی که در امسال چشم انتظارش هستیم، رونمایی اپل، از سری جدی آیفون خود می باشد، به همین ترتیب تا به امروز اخبار زیادی در رابطه با سری جدید پرچمدار آیفون، به ویژه از نظر صفحه نمایش و طراحی کلی آن منتشر شده است.

یکی از موضوعاتی که این روز ها بر صدر اخبار قرار دارد طراحی دوربین سلفی آیفون 14 می باشد؛ تا کنون گفته شده بود که نسل جدی دآیفون از شر ناچ قدمی خود خلاص خواهد شد و در عوض به پیروی از دیگر پرچمداران، از سوراخ پانچ برای دوربین سلفی خود استفاده خواهد کرد، در حالی که سنسور های تشخیص Face ID به زیر پنل نمایشگر منتقل خواهند شد؛ پس از آن نیز اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه آیفون دست کم برای اعضای رده بالای خود از طراحی استفاده خواهد کرد که ما به آن طراحی کپسولی می گوییم، نه ناچ و نه پانچ، اکنون نیز گزارش های جدید ادعا می کنند که اپل طراحی با دو بریدگی در بالای صفحه نمایش را انتخاب کرده است.

به گزارش Gizmochina  و به نقل از یاس رانگ ، یکی از مشاوران زنجیره تامین نمایشگر اپل، که سابقه خوبی در نشت اطلاعات دارد، آیفون 14 پرو اپل از طراحی متفاوتی استفاده خواهد کرد که دارای یک بریدگی قرصی شکل و یک سوراخ پانچ، برای سنسور های مربوطه خواهد بود.

iPhone 14 Pro Apple

همان طور که در گزارش های گذشته اشاره کردیم، این اولین باری خواهد بود که اپل از زمان عرضه آیفون ایکس در سال  2017 به بعد، استفاده از ناچ را رها می کند. البته از آن زمان تا به حال تغییرات جزئی در ناچ صورت گرفته است برای مثال در سری آیفون 13 طول ناچ نسبت به مدل های قبلی کوتاه شده است اما اساسا تغییر چندانی نکرده است.

جدای از این ها انتظار می رود که اعضای رده بالای نسل جدید آیفون، به همراه پیکربندی دوربین ارتقا یافته همچنینی ویژگی های بهبود یافته نمایشگر و پردازشگر، ارائه شوند.

اخیرا نیز افشاگری هایی در رابطه با قیمت گذاری این سری صورت گرفته است که برمبنای آنها، به نظر می رسد آیفون 14 پرو با قیمت پایه 1099 دلار و آیفون 14 پرو مکس با قیمت پایه 1199 دلار به بازار عرضه خواهند شد؛ با این وجود انتظار می رود که نسخه استاندارد این سری نسبت به نسل قبلی افزایش قیمتی را شامل نشود و با قیمت پایه 799 دلار در دسترس قرار بگیرد.

برای اطلاع از به‌روزترین اخبار خودرو و تکنولوژی صفحه عصر تکنولوژی ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی